Stanisław - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Nieszablonowe podejście do projektu. Firma godna... Stanisław Halva Store - opinia (2) Nowocześni, otwarci, a przede wszystkim kreatywni i profesjonalni ludzie!... Halva Store Przystanek Zdrowie - opinia (1) Profesjonalizm, perfekcja, a przede wszystkim zadowolony klient. Polecam... Przystanek Zdrowie
Marta - opinia (1) Fantastyczne pomysły, znacznie wykraczające poza moje oczekiwania, terminowa... Marta Marta - opinia (1) Sprawna realizacja, kreatywne pomysły i sympatyczna ekipa :) polecam! Marta Don Papi - opinia (1) evc design studio zrealizowało dla nas projekt kreowania marki. Stowrzyli... Don Papi Mat - opinia (1) Polecam usługi duetu evc dsgn. nieszablonowe rozwiązania, pomoc na każdym... Mat Delikatesy Zajezdnia - opinia (2) evc design studio to najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. Powierzyliśmy... Delikatesy Zajezdnia Delikatesy Zajezdnia - opinia (2) evc design studio to najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. Powierzyliśmy... Delikatesy Zajezdnia Mariusz - opinia (2) Firma EVC za każdym razem oferuje najwyższy poziom prac graficznych. Mariusz A.K. - opinia (2) Kolejne zlecenie i kolejny raz jestem zachwycona. Pani Ewa to prawdziwa... A.K. Janusz Zakrzewski - Prezes Zarządu - opinia (1) Firma EVC Design Project wykonała dla nas projekt katalogu oraz stoisko na... Janusz Zakrzewski - Prezes Zarz Dzoana Fota - opinia (1) Evc Design świetnie podeszli do tematu wykonując projekt dopasowany do... Dzoana Fota Integart Sp. z o.o. - opinia (1) Bardzo sprawne wykonanie zlecenia. Profesjonalna obsługa, wysoka jakość i w... Integart Sp. z o.o. Oranżeria Restaurant & Cocktail - opinia (1) Niesamowicie kreatywni ludzie, powierzyliśmy im wszystko od nazwy, wykonania... Oranżeria Restaurant & Cockt Oranżeria - Restaurant & Coctail - opinia (1) Niesamowicie kreatywni ludzie, powierzyliśmy im wszystko od nazwy, wykonania... Oranżeria - Restaurant & Co Lilu Fruits Sp. z o.o. - opinia (1) Firma evc design przygotowała dla nas kompleksową kampanię marketingową pod... Lilu Fruits Sp. z o.o. Chochla Gdańsk - opinia (1) Jestem niezwykle zadowolony ze współpracy z Ewą i Dominikiem. Otwarte głowy... Chochla Gdańsk Andrzej W - opinia (1) Realizacje graficzne na najwyższym poziomie. Andrzej W Mirosław - opinia (1) Polecam wszystkim, którzy potrzebują grafika z prawdziwego zdarzenia. Mirosław