Edyta - opinia (1) Miejsce super, nawet 1.5 roczne dziecko może samo się sobą zająć, a mamusie... Edyta Dajana - opinia (1) Super atmosfera i załoga :) Panie animatorki na 5+ , sala zabaw wystrojem... Dajana Joanna - opinia (1) Wspaniałe miejsce i cudowni ludzie, którzy je tworzą! Zaopiekowani pod każdym... Joanna
JB - opinia (1) Super zabawa dla dzieci! Polecamy wariant urodzin dla Małych Detektywów :)... JB Magda - opinia (1) Świetna atmosfera, super zabawa. Dzieciaki zadowolone Magda Łukasz - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji 8 urodzin syna w dzikich pląsach.... Łukasz Adrian Sklepowicz - opinia (1) Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce na imprezę urodzinową. W moim... Adrian Sklepowicz Milena - opinia (1) Bardzo polecamy urodzinki w Dzikich Pląsach. Syn Kacperek wyprawiał 6... Milena Mama Antosia - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji urodzinek synka, fajne kameralne... Mama Antosia ula - opinia (1) urodzinki z eksperymentami bardzo fajna organizacja..jubilat b zadowolony ula Adam J - opinia (1) Bardzo fajny plac zabaw dla dzieci. Pomysłowe i rozsądne cenowo imprezkinowe. Adam J Przemek - opinia (1) Świetna zabawa, sporo miejsca dla dzieci, czysto. Bardzo miła animatorka:) Przemek M. - opinia (1) Super miejsce. Dzieciaki nie chciały wychodzić. Obsługa pierwsza klasa i... M. Kamil - opinia (1) Moja córeczka uwielbia Dzikie Pląsy. Od dwóch lat nie wyobraża sobie urodzin... Kamil AnPol - opinia (1) Rewelacyjne podejście do dzieci, dzieciaczki bardzo zaangażowane były we... AnPol Beata - opinia (2) Jesteśmy bardzo zadowoleni z urodzin Syna w Dzikich Pląsach. Tematyka... Beata Mama Antosia - opinia (1) Uwielbiamy to miejsce! Najfajniejsza sala na organizację urodzin w całym... Mama Antosia Karolina - opinia (1) Organizowalam urodzinki córce dwukrotnie i wiele razy bylismy również gośćmi... Karolina Jacek - opinia (1) Najczystsza sala w calym Trójmieście. Mają szeroki wachlarz tematyki urodzin.... Jacek Małgosia - opinia (2) Najlepsze miejsce do spędzania czasu.Moje dzieciaki uwielbiają tam przebywać... Małgosia