Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

proszę o informację na temat pracy w Eco Vital, zostałam zaproszona rozmowę w sprawie Kierownika Zespołu Sprzedaży, jakie warunki proponują, co to za firma czytałam, że są też w Białymstoku ale nie cieszą się dobrą opinią, w Sopocie oferują dużo miejsc pracy: kierowników, trenerów, handlowców: był już ktos na rozmowie?

http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-zespolu-manager-sopot,oferta,3001935
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

hej. jak was interesuje praca w e-v, to poczytajcie sobie bloga ich rekruterów. dużo ciekawych informacji tam jest. http://erarekrutera.blogspot.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

tak, umowa zaraz po szkoleniu. Norma to 4 zaproszenia na godzinę czyli jak pracujesz 6h to 24. najlepsi maja średnia koło 20 zaproszeń na dzień. to jest obliczane miesięcznie wiec jak masz mniej to nie ma problemu, ważne aby się starać i chcieć mieć więcej. Umowa zlecenie na czas nieokreślony. Nadgodziny robimy jak chcemy i jak sa miejsca na sali i są one normalnie płatne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

1000 $ + premia za nieprzemakalną super pieluche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Dziękuje flowergirl za informacje. Interesowałyby mnie jeszcze 2 kwestie: na jaki okres podpisali z Wami umowę zlecenia? I czy macie możliwość brania nadgodzin? A i jeszcze gdybyś mogła coś powiedzieć na temat limitów - ile musicie mieć dziennie zaproszeń?

W Smart System (Gdynia) zapraszamy na pokaz robota. Nadgodziny są ,ale darmowe. Służą one wyrobieniu dziennych limitów. Mamy mieć 16 osob i nie wolno miec niżej. Inaczej zamiast siedziedzieć do 16 pracujemy za darmo do 18.

Wdzięczna będę też za info czy umowę podpisali z Wami zaraz po szkoleniu? Tu pracowaliśmy dobre pare tygodni "na czarno".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

A w czym jesteś lepszy od innych nacji? Brawa dla Wszystkich zgadzajacych się z Wykształciuchem. Widać, że słabo znacie realia i polski rynek. 6 zł na rękę to teraz normalna stawka w Contact Center. A Twoje Orange od dobrych 4 lat płaci 9 zł brutto na zleceniu (na 3 m-ym okresie próbnym). Dla przykładu Vectra w Gdyni płaci 7 zł brutto. Tak samo Play w Gdańsku Przymorze. Operon w Gdyni płaci 7, Nowa Era 8 zł brutto. Stawka ta wacha się w okolicach złotówki na rękę.

Inteligentny student, który chce coś osiągnąć potrafi przepracować kilkanaście miesięcy za darmo by wzbogacić CV i zdobyć doświadczenie. A takich jest coraz więcej.

Wam nikt nie każe pracować za takie stawki, ale w innych branżach bywa jeszcze gorzej - odzieżowa (tu niektóre sieciówki płacą 4 zł na rękę), w pracy biurowej jest tak samo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Nie, szukają naiwniaków i miernot życiowych, którzy zgodzą się wciskać garnki za parę tys. osobom 65 +...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

6 zyla/h to dobre dla uczniów Gimnazjum, LO lub zawodówek, bo dla studenta to już za mało (zwłaszcza dla dziennego) i te godziny... naprawdę aż 6,5 h trzeba spędzić ?? W Orange w Gdańsku wystarczy 6 i ma się 'na początek' znacznie wyższą stawkę... Ta stawka powinna być przeznaczona dla Rumunów lub innych nacji Europy Wschodniej, a nie dla nas Polaków !!! najlepiej niech zaczną zatrudniać Murzynów z Etiopii, ech.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Rozumiem, że szukacie handlowców?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

z tego co wiem to wszędzie są takie podstawy, jak ktos robi więcej zaproszeń to może mieć 10 na h. mowię o stanowisku telemarketera, nie wiem ile zarabiają osoby na innych stanowiskach. zmiany są dwie 8-14:30 i 14:30-21:00. zawsze można się dogadać i grafik jest w miarę elastyczny. Aha..umowa zlecenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

A można konkretniej. W jakich godzinach sa te zmiany? Od której i do której pracujecie. Czy jest to praca na cały etat? Jaką macie umowę? Dziwne 6 zł a Bydgoszcz podstawę płaci niby 8-10?

Chyba samemu trzeba się tam wybrać z ciekawości by się przekonać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

stawki wynoszą 6 zł plus prowizje netto. sa dwie zmiany do uzgodnienia z kierownikiem, we wszystkich kwestiach można się dogadać. Oddział jest od miesiąca i ciągle jest poszerzany i brakuje nowych osób do pracy. Praca przyjemna, atmosfera super.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Bardzo podejrzana sprawa z tą firmą. Na "www.pracuj.pl" co 2 tygodnia od nowa zamieszczane są ogłoszenia na wszystkie stanowiska: od telemarketerów poprzez pracownika biurowego, po kierownika i tak do dyrektora oddziału. Skoro niby są tacy cudowni to dlaczego nikt tam nie chce pracować? Dlaczego stale robią nabór? Zaznaczam, że ich siedziba na Al. Niepodległości działa już dobre 3,5 miesiąca. Każda inna firma w tym czasie skompletowałaby zespół pracowników.

