Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

proszę o informację na temat pracy w Eco Vital, zostałam zaproszona rozmowę w sprawie Kierownika Zespołu Sprzedaży, jakie warunki proponują, co to za firma czytałam, że są też w Białymstoku ale nie cieszą się dobrą opinią, w Sopocie oferują dużo miejsc pracy: kierowników, trenerów, handlowców: był już ktos na rozmowie?

http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-zespolu-manager-sopot,oferta,3001935
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

85.232.251.* a ty dialog ze sobą prowadzisz ?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

haha no dokładnie !:) niech sobie sami pracują za takie grosze.... albo niech w końcu zaczną szanować pracowników i dobrze im płacić ! bo opinie mają MARNE ! a ogłoszenia od nich pojawiają się cały czas!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Kolejny baran co sobie sam odpowiada :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Napisz jak było po rozmowie :). Ze swojej strony polecam. Pracuję w telemarketingu, stawki są niezłe, nie schodzę poniżej 1000 zł miesięcznie, a też nie pracuję tyle, ile na pełnym etacie. Słyszałam, że w kadrach jest lepiej, ale tam nie składałam, bo jeszcze studiuję i bardziej mi zależy na elastycznych godzinach. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Garnki produkowane w niemczech dlatego dobre, żaden syf i tandeta z chin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Ostatnie dwie wypowiedzi to gó.....na reklama z biura tej pseudo firmy
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Dzięki za info! Już sprawdzam. Znalazłem wasze ogłoszenie na jakimś portalu i zostałem zaproszony na rozmowę. Chętnie poczytam co robicie :) dzięki za info. W niedługim czasie dam znać co i jak. Jestem ogromnie ciekaw, która ze stron ma rację. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

dokładnie tak. tez tam pracuję i całkowicie zgadzam się z tą opinią. a szczególnie pozdrawiam Renatę!!!!!! :))))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Osobiście mogę polecić tę firmę. Pieniądz zawsze na czas, ostatnio tylko jakaś awaria banku była, ale kasa przyszła następnego dnia. Dodatkowo nie ma mowy o jakichkolwiek pomyłkach w rozliczeniu w godzinówkach. Ekipa ludzi od godzinówek zawsze na czas załatwi wszyskie sprawy związane z wypłatą. Z tego co mi wiadomo, to w innych oddziałach jest trochę surowo, ale u nas w Sopocie można przeżyć, ale to chyba dlatego, że młodych ludzi mamy w zespole i zawsze będzie o czym pogadać. A to o impresie, a to o koncercie. Są nawet tacy, którzy na piwą wyjdą i tych najbardziej lubię:D Narzekają na eco-vital, a przecież jeszcze nigdy nie miałem problemu ze swoim przełożonym. Jestem na tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

wbrew pozorom, wielu. moja znajoma pracuje u nich w poznaniu w CC i dzwoni do osób, które już kupiły garnki i pyta czy są zadowoleni czy chcieliby może coś dokupić itp. i okazuje się, że mają wielu stałych klientów, dokupujących sobie w miarę możliwości poszczególne garnki do kompletu, a niektórzy to nawet całe zestawy biorą dla dzieci, jako prezent na ślub itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

ilu taki najlepszy koordynator musi mieć zadowolonych klientów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Phi, 8 tys. ?? Ja chcę zarabiać przynajmniej 10 tys. !!! A to jest w Polsce chyba niemożliwe niestety...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Zaryzykowałam i przyznam się, że bałam sie trochę jak mnie ptraktują, ale okazało sie ze nikt mnie nie oszukał. Normalnie dostałam wypłatę. Co prawda kilka dni po terminie i nawet zaczęłam się już trochę martwić, ale na szczęście zadzowoniła do mnie Natalia, która była za nas odpowiedziala i przeprosiła za zistniałą sytuację. :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

najlepsi koordynatorzy mają nawet więcej na rękę. wiem, bo pracowałam u nich w rozliczeniach. serio, to wyciągają nawet po 8.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Ja opowiem swoją historię.
Sobota jakieś 2 miechy temu, godzina 11-12 rano. Jestem sobie w sklepie i dzwoni pan że w odp na wysłane przeze mnie CV na koordynatora hostess czy coś takiego. Ogólnie mówi że jak się zdecyduję (ja się zdecyduję) to jade w poniedziałek do poznania na akcję promocyjną ( bez rozmowy kw, bez omówienia warunków itp). Powiedział tylko tyle że najlepsi koordynatorzy mają po 5 tys na rękę :)
Generalnie ta firma to chyba jakaś lipa, bo ciągle wiszą ogłoszenia i są odnawiane (pracuj.pl).
Chyba nie ma się czym jarać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Wszelkich zainteresowanych pracą jako przedstawiciel handlowy zapraszam na bloga, który prowadzę (opracypopracy.blogspot.com). Znajdziecie tam wszelkie informacje co i jak w Eco-Vital. Sam tam pracuję więc mam pojęcie. W razie pytań zapraszam na swojego meila popracy@gmail.com. :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Jak ktoś jest leniwy i nie potrafi wysłać paru głupich zaproszeń to tak jest, ja zarabiam tam więcej. Na 6 godzin pracy to tysiak nie jest aż tak mało. Pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Przed chwilą miałem telefoniczne zaproszenie na spotkanie ws pracy jako Specjalista ds. Sprzedaży MADRIDISTAS Sopot /czytaj ECO-VITAL/
Sympatyczna pani, ale brzmiała jak żywcem z call center wyrwana...
Na moje pytanie odnośnie szczegółów oferty dostałem info że wszystkiego się jutro dowiem...
Po poczytaniu "materiału" powyżej raczej nie wybiorę się tam. Dzięki za info :) przynajmniej ominę ten obóz pracy... jeden już w życiu miałem.
Pozdrawiam i życzę powodzenia tym, którzy się zdecydują
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot


obiecują na rozmowie o prace a co innego wychodzi pozniej.

zaproponowano mi 3tys netto jako kierownikowi a potem okazalo sie ze mam pracowac jak przedstawiciel za 1500 podstawy pod warunkiem ze sprzedam, osiagne odpowiedni obrot. bez sprzedaży nie ma podstawy:)

praca poza domem przewaznie na drugim koncu kraju. jesli bus z handlowcami wyjezdza np z lodzi a ty mieszkasz w czestochowie musisz na swoj koszt dojechac do lodzi i z innymi jedziesz na prezentacje np do kolobrzegu. trzy noce spisz na kupie z 6 obcymi osobami bo kazdy wyjazd zmieniaja ludzi zywisz sie sam zubki, kanapki bo od 7 rano do 23 pracujesz. po 3 dniach wracasz do miasta z ktorego wyjechales czyli lodzi przykladowo o 2 w nocy i jedziesz do domu np do czestochowy na swoj koszt. masakra
potem 2-3 dni wolne i znowu wyjazd.
zebys byl posluszny karza podpisac do umowy weksel na 250tys zl i wtedy cie maja w garsci//
osoby na pokazach dzieki telemarketerom to osoby wylacznie po 60-tce o czym swiadczy ze wciskaja i manipuluja. mlodych nie ma wcale.
..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Po równym miesiącu pracy, jako telemarketer, otrzymałem 1 tyś zł.
Jak komuś się opłaca. To proszę bardzo...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Własny biznes - jak się reklamować? (180 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (58 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Praca za granicą. Niemcy (3 odpowiedzi)

Jeżeli szukasz pracy sprawdź najnowsze oferty. Najnowsze oferty pracy Niemcy. Szukaj pracy w...