Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

proszę o informację na temat pracy w Eco Vital, zostałam zaproszona rozmowę w sprawie Kierownika Zespołu Sprzedaży, jakie warunki proponują, co to za firma czytałam, że są też w Białymstoku ale nie cieszą się dobrą opinią, w Sopocie oferują dużo miejsc pracy: kierowników, trenerów, handlowców: był już ktos na rozmowie?

http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-zespolu-manager-sopot,oferta,3001935
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

85.232.251.* a ty dialog ze sobą prowadzisz ?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

haha no dokładnie !:) niech sobie sami pracują za takie grosze.... albo niech w końcu zaczną szanować pracowników i dobrze im płacić ! bo opinie mają MARNE ! a ogłoszenia od nich pojawiają się cały czas!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Kolejny baran co sobie sam odpowiada :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Napisz jak było po rozmowie :). Ze swojej strony polecam. Pracuję w telemarketingu, stawki są niezłe, nie schodzę poniżej 1000 zł miesięcznie, a też nie pracuję tyle, ile na pełnym etacie. Słyszałam, że w kadrach jest lepiej, ale tam nie składałam, bo jeszcze studiuję i bardziej mi zależy na elastycznych godzinach. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Garnki produkowane w niemczech dlatego dobre, żaden syf i tandeta z chin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Ostatnie dwie wypowiedzi to gó.....na reklama z biura tej pseudo firmy
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Dzięki za info! Już sprawdzam. Znalazłem wasze ogłoszenie na jakimś portalu i zostałem zaproszony na rozmowę. Chętnie poczytam co robicie :) dzięki za info. W niedługim czasie dam znać co i jak. Jestem ogromnie ciekaw, która ze stron ma rację. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

dokładnie tak. tez tam pracuję i całkowicie zgadzam się z tą opinią. a szczególnie pozdrawiam Renatę!!!!!! :))))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Osobiście mogę polecić tę firmę. Pieniądz zawsze na czas, ostatnio tylko jakaś awaria banku była, ale kasa przyszła następnego dnia. Dodatkowo nie ma mowy o jakichkolwiek pomyłkach w rozliczeniu w godzinówkach. Ekipa ludzi od godzinówek zawsze na czas załatwi wszyskie sprawy związane z wypłatą. Z tego co mi wiadomo, to w innych oddziałach jest trochę surowo, ale u nas w Sopocie można przeżyć, ale to chyba dlatego, że młodych ludzi mamy w zespole i zawsze będzie o czym pogadać. A to o impresie, a to o koncercie. Są nawet tacy, którzy na piwą wyjdą i tych najbardziej lubię:D Narzekają na eco-vital, a przecież jeszcze nigdy nie miałem problemu ze swoim przełożonym. Jestem na tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

wbrew pozorom, wielu. moja znajoma pracuje u nich w poznaniu w CC i dzwoni do osób, które już kupiły garnki i pyta czy są zadowoleni czy chcieliby może coś dokupić itp. i okazuje się, że mają wielu stałych klientów, dokupujących sobie w miarę możliwości poszczególne garnki do kompletu, a niektórzy to nawet całe zestawy biorą dla dzieci, jako prezent na ślub itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

ilu taki najlepszy koordynator musi mieć zadowolonych klientów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Phi, 8 tys. ?? Ja chcę zarabiać przynajmniej 10 tys. !!! A to jest w Polsce chyba niemożliwe niestety...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Zaryzykowałam i przyznam się, że bałam sie trochę jak mnie ptraktują, ale okazało sie ze nikt mnie nie oszukał. Normalnie dostałam wypłatę. Co prawda kilka dni po terminie i nawet zaczęłam się już trochę martwić, ale na szczęście zadzowoniła do mnie Natalia, która była za nas odpowiedziala i przeprosiła za zistniałą sytuację. :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

