Energa Obrót Pakiet Oszczędności(wersja R1)

Temat dostępny też na forum: Dom i mieszkanie
Dzień dobry.Proszę o opinię, dzwoniła do mnie energa z propozycją Pakietu Oszczędnościowego:warianty oferty:
wariant 1: grupa taryfowa G11k,cena prądu całodobowa 0,4050,opłata handlowa z eFakturąopłata 22,99
wariant 2: grupa taryfowa G12k,cena prądu:1 strefa 0,5050,2 strefa 0,3354,opłata handlowa z eFakturąopłata 22,99
wariant 3:grupa taryfowa G11k,cena prądu całodobowa 0,4050,opłata handlowa z fakturą papierową 27,99
wariant 4 grupa taryfowa G12k,cena prądu: 1 strefa 0,5050, 2 strefa 0,3354,opłata handlowa z fakturą papierową 27,99
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W ramach tej oferty proponują ubezpieczenie Assistance Domowy Pakiet Premium, przez 24 miesiące począwszy od kolejnego miesiąca od daty, kiedy skorzystam z ich oferty, czy ktoś się zdecydował na ten pakiet i czy jest korzystny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa Obrót Pakiet Oszczędności(wersja R1)

Załamka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...