Angelika - ocena (1) Pan Michał świetnie doradził przy wyborze, do tego szybka realizacja.... Angelika Gdańsk Zaspa - ocena (1) Całkowicie nieprofesjonalna firma. Brak szkolenia, błędne zaprogramowanie... Gdańsk Zaspa małgorzata - opinia (1) Profesjonalni , można na nich polegać . małgorzata
Paweł - opinia (1) Niesamowita firma. Przez ponad 2 miesiące nie mogłem sobie poradzić z... Paweł Danuta - opinia (1) Profesjonalna i miła obsługa, rzetelne doradztwo Danuta Eliza - opinia (1) Kupiłam terminal z kasą Pospay jestem bardzo zadowolona zarówno ze... Eliza Krzysztof - opinia (1) Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Kupiłem kasę fiskalną i jestem z niej... Krzysztof grzegorz - opinia (1) polecam tą firmę, pełen profesjonalizm od momentu przygotowania oferty aż po... grzegorz Adam - opinia (1) Bardzo miła obsługa i dobre ceny Adam Martyna - opinia (1) Jestem pod wrażeniem zaangażowania w obsłudze klienta. Ceny także bardzo... Martyna Profesjonalnie i bezstresowo (1) Zakup kasy fiskalnej w tej firmie to przyjemnosc. Bardzo mily i profesjonalny... Malgorzata Sczerze polecam (1) Nie musiałem nigdzie jeździć. Księgowa powiedziała, że muszę mieć kasę... Kuba Pełen profesjonalizm (1) Powiem krótko- uważam , ze duzo firm powinno uczyć sie podejścia do klienta... Joanna Polecam (1) W waszym podejściu do klienta najbardziej podoba mi się to , że zawsze mogę... Aneta Wszystko w porządku (1) Od Ediksona zakupiłem już 3 kasy. Nie miałem nigdy żadnych problemów, dużo... Dawid Zadowolony klient (1) Kupując swoją pierwszą kasę i nie mając zielonego pojęcia o nich poszedłem do... Janek kasy fiskalne (1) Jestem zadowolony z obsługi technicznej jak i z zakupionej kasy fiskalnej.... Piotr Rzetelna firma (1) Z Panem Łukaszem i całą firmą współpracuje się znakomicie. Wziąłem dwie kasy... Roman polecam (1) Profesjonalna usługa, podejsćie do klienta, obsługa klienta, dobre ceny. K Subiekt GT problem (1) Firma jako jedyna potrafiła sobie poradzić z problemem z raportami w... Krzysztof