Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

proszę o informację na temat pracy w Eco Vital, zostałam zaproszona rozmowę w sprawie Kierownika Zespołu Sprzedaży, jakie warunki proponują, co to za firma czytałam, że są też w Białymstoku ale nie cieszą się dobrą opinią, w Sopocie oferują dużo miejsc pracy: kierowników, trenerów, handlowców: był już ktos na rozmowie?

http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-zespolu-manager-sopot,oferta,3001935
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Również pierwsze piętro:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Chyba, że na innym piętrze ten MAT-Medic jest (w co raczej nie wierzę...).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Ten sam adres na rozmowę kwalifikacyjną podaje firma Mat Medic, która też ogłaszała się na Trójmieście. Po przejrzeniu wiadomości w necie nt Eco - Vital i MAt - Medic wygląda na bliźniacze firmy, jeśli nie tą samą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

proszę, poczytajcie sobie http://www.iv.pl/images/23917960680648410104.jpg
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Al. Niepodległości 658 (budynek wolnostojący I piętro) w Sopocie Wyścigi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Jaki jest dokladny adres siedziby firmy w sopocie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Tu o premii od dawna nie było mowy. Zainteresowanych Smart odsyłam do forum:

http://forum.trojmiasto.pl/praca-w-Smart-Systems-s-c-t317413,1,33.html

Taki był limit. Nie tylko w tej firmie tak jest/było. Przełożonych nie interesuje, że trafiła się baza, którą nie dawno miał kolega/koleżanka. Masz mieć wyrobioną norme.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Na stanowisku telemarketera nie ma żadnych weksli. O innych nie jestem w stanie się wypowiedziedź.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Jeżeli nie mają tych 16 zaproszeń, to wnioskuję, że ich supervisorzy krzyczą na nich i pod koniec miesiąca nie dostają premii lub obniżają im podstawę (i tak już bardzo niską). Jeśli sytuacja taka się przedłuża, to zapewne dziękują pięknie za współpracę z nimi... CUDOWNA PRACA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

tam nie ma kwoty wpisanej , oni jeszcze moga to wykorzystać i nie muszą mieć powodu,że np. firma chroni w ten sposob swoje interesy...

niech mnie poprawi jakiś student prawa/prawnik/osoba posiadajaca wiedzę / w tym co mówię .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

o co chodzi z tym wekslem, rozumiem ,że to jest zabezpieczenie ...ale zeby weksle? czy to jest weksel in blanco?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

"Mamy mieć 16 osob i nie wolno miec niżej. Inaczej zamiast siedziedzieć do 16 pracujemy za darmo do 18. "
Jak to,musisz mieć coś co nie jest zależne od Ciebie?A jeżeli nikt nie zechce dzisiaj przyjąć zaproszenia?Efekty Twojej pracy nie są zależne od Ciebie tylko od klientów?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

umowa zlecenie na czas nieokreślony
pracuje się na 2 zmiany (8-21)
od poniedziałku do piątku po 6,5 godziny (8-14:30/14:30-21)
lub po 8 godzin (8-16/13-21) - jak kto chce :)
do wyboru są 2 soboty w miesiącu po 8 godzin (9-17)
jeśli chodzi o stawki to jest placona godzinowka, tak jak ktoś wyżej pisał, nawet do chyba 13zl - wszystko w zalezności od wysłanych zaproszeń
im więcej zaproszonych Klientów przyjdzie na pokaz, tym więcej można zarobić, tyle wiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Proszę napiszcie jeszcze czy ta umowa zlecenie to na cały etat? Albo proszę odpowiedźcie jak to wygląda w praktyce. Chodzi mi o to czy od poniedziałku do piątku chodzi się na te 6 godzin a w soboty można wyrównać do całego etatu. A także jeśli ktoś byłby tak dobry to jeszcze jedną kwestię chciałabym się dowiedzieć czy na tej umowie jest stawka brutto? Tu padło tylko 6 zł/netto za godzine. Ale czy macie jakieś wynagrodzenie brutto na umowie? - zgodnie z kodeksem cywilnym musi być podane na umowie.

Będę wdzięczna za info jak to wyglada w praktyce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

W pełni podpisuję się pod tą opinią.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

świetna atmosfera tu panuje, naprawdę. na inne rzeczy możecie narzekać, ale ludzie są tu niesamowici.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

prawda! mojej znajomej za pracę na stacji benzynowej po 12 godzin dziennie zaproponowali 3,5! to już lepiej w ev na telemarketingu. przynajmniej siedzisz sobie w fajnym biurze i zarabiasz pieniądze, za które da się przeżyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

hahaha. :D zawsze mnie bawią takie komentarze. :) tak, mamy tutaj cały dział ludzi siedzących w piwnicy i piszących przez całe dnie komentarze za 5zł/h. :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

ja też pracuje w tej firmie i nie narzekam. długo szukałam pracy i byłam już zdesperowana, aż w końcu wpadło to. kasa jest przeciętna, praca tez nie jest wybitnie ciężka, więc nie narzekam, da się przeżyć. polecam!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

po pierwsze, dziwi mnie, że się wypowiadasz, mimo że nawet na rozmowę się nie pofatygowałaś. po drugie, ilość sprzedanego towaru oraz fakt, że firma ciągle otwiera nowe oddziały świadczy raczej o tym, że ludzie chcą to kupować. po trzecie, nie znasz ludzi tam pracujących, więc skąd wiesz, że są naiwni?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15

Inne tematy z forum

Ile zarabiacie w 2023? (391 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

Praca za granicą, czy są sprawdzone oferty? (37 odpowiedzi)

Od paru dni szukam pracy za granicą. Ofert jest pełno ale jak szukam opinii o konkretnym...

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (14 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?