Elektron Trans

Przeprowadzki Transport bagażowy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 228

odradzam (1) nie polecam! Niestety bardzo niekompetentna firma. Podczas rozmów... Nikodem Bardzo dobra firma (1) bardzo dobra firma, jakiś czas temu musiałam skorzystać z jej usług -... Vitamina Wszystko ponad oczekiwania, polecam! (1) Dzięki doskonałej obsłudze moja przeprowadzka to była czysta przyjemność.... Majka
Oby tak dalej! (1) Firma polecona przez znajomego, jak najbardziej spełniła oczekiwania.... Jarek Opinia (1) Profesjonalne podejście do przeprowadzek: szybko, sprawnie, z dbałością o... Natalia Dziękuję! (1) Szybko, sprawnie i bezproblemowo, do tego w bardzo miłym towarzystwie... Zojka Wszystko fajnie, szybko i niedrogo. (1) Super ekipa, bardzo profesjonalnie, wyszło taniej niż wynajęcie auta. Polecam. Martyna Profesjonalizm!!! (1) Korzystałam z usługi transportu. Świetnie przygotowana ekipa, która od razu... Maria Profesjonalna obsługa (1) Panowie bardzo sympatyczni, bez żadnego "ale" wnieśli ciężkie meble na... Szymcia Przeprowadzka firmy (1) Korzystałem z firmy Elektron w trakcie przeprowadzki mojej firmy. Wyjątkowo... Tomasz Kwiatkowski Nie polecam (1) Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług firmy Elektron trans. Zamówiłam... Magda PROFESJONALIZM GWARANCJA ZADOWOLENIA DLA KLIENTA (1) Witam. Firma naprawdę profesjonalna. Dla mnie liczy się punktualność i... rafali przeprowadzka (1) Potrzebowałam o jak najszybsze przewiezienie - przeprowadzenie do innego... Danuta Szybki przewóz (1) Wybrałam firmę na podstawie opinii. Dla mnie ważny był przewóz mebli w ciągu... Małgorzata REWELACJA (1) Byłam naprawdę mile zaskoczona. To nie była moja pierwsza przeprowadzka i już... Gosia Ocena usługi. (1) Miły i konkretny kontakt z firmą, szybka wycena przeprowadzki za rozsądne... Roksana Profesjonalna przeprowadzka (1) Profesjonalne podejście do przeprowadzek: szybko, sprawnie, z dbałością o... WUK Bart - opinia (1) Zachęcony opiniami skorzystałem z usług tej firmy i niestety zawiodłem się na... Bart Opinia (1) Przeprowadzka zorganizowana sprawnie, za rozsądną cenę. Bez zarzutów, usługę... Anna Przeprowadzka Olsztyn-Gdańsk (1) Chłopaki na prawdę dają radę. Przeprowadzka dla nich z 7mego piętra... Bogdan