najlepsi koordynatorzy mają nawet więcej na rękę. wiem, bo pracowałam u nich w rozliczeniach. serio, to wyciągają nawet po 8.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Ja opowiem swoją historię.
Sobota jakieś 2 miechy temu, godzina 11-12 rano. Jestem sobie w sklepie i dzwoni pan że w odp na wysłane przeze mnie CV na koordynatora hostess czy coś takiego. Ogólnie mówi że jak się zdecyduję (ja się zdecyduję) to jade w poniedziałek do poznania na akcję promocyjną ( bez rozmowy kw, bez omówienia warunków itp). Powiedział tylko tyle że najlepsi koordynatorzy mają po 5 tys na rękę :)
Generalnie ta firma to chyba jakaś lipa, bo ciągle wiszą ogłoszenia i są odnawiane (pracuj.pl).
Chyba nie ma się czym jarać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Wszelkich zainteresowanych pracą jako przedstawiciel handlowy zapraszam na bloga, który prowadzę (opracypopracy.blogspot.com). Znajdziecie tam wszelkie informacje co i jak w Eco-Vital. Sam tam pracuję więc mam pojęcie. W razie pytań zapraszam na swojego meila popracy@gmail.com. :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Jak ktoś jest leniwy i nie potrafi wysłać paru głupich zaproszeń to tak jest, ja zarabiam tam więcej. Na 6 godzin pracy to tysiak nie jest aż tak mało. Pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Przed chwilą miałem telefoniczne zaproszenie na spotkanie ws pracy jako Specjalista ds. Sprzedaży MADRIDISTAS Sopot /czytaj ECO-VITAL/
Sympatyczna pani, ale brzmiała jak żywcem z call center wyrwana...
Na moje pytanie odnośnie szczegółów oferty dostałem info że wszystkiego się jutro dowiem...
Po poczytaniu "materiału" powyżej raczej nie wybiorę się tam. Dzięki za info :) przynajmniej ominę ten obóz pracy... jeden już w życiu miałem.
Pozdrawiam i życzę powodzenia tym, którzy się zdecydują
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot


obiecują na rozmowie o prace a co innego wychodzi pozniej.

zaproponowano mi 3tys netto jako kierownikowi a potem okazalo sie ze mam pracowac jak przedstawiciel za 1500 podstawy pod warunkiem ze sprzedam, osiagne odpowiedni obrot. bez sprzedaży nie ma podstawy:)

praca poza domem przewaznie na drugim koncu kraju. jesli bus z handlowcami wyjezdza np z lodzi a ty mieszkasz w czestochowie musisz na swoj koszt dojechac do lodzi i z innymi jedziesz na prezentacje np do kolobrzegu. trzy noce spisz na kupie z 6 obcymi osobami bo kazdy wyjazd zmieniaja ludzi zywisz sie sam zubki, kanapki bo od 7 rano do 23 pracujesz. po 3 dniach wracasz do miasta z ktorego wyjechales czyli lodzi przykladowo o 2 w nocy i jedziesz do domu np do czestochowy na swoj koszt. masakra
potem 2-3 dni wolne i znowu wyjazd.
zebys byl posluszny karza podpisac do umowy weksel na 250tys zl i wtedy cie maja w garsci//
osoby na pokazach dzieki telemarketerom to osoby wylacznie po 60-tce o czym swiadczy ze wciskaja i manipuluja. mlodych nie ma wcale.
..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Po równym miesiącu pracy, jako telemarketer, otrzymałem 1 tyś zł.
Jak komuś się opłaca. To proszę bardzo...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Praca za granicą dla elektryków, ślusarzy, spawaczy (3 odpowiedzi)

Marine Ship Service jest dynamicznie rozwijającą się firmą, poszukujemy pracowników na...

Statyści (5 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was miał okazję pracować jako statysta? Gdzie znaleźliście taką ofertę pracy? (wiem że...

angielski komunikatywny (15 odpowiedzi)

Witam, wielu pracodawców w ogłoszeniach wymaga angielskiego na poziomie komunikatywnym. Co...