Dziewczyny szukam dopbergo chirurga plastycznego!

Chciałabym skorygować uszy bo ma lekko odstające. Czy znacie z Trójmiasta dobrego chirurga medycyny estetycznej? Mozecie mi polecić? Może któraś z was robiła gdzieś uszy? Napiszcie jakie są ceny, czy boli i jak długo sie goi? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dziewczyny szukam dopbergo chirurga plastycznego!

Z tego co mi wiadomo na polankach jest oddział i można zrobić operację prywatnie. Koszty są mi mało znane ,gdyż kiedy dowiadywałam się o zabieg chodziło o piersi. Na szczęście obyło się bez operacji.
Co do pobytu ,to 1 dzień przed zabiegiem badania dodatkowe ,zabieg i 1-2 dni pobytu na oddziale.
jeżeli chodzi o ból ,to każdy człowiek jest inny.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny szukam dopbergo chirurga plastycznego!

podbijam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny szukam dopbergo chirurga plastycznego!

http://www.proderm.pl
Elżbieta Miron-Klein.
Ja byłam pacjentką dr Jacka, ale widziałam, ile pacjentek przychodziło na zabiegi do w/w.
Myślę, że warto sprawdzić opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny szukam dopbergo chirurga plastycznego!

Czy lekko odstające uszy to powód, aby iść pod skalpel? ... :/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dziewczyny szukam dopbergo chirurga plastycznego!

Uwierz ze jest :-) mi tez nieco odstaja i nawet kitka mi wstyd zrobic , tez chetnie bym sie dala pociac xd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dziewczyny szukam dopbergo chirurga plastycznego!

Dr. Skwiercz Gdynia jest rewelacyjna.:0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny szukam dopbergo chirurga plastycznego!

Nie wiem jak może być komuś wstyd przez lekko odstające uszy - jest to naprawdę przesada i mega próżność. Zajmijcie się lepiej rozwojem osobistym zamiast siedzieć przed lustem i dopatrywać się mankamentów.
Niektóre pustaki są w stanie zaryzykować życiem lub miesiącami cierpienia (operacje plastyczne niosą duże ryzyko), aby tylko delikatnie poprawić urodę - czego i tak pewnie nikt normalny by nie zauważył.
Rozumiem sytuacje jeśli ktoś ma blizny na twarzy po różnych wypadkach itp., ale odstające lekko uszy?! Porażka dziewczyny....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Dziewczyny szukam dopbergo chirurga plastycznego!

To jest KOREKTA uszu a nie OPERACJA PLASTYCZNA!!!!!
Po drugie jak ktoś nie miał tego problemu to nie wie jak to jest, a korekta uszu jest nawet refundowana w niektórych przypadkach.. więc to nie jest mega próżność!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dziewczyny szukam dopbergo chirurga plastycznego!

Dokladnie . A wgle to jej sprawa co robi z swoim cialem ;) dziewczyna spytala o namiary na specjaliste wiec wyzywanie od proznych pustakow jest zbedne sama sie nad taka korekta zastanawiam bo taki defekt naprawde przeszkadza nawet normalnego kitka mi wstyd zrobic :c
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tutaj popatrz https://derm-estetyka.pl/korekta-uszu-odstajace-uszy.html . To namiary na klinikę Derm Estetyka. Mają klinikę na ul. Stefana Batorego 7/35. Wiem, że od dawna zajmują się takimi zabiegami i mają duże doświadczenie. Do tego klinika jest mega profesjonalna - możesz liczyć na pomoc i przed, i po zabiegu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny szukam dopbergo chirurga plastycznego!

Jak się okazuje, korekta uszu to dość często wykonywana operacja. Jakie jeszcze? O tym przeczytacie tutaj: http://hotmoney.pl/ile-wydajemy-na-operacje-plastyczne-co-najczesciej-sobie-poprawiamy-i-w-jakiej-cenie/ . A jak znaleźć chirurga? Najlepiej skorzystać z poleceń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny szukam dopbergo chirurga plastycznego!

Uszy w Gdańsku Wrzeszczu operuje chirurg plastyk dr Łukasz Banasiak,który przyjmuję w K2 Medical & Dental Clinic.Bardzo kompetentny gość!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre opinie ma dr Dorota Żukowska, w Łodzi przyjmuje w klinice Dermed na Piotrkowskiej, siostra sie u niej operowała kilka lat temu, mnie znów dr uszy poprawiała , miąłam bardzo odstające
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swietnim chirurgiem plastycznym jest dr Żukowska. Najcieplejszy i najbardziej empatyczny lekarz. wizyta przebiegła w miłej atmosferze, wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Środki powiększające piersi (4 odpowiedzi)

Widziałam że w sieci reklamuje się wiele takich złotych cudownych środków i mam pytanie czy...

paznokcie zelowe gdzie? (76 odpowiedzi)

Gdzie polecacie zrobienie paznokci zelowych?I w miare nie drogo?

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...