Właśnie odnośnie samej pracy - milczysz, czyli Twoje komentarze to było jedno wielkie, ewidentne zakłamanie. Inaczej podzieliłabys się faktami z osobami zainteresowanymi. Nie pisała głupot a udzieliła konkretów jak wspomniały dziewczyny powyżej.

Dla każdego zainteresowanego liczy się ile zarobi za miesiąc pracy bądź stawka godzinowa. To podstawa bo na tym opiera się opłacalność aplikowania tam. Po drugie rodzaj umowy czy zlecenie czy dzieło? (O pracę w 100% tam nie dają). Godziny pracy.......

Może jednak ktoś tam był na rozmowie. choćby z ciekawości. Chętnie poznam opinie jakie tam góry i nieba oferuja.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

http://eco-vital.pl/naczynia/

firma oferuje garnki za jedyne 10 tysiecy polskich zlotych
noooo chyba kupiee
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

My właśnie czytamy Twoje wpisy ze zrozumieniem i niestety, ale śmieszne są. Twoja praca to pierwszy etap systemu sprzedaży w Eco-Vital. W tym etapie Ty dzwonisz do osób z bazy i zapraszasz ich do wzięcia udziału w pokazach. W drugim Twoi współpracownicy na dzień / dwa przed pokazem dzwonią do zaproszonych przez Ciebie osób celem potwierdzenia ich obecności. Trzecim zaś jest sprzedaż bezpośrednia garnków przez przedstawicieli handlowych na pokazie. Twoje wynagrodzenie jest przecież uzależnione od efektywności i Twoja firma oferuje premie, gdy ta jest wysoka i skuteczna. (W skrócie im więcej osób potwierdzi drugi telefon, tj udział w pokazie - tym więcej zarabiasz). Jesteś pierwszym ogniwem w sprzedaży garnków sprzedając przez telefon wejściówki na pokaz. To są podstawy CRM i marketingu. Nie pisz zatem, że nie uczestniczysz w sprzedazy produktu swojej firmy. Osmieszasz tym siebie. Dlaczego nie napiszesz o składowych swojego wynagrodzenia? Macie przecież progi dzienne oraz badaną efektywność. Byłam na Al. Niepodległości 658, gdzie w budynku wolnostojącym na I piętrze mieści się Twoja firma. Dogłębnie poznałam tam politykę firmy i na czym polega proces sprzedaży.

Twoje wypowiedzi będą pomocne dla innych jeśli napiszesz prawdę. Osoby zainteresowane na pewno zainteresuje: ile trwa szkolenie na telemarketera; czy jest możliwość ustalania grafiku, czy zmiany są narzucane; stawka "na ręke" za godzinę; dzienne limity - ile osób musicie dziennie zapraszać, za co możecie uzyskać premie i w jakiej kwocie. To są podstawy dla osób zainteresowanych praca tam, a o których Ty nie wspominasz. Chcesz być wiarygodna, zarzucasz innym czepianie się to dlaczego pomijasz tak istotne szczegóły z punktu widzenia kandydata na pracownika. Dlaczego nie napiszesz o rodzaju umowy i związanych z nią plusów/minusów.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

ile dostajesz za każdy pozytywny wpis?
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

czepiasz się i tyle... :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

"ja dzwonię i zapraszam na pokazy" - na których sprzedaje się garnki :) masło maślane :)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem!..."
po 1 napisałam, że "...jak pewnie większość zainteresowanych i ja sprawdziłam informacje w necie na temat tej firmy" więc wiem wszystko na jej temat
a po 2: "Pracuję na call center i nie ma tu sprzedaży żadnych garnków" - ja pisałam o swojej pracy, o swoich obowiązkach, ja nie zajmuję się sprzedażą garnków, ja dzwonię i zapraszam na pokazy - to wszystko... :)
Dlatego polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Zgadzam się z rozmówcami. Owszem do Twoich obowiązków należy dzwonienie do ludzi z bazy i zapraszanie ich do udziału w niby "warsztatach kulinarnych". Od osób przybyłych możesz uzyskać premię. To pierwszy etap sprzedaży garnków 3 generacji bądź noży - produktu Twojej firmy. Jeśli nie znasz podstaw, takich jak: strona firmy, branża, asortyment to o czym my rozmawiamy? Przecież nawet w ogłoszeniu o pracę wyraźnie mają zaznaczone obowiązki: zapraszanie na spotkania pokazowe!!! A na nich jest sprzedaż garnków.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

no Ty zajmujesz się pisaniem pozytywnych postów na portalach :)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Jak daleko dojeżdżacie do pracy? (22 odpowiedzi)

Ciekawi mnie jak daleko dojeżdżacie lub jesteście w stanie dojeżdżać do pracy? Czy szukacie pracy...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (63 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (58 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...