Ośrodek Sportów Konnych Lipce

Jazda konna Kolonie, obozy

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 264

Małgorzata - opinia (1) Dbałość o bezpieczeństw jazdy.Opieka pedagogiczna wystarczająca. To czy się... Małgorzata Jagoda Cruz Brentowska - opinia (1) Bardzo fajne miejsce, polecam rodzinom z dziećmi oraz jezdzcom poczatkujacym Jagoda Cruz Brentowska Jagoda Cruz Brentowska - opinia (1) Blisko miasta lecz na uboczu, urokliwy zakątek. Obrazu widać że chodź tu... Jagoda Cruz Brentowska
Alison - opinia (1) Od dwóch lat zapisujemy córkę i jest bardzo zadowolona. Ma tam dużo koleżanek... Alison Marcin eko - opinia (1) Posłaliśmy naszą pociechę rok temu i była bardzo zadowolona. Miejsce... Marcin eko M - opinia (1) Córka uczęszczała na jazdy konne kilka miesięcy w 2021. Celem naszym były... M Aleksandra - opinia (1) Prosze uważać na to miejsce, odnosze wrażenie, że brakuje im kadry , pomysłu... Aleksandra Maria - opinia (1) Półkolonie na przeciętnym poziomie. Ponad 40 dzieci i trzy Panie opiekujące... Maria Półkolonia 2020 Lato - opinia (1) Wrażenia synka który pierwszy raz miał możliwość jazdy konno są na wielki... Półkolonia 2020 Lato guak - opinia (1) Nie polecam w żadnym wypadku. Zero profesjonalizmu i podejście do "klienta",... guak Świetne miejsce (1) Na prawdę wspaniałe miejsce i wspaniałe osoby oraz konie. Polecam każdemu! Karolina Półkolonie w Lipcach (1) Bardzo fajne miejsce dla dzieci które naprawdę odrywa od komputerów i... Anna G. Półkolonie (1) Być może nauka jazdy na koniach i stajnia jest świetna, tego nie wiem.... Aga Półkolonie:) (1) Cudowne miejsce,wspaniała z sukcesami na koncie kadra,fantastyczna... Mama Pełen profesjonalizm (1) Polecam z calego serca,❤️Panie istruktorki na wysokim poziomie, nauka... Dagmara Pozytywne zaskoczenie (1) Wcześniej trafiałem na słabe stadniny, gdzie instruktorzy zupełnie się nie... Gdańszczanin111 Moje ulubione miejsce (1) Trudno się do czegokolwiek przyczepić. Poziom nauki jest świetny, podobnie... MarekP Profesjonalna stadnina dla wymagających! (1) - świetny poziom nauki - piękne i dobrze ułożone konie - szeroka oferta (coś... Janusz W Profesjonalna stadnina z uniwersalną ofertą (1) Bardzo przyjemne i profesjonalne miejsce, gdzie naprawdę można zarazić się... Mateusz super miejsce do nauki (2) zacznę od początku: moje dotychczasowe doświadczenia z końmi ograniczały się... Maria Musial