Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

proszę o informację na temat pracy w Eco Vital, zostałam zaproszona rozmowę w sprawie Kierownika Zespołu Sprzedaży, jakie warunki proponują, co to za firma czytałam, że są też w Białymstoku ale nie cieszą się dobrą opinią, w Sopocie oferują dużo miejsc pracy: kierowników, trenerów, handlowców: był już ktos na rozmowie?

http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-zespolu-manager-sopot,oferta,3001935
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Taki emeryt nie kwapi się, a i owszem. Idzie na tą prezentację z myślą o kabarecie i zjedzeniu czegoś a nie zakupie.

Ale dalej już jest rola handlowca, który ma za zadanie tak zmanipulować tegoż emeryta, aby ten dał mu dowód, podpisał umowę i płacił raty przez kilka lat.

Pytacie jak to możliwe? Byłem na czterodniowym szkoleniu tej firmy i po takim szkoleniu, osoba która potrafi handlować zakręci mało kumatym emerytem bez problemu.

A i pamiętajcie, że taki emeryt podpisuje na koniec weksel... oczywiście in blanco.

Oszuści jakich mało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Nie warto...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

:):)komu te garnki przywoziłeś?chyba pracujesz jako kierowca w eco-vital:):)......mega porządny towar.w macro jest taki sam .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

:):):)daj spokój:):):)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Odedzwał sie przedstawiciel firmy:)co masz powiedzieć człowieku.musisz bronic firmy.a to są normalne spotkania dla emerytów ,którym sie wciska garnki za 4000 na kredyt.czyli sprzedaż bezpośrednia.a do tego typu"pracy" trzeba miec charakter,albo nie mieć od dłuższego czasu co włożyć do garnka,ażeby sie zdecydowac na to.jedyne co macie ok to wasza strona internetowa,ktora sprawia wrazenie powaznej firmy.waszym prezesem jest na bank 30-paroletni wyszczekany gnojek,który uważa sie za strasznego cwaniaka i psychologa.ale wszystko do czasu,a zdrowie jest tylko jedno:)
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Ja również wysłałam do nich aplikację na stanowisko pracownika biurowego. Zadzwonili z informacją, że po analizie mojego CV mogą mi zaproponować stanowisko specjalisty ds. handlowych... Podziękowałam, bo gdybym chciała sprzedawać to nie szukałabym pracy w biurze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Naprawdę słabe to było.......mistrzami ściemniania to jednak już nie zostaniecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Monika taki mały Kłamczuszek z Ciebie! W Smarcie robota od roku nie sprzedają! Limit 16? Ha! Ha! Ha! Kolejne kłamstewko! Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Mówiłem ~Metr, że zgadzam się z Tobą co do wiarygodności źródła. Co do "GW", to chciałem się odnieść do ich wiadomości czysto politycznych lub społeczno-obyczajowych. Tego typu informacje są po prostu mało wiarygodne i mam uzasadnione wątpliwości czy nie przekręcone. Aha i z góry zaznaczam: - nie kocham miłością bezwarunkową Pana Prezesa i całego PiS. Wybrałem na szczęście inną formację polityczną na którą oddam głos w najbliższych wyborach... EOT !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

"Metro" zebrało dane o milionerach ze wszystkich Izb Skarbowych więc chyba jest to w miarę wiarygodne źródło. pozdrawiam wszystkich, którzy przekazują sprawdzone informacje, a nie "znajoma mi mówiła...". ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Dzięki za źródło (chociaż GW jest baaardzo mało wiarygodne i na ogół go nie czytam, ale nie wnikajmy w to). Po prostu nie lubię rzucania ogólników (pewnie samemu nieraz zdarzyło mi się generalizować, ale staram się to w sobie zwalczyć).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,126928,12179934,Gdzie_mieszkaja_polscy_milionerzy_i_ile_zarobili_.html

proszę bardzo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

~Metr jeżeli możesz, to proszę podaj źródło cytatu, który przytoczyłeś. Jakos nie bardzo jestem w stanie w to uwierzyć...Nie podawanie źródła wiadomości jest już nagminne wśród polskich (i nie tylko) dziennikarzyn zwanych górnolotnie dziennikarzami typu T. Lis, T. Wołek i inni. Chcesz więc dołączyć do tego zaszczytnego grona ??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

nie 60+, tylko 30+. "Okazuje się, że w 2011r. przynajmniej milion zarobiło 13 488 Polaków." W Polsce szybko rośnie ilość bardzo bogatych ludzi (którzy zazwyczaj są po 30-stce) i to do nich jest skierowany ten bardzo luksusowy asortyment. A że emeryci są tacy zachłanni, że też muszą mieć ten towar - cóż, ich sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

~Andrzej, może i masz rację, ale metody zapraszania na pokazy towaru mają co najmniej staroświeckie, jeśli nie średniowieczne... Poza tym docelowa grupa adresatów (osoby w wieku 60 +) tych 'prezentacji' raczej nie kwapi się aby nabywać garnki za parę tysięcy, bo nieraz stanowi to ich półtorej pensji lub 2 - 3 miesięczną emeryturę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Dali ogłoszenie, że potrzebują pracownika biurowego (do działu logistyki). Kobieta zadzwoniła, żebym przyjechał na rozmowę. Jak pociągnąłem za język to okazało się, że będzie to stanowisko sprzedażowe. Kurka wodna !! Czy wy ludzie myślicie, że będę do was przejeżdżał pół trójmiasta na rozmowę, z której dowiem się po 5 minutach, że mam wciskać jakiś sztynx jakimś nowobogackim burżujom. EKO SRITAL - szukajta frajerów na marsie. HEHE!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

nieprawda. ten towar nie jest z chin, tylko z niemiec. wiem, bo przywoziłem te garnki od producenta. z tym akurat nie ściemniają, to jest mega porządny towar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

To jakie produkty oferują to jeden ch..j. WPewnie jakość gorsza niż z ChRL.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

Z góry zaznaczam, że nie jestem pracownikiem Eco. Byłam tam w lipcu bo zaproponowano mi współpracę - kontrakt w sprawach HR, ale odmówiłam. Dobrze Państwo wnioskują. Mat Medic jest firmą córką Eco-Vital. Obie wywodzą się z Poznania, maja wspólny kapitał i jednego prezesa. Eco-Vital jest od garnków a Mat Medic od biostymulatora. . Obie firmy maja wspólny budynek w Sopocie; to samo piętro, wspólne Call center. Mają chyba też wspólnych handlowców itp.

W kazdym razie to bliźniacze firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k. Sopot

jakaś masakra..jeleni szukają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Praca za granicą dla elektryków, ślusarzy, spawaczy (3 odpowiedzi)

Marine Ship Service jest dynamicznie rozwijającą się firmą, poszukujemy pracowników na...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (58 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (14 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?