Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witajcie.Potrzebuję pilnie opinii.Wydzwania o mnie ENERGA z propozycją gwarancji stałej ceny przez 4 lata! Przyjąć?Macie coś takiego podpisanego we wcześniejszych latach? Uważacie,że warto??
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 75

Jeżeli w trakcie rozmowy telefonicznej konsultant wytlumaczyl tobie wszystko tak jak mi i wyraziles zgode , kiszka ja poprosiłem o otworzenie rozmowy i jest tam wszystko, zastanawia mnie dla czego tak oni postepuja , skoro miałem z nimi podpisana wcześniej umowę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie !!!! będziesz placil więcej za kompeksową umowę - tak jak ja . Podeszli mnie jak młodego. Pisalem kilka razy o reklamacje ale kiszka. Umowę mam na 3 lata.Nie pobieram pradu na działce a palce co miesiąc 45,50, a placilem według licznika ( 15-20zl ) w okresie używania pradu. Mogę zerwać umowę -ale za każdy miesiąc trwania muszial bym zaplacic 50zl co daje 1800zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to moze taka wybierz co ma i gaz i prad a nawet telefon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja oszukuję jakiej mniejszej firmy , nie chce molocha z tego względu ze mi narzuca swoje ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

czy udało się wygrać? Rozważam tą samą kwestię, bo również dałam się naciągnąć...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdeczne. I mnie też oszukali nie wspominając ani słowa o opłacie handlowej. Bardzo prosiłbym też o wzór pisma do nich na adres domalagnieszka@o2. Z góry bardzo dziękuję. Nie można tego tak odpuścić,bardzo nieuczciwe praktyki stosuje energia. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie informują o oplącie handlowej wiec chyba oni oszukuja
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

A ja już złożyłem kilka reklamacji ale na razie bez skutku, poprosiłem o rozmowę telefoniczna , bo mam wrażenie ze nie zostałem poinformowany o w zroście ceny po podpisaniu nowej umowy na stałą cenę prądu- jeżeli w rozmowie telefonicznej nie padło wzrost ceny sprawę kieruje do Rzecznika Praw Konsumenta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

mnie zrobili w konia z taka umowa( konsultant nie poinformował mnie o wzroście rachunku ) płace więcej niż za deklarowałem przy podpisaniu 1 umowy - rachunki za prąd ( nie używam w garażu ) są wyższe o 20 zł walczę z reklamacja - deklarowałem 5zl + to co napale a teraz place 45,17 co miesiąc nie uzywajac swiatla w garażu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam,
kontaktuję sie w sprawie tytułowego wątku. Czy posiada Pani może wzór umowy oraz adres na jaki należy ją podesłać? Niestety padłam ofiarą również :( jeśli tak to proszę o podesłanie na email: bsluzewska@gmail.com

dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

mam i to mnie wk.......... bo nie zostałem poinformowany o wzroście ceny, nic nie robie ani w garażu ani na działce a rachunki sa duże 45,17 co miesiac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Proszę o wzór skargi . gosiaczek_19@autograf.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam. Ja również zostałem oszukany. Poproszę o wzór pisma jakie Pani wysłała do ENERGA. Bardzo proszę o wysłanie na maila r.lysakowski70@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam rownież dałam sie nabrac - czy moge prosic o wzor pisma jaki wyslaliscie do Energi? i do kogo?
Dzieki: doteczek@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

PRZY PODPISANIU UMOWY POWINNI ZOSTAWIĆ SPECJALNY DRUK na wypowiedzenie jest 14 dni od zawarcia umowy, można wydrukować z internetu