Pacjent - opinia (1) nie polecam! Kolejna przychodnia, ktora udaje, ze pracuje. Od 3 tygodni... Pacjent Adam - opinia (1) Bardzo dobra przychodnia, krótko czeka się na infolinii, także możliwa... Adam Polecam lekarzy za dobrane leczenie lub poradę (1) W przychodni pracuje dużo lekarzy chorób wewnętrznych oraz rodzinnych.... Stała pacjentka
Ogólnie zadowolona ale z położnej nie (1) Ogólnie bardzo sobie chwalę przychodnię, laboratoria i szkołę rodzenia. I... Ola Polecam (1) Już nie mam problemu z umówieniem się przez telefon, można zapisywać się do... Hania Stały pacjent (1) Super przychodnia!!!!! Trzymajcie tak dalej ! Stały pacjent Wizyta w przychodni. (1) Jestem pozytywnie zaskoczony wizytą i jakością obsługi. Personel młody i... Dawid Kopala Centrum Zdrowia Żabi Kruk 10. (1) Dość nowy, zadbany obiekt. Personel miły, sprawia dobre wrażenie i chęć... Paweł Koziara Opinia (1) Moja pierwsza wizyta w waszej placówce. Wrażenie pozytywne. Bardzo miłe Panie... Daria Wędzina Centrum zdrowa OPINIA (1) Jestem stałym klientem, od lat trzymacie ten sam ( wysoki ) poziom obsługi... Jarosław Markiewicz Stały klient (1) Jestem w pełni zadowolonym stałym klientem. Jakość usług zawsze na najwyższym... Adrian Wodzień Stomatolog. (1) Szybki termin wizyty, miła Pani obsłużyła mnie telefonicznie. Stomatolog... Martyna Kusibab Ja jestem zdowolona (1) Każdy ma prawo do swojego zdania, jednak nie rozumiem poniższych opinii. Ja i... Zadowolona pacjentka Naprawde (1) Wspaniali pediatrzy, a szczególnie pani dr. Komorowska, Gawlik-Kuklinska i... A.P. Tomokomputer (tomografia) na Jaskółczej w Gdańsku w ENTER-MED (9) Witam! czy ktoś może mi powiedzieć coś o tomografii komputerowej na... Kalina Dr. Bobel (1) Witam wszystkich.Leczę się u Pani Doktor 1.5 roku uprzejma. Poprostu lekarz... Ryszard Pani praktykantka (1) Witam, mam pytanie. Jak się nazywa pani, która we wtorek (6.12) miała... Paweł Rejestracja super!!! (2) Jestem bardzo zadowolona z pracy pań w rejestracji. Z usług przychodni... basia POLECAM!! pediatre (2) polecam dla dzieci dr Komorowska bardzo miła i sympatyczna pani, ma dobre... Marzena pochwala (1) budynek z zewnatrz straszy wygladem, zamiast w srodku mile... Marek