Szczęśliwa pacjentka - opinia (1) Gdybym kiedykolwiek miała polecic kompetentnego lekarza, to śmiało mogę... Szczęśliwa pacjentka zabieg mikro -igłowy za pomoca fali radiowej (1) Jestem po serii zabiegów mikro igłowych i jestem bardzo zadowolona z tego... Aneta Polecam (1) Witam Daje najwyższą ilość punktów za obsługę , jakość usług i ofertę.... Dorota
Dermatolog (1) witam jestem zadowoloną pacjentkom dr.Baczewskiej od kilku lat miałam w... sabina AS - opinia (3) Byłam klientką kilka lat, ale coś jest nie tak ze stężeniem preparatów. Cena... AS POLECAM ! (1) Jestem stala klientka u Pani doktor Baczewskiej. Miałam robiony wiele razy... Kobieta Wysokiej klasy specjalista dermatologii (1) Minęlo 5 dni od zabiegu. Jestem bardzo zadowolona.Po brązowych plamach nie ma... Monika Kaiser Super Lekarz Dermatolog (1) Pani dr Baczewska Staszak od razu rozpoznała przyczynę mojego trądziku i... maluch NOWE USTECZKA (1) Doktor zrobiła mi nowe usteczka, teraz są jak mój kochany powiada PONĘTNE.... jola profesjonalny gabinet (1) Pani doktor Baczewska zna sie na swojej pracy. pomogła mi bardzo w sprawie... pacjętka