Monika - opinia (1) Cudowne doświadczenie, polecam TRE z Gosia, pełen profesjonalizm. Monika Paulina - opinia (1) Masaż idealny dla moich pleców, wyszłam jak nowonarodzona Paulina Renata - opinia (1) Masaż Shiatsu to godzenie ducha i ciała. Po masażu czuję się jakbym wróciła... Renata
Ewelina - opinia (1) Miałam kompletne zaufanie, czułam ze jetem w rękach specjalistki. Pomogła mi... Ewelina Robert Miszewski - opinia (1) Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm! Robert Miszewski Agnieszka - opinia (1) Shiatsu w wykonaniu Gosi jest rewelacyjne. Relaks dla duszy i ciała :).... Agnieszka Anita - opinia (1) Polecam z całego serca,Pani Małgosia jest wyjątkowa a jej dłonie czynią cuda.... Anita Ela - opinia (1) Każda wizyta w tym gabinecie przynosi ulgę i głębokie odprężenie. Polecam... Ela Ela - opinia (1) Każda wizyta w tym gabinecie przynosi ulgę i głębokie odprężenie. Polecam... Ela Daria - opinia (1) Pani Gosia tworzy atmosferę pełną bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Masaż... Daria Najlepszy masaż! (1) Shiatsu to najprzyjemniejszy i jednocześnie najskuteczniejszy masaż z jakiego... Barbara Masaż Shiatsu na najwyższym poziomie! (1) Polecam wszystkim japoński masaż Shiatsu w wykonaniu Gosi. To nie tylko... Katarzyna Jaworska Znakomity masaż (1) Bardzo polecam, wszystko na najwyższym poziomie. Do tego miła i służąca... Paweł Masaż; shiatsu; acces bars (1) To już trzeci rok korzystam z uslug pani Małgosi. Na początku zauroczona... Anna Shiatsu (1) Cisza, spokój, totalny relaks. Jestem klientką Pani Małgosi już drugi rok i... Elżbieta Mroczkiewicz Polecam serdecznie Enerqi! (1) Gosia jest fenomenalną masażystką, doskonale wczuwa się w pacjenta, w jego... Kaja