Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

proszę o informację na temat pracy w Eco Vital, zostałam zaproszona rozmowę w sprawie Kierownika Zespołu Sprzedaży, jakie warunki proponują, co to za firma czytałam, że są też w Białymstoku ale nie cieszą się dobrą opinią, w Sopocie oferują dużo miejsc pracy: kierowników, trenerów, handlowców: był już ktos na rozmowie?

http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-zespolu-manager-sopot,oferta,3001935
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

a jak oceniacie rekrutacje w ecovital w sopocie ?
jakie wrażenia po rozmowie kwalicikacyjnej ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

W Trójmieście są takie niskie stawki, bo to wiocha nadmorska w porównaniu do chociażby Poznania, Wrocławia, Krakowa czy nawet Warszawy !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

HEHE kolejna nadal tam pracująca pisze bzdety
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Pracowałam tam w biurze, ale musiałam zrezygnować przez studia, gdyby nie to na pewno bym tam została. Zajmowałam się głównie sporządzaniem umów, organizacją, rozliczeniami, także typowa praca biurowa. Wypłata przychodziła na czas a stawka jest wyższa od tej którą oferują inne firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

jak na trójmiasto to całkiem sporo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Jest stanowisko referenta ds. kadr i płac i obowiązki są ściśle ustalone, więc nie do końca jest tak jak mówisz. Z tego, co słyszałem, to ludziom ta praca odpowiada. Ale to już od charakteru zależy. Jak na warunki w Trójmieście, stawka 9 albo 10 zł na godzinę to już niezłe pieniążki. Może warto spróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

CC i TC to nazwy działów (ewentualnie stanowisk) sprzedaży, a nie firm. Chodzi zapewne wciąż o tą samą firmę - Eco-Vital, którą reklamuje m.in. C. Pazura. Firma oferuje ultranowoczesne garnki i inne części wyposażenia kuchni po kosmicznych cenach dla emerytów i rencistów (osoby młodsze, np. w wieku 50 + są już zbyt 'rozgarnięte'). Oczywiście cenę zestawu można rozłożyć na raty lub nawet wziąć kredyt (z wysokimi ratami), aby móc zakupić wymarzony towar z gwarancją na 30 lat. Więc jak komuś praca polegająca na naciąganiu biednych, starszych ludzi odpowiada to proszę czym prędzej aplikować...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

a ile konkretnie?

PS. TC to jaka firma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Jak słucham takiego pitolenia ze 6 zł to dobre i wiecej nie znajdziecie to polecam TC lub CC i macie tam wiecej odrazu na start ;) pełno ogłoszeń ich wisi na necie. Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Nie ma takiego stanowiska jak pracownik biurowy w prywatnych firmach. To stanowisko oznacza, że będziesz pewnie się zajmował wszystkim po trochu tj. telesprzedażą, pracami biurowymi i związanymi z administracją oraz przede wszystkim sprzedażą i obsługą klientów indywidualnych i biznesowych (o ile biznesowych mają). A stawka normalna albo nawet nieco wyższa niż średnia (6/7 netto/h), więc żadne kokosy. Inna sprawa, że trudno cos lepszego w Trójmieście znaleźć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Pracownicy biurowi mają wyższe stawki niż np.telemarketerzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Nie radzę tam iść. Na kilometr czuć, że coś jest nie tak skoro na początek dali ci tak wysoką stawkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Witam, właśnie wróciłem ze spotkania w sprawie pracy. Zaproponowali mi pracę jako pracownik biurowy, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Stawka 9zł/h na umowę zlecenie. Co trzy miesiące możliwość podwyżki i w zależności od zaangażowania premie. Wydaje się być uczciwie, co wy na to? Co prawda laska, która podawała się za spec.ds.rekrutacji była trochę niemrawa i nie składała poprawnie zdań, ale tłumaczę sobie, że powalił ją mój urok osobisty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Czyli praca jak każda inna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Na wypłacie pracowników też oszukują jak biednych emerytów na ichnich pokazach ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Praca fajna dla kogoś kto lubi oszukiwać i wkurzać ludzi.
Tylko się pilnuj bo pracowników też oszukują - taka firma.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Ja też przestraszyłam się opinii wystawianych tej firmie w sieci i teraz żałuję. Trzy miesiące temu razem z koleżanką zaczęłyśmy szkolenie, jednak po dwóch dniach zrezygnowałam. I teraz kich blada, ponieważ kumpela zarabia fajną kasę, a ja dalej na bezrobotnym. Czy to prawda, że jak raz zaczęłam szkolenie i się wycofałam to drugi raz mnie nie przyjmą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Ja kiedyś byłam na takim spotkaniu w Eco-Vital i muszę powiedzieć że ludzie którzy tam pracują sprawiają miłe wrażenie super zarobki ale czy to realne tego nie mogę powiedzieć bo na kolejne szkolenia nie dotarłam poczytałam trochę na temat tej firmy i odpuściłam bo doszłam do wniosku że nie mam ochoty potem występować w programie uwaga czy coś w tym stylu ale jeżeli jesteś pewna że ta praca jest dla ciebie czujesz to że dasz rade sprzedać towar o dużej wartości to idź nic ciebie to nie kosztuje sama się dowiesz co to za praca a może akurat będzie ci odpowiadać taka praca i tam zostaniesz nie pytaj się innych inni za ciebie nie będą pracować każdy pisze różne rzeczy sama powinnaś wiedzieć co robić Powodzenia ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w piątek i do dziś nie oddzwonili. Chyba nie zostałam przyjęta. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

droga agnesss (a może raczej m&m, bo zdaje się ta sama osoba pisze pod kilkoma nickami).
Daruj sobie wypisywanie komentarzy podszywając się za każdym razem pod różne osoby, żałosne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (41 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?