Duchcarswellness

Oklejanie samochodów Auto detailing

Pruszcz Gdański, Batalionów Chłopskich 14A

Sławek - ocena (1) Pełen profesjonalizm,jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi i chętnie... Sławek olaikrzysiek@gmail.com - ocena (1) Profesjonalna obsługa i doradztwo.jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu... olaikrzysiek@gmail.com Bartek - ocena (1) Wszytko ładnie dobrze wykonane mogę smiało polecić Bartek
Piotr - ocena (1) Pełen profesjonalizm. Piotr Daniel Bawor - ocena (1) Wszystko zrealizowane tak jak umówione. Idealnie i w przystępnej cenie. Daniel Bawor Piotr S. - ocena (1) Profesjonalne doradztwo i mistrzowsko wykonana realizacja zmiany koloru... Piotr S. Lucyna - ocena (1) Profesjonalne podejście pana Mriusza sprawia,że ma się 100% pewność że auto... Lucyna Paweł Mnich - ocena (1) Polecam bardzo, auto dopracowane perfekcyjnie. Mistrz to Mistrz ! Paweł Mnich Mateusz Witkowski - ocena (1) Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy, która posiada Pan Mariusz. Jeśli chodzi... Mateusz Witkowski Zingerman00 - opinia (1) Pasjonat Motoryzacji, jak robi to z sercem. Polecam Zingerman00 Aleksandra - opinia (1) Mój samochód skutecznie został zabezpieczony folią ochronną.Czyste i... Aleksandra Mateusz Witkowski - opinia (1) Profesjonalna obsługa, szybka realizacja usługi, najwyższy profesjonalizm.... Mateusz Witkowski Jadzia - opinia (1) Moje auto po oklejeniu wygląda drapieżnie......jest piękne. Jadzia Mario - opinia (1) Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm Mario Fantastyczna robota ! (1) Tak jak w tytule, po prostu fantastyczna robota ! Super podejście do... Michał Lessnau Realizacja zamówienia. (1) POLECAM - złożone zamówienie zrealizowane przed czasem, na bardzo... BENEPOL