Dzinwy problem z erekcja

Witam, mam 21 lat. Nie wiem jak odpisać dokładnie mój problem, mianowicie kiedy jestem z dziewczyną czy to się jakoś bardziej doktykamy czy całujemy, dochodzi do wzwodu a potem ustępuje i tak cały czas. A np. kilka godzin później jak w chcemy uprawiać seks to ta erekcja jest taka nie pełna i dodatkowo przez tą ciągłą wzajemną erekcję i spoczynek prącie jest cały czas mocno "nawilżone" a po tym nie dość że wzwód jest nie pełny to jeszcze wtrysk jest przedwczesny czego nigdy nie miałem, nie rozumiem dlaczego tak się dzieje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hey, mimo młodego wieku u Ciebie nie brzmi to aż tak dobrze, ale możliwe, że za bardzo stresujesz sie podczas zbliżenia ze swoją dziewczyna i dlatego coś takiego ma miejsce, albo może to już być bardziej poważna sprawa wymagająca konsultacji lekarza. Punktem wyjścia do leczenia zaburzeń erekcji powinna być próba identyfikacji ich przyczyny. Może okazać się, że zaburzenia erekcji są tylko nieprzyjemną konsekwencją depresji, wtedy odpowiednie leczenie może okazać się wystarczające. Opierając się na mechanizmie erekcji, zaburzenia wzwodu mogą być następstwem:

- chorób prowadzących do uszkodzenia naczyń krwionośnych (miażdżyca, cukrzyca),
- dysfunkcji układu nerwowego (neuropatia),
- zaburzeń hormonalnych (w zakresie wydzielania testosteronu, prolaktyny i hormonów tarczycy),
- problemów psychogennych (depresja, zaburzenia lękowe),
- przyjmowania określonych leków (przeciwdepresyjne, leki hormonalne),
- przebytych zabiegów (radykalna prostatektomia),
- stosowania używek (papierosy, alkohol, narkotyki).

Nadwaga, otyłość, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia gospodarki lipidowej, palenie tytoniu są czynnikami ryzyka chorób sercowo-naczyniowych. Mogą także prowadzić do zaburzeń erekcji. Modyfikacja stylu życia przez polega na: zmianie dotychczasowej diety na zdrowszą, zwiększeniu aktywności fizycznej oraz rzuceniu palenia.

Tabletkami zatwierdzonymi w leczeniu zaburzeń erekcji są przyjmowane w postaci tabletek inhibitory fosfodiestrazy typu 5 (PDE5i). Mechanizm działania tych leków polega na umożliwieniu uzyskania erekcji, dzięki blokowaniu enzymu PDE5 (fosfodiestrazy typu 5), który rozkłada związek pobudzający rozluźnienie mięśni naczyń prącia i ciał jamistych. W razie czego możesz rzucić również okiem na te tabletki https://www.biotrendy.pl/produkt/erotabs-tabletki-na-erekcje/ mi one akurat pomogły w moich dolegliwościach ze wzwodem, a może akurat dla Ciebie okażą się przydatne, trzymaj się!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To przez stresssss i Premiera i covidowy amok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Stres i konsekwencje (30 odpowiedzi)

Wszyscy wokol powtarzaja...................wszystko przez stres, lekarze - to przez stres,...

Chirurg stomatolog dobry (3 odpowiedzi)

Muszę usunąć parę zębów na raz. Jestem panikarą. Kogo Państwo polecacie najlepiej Gdańk Oliwa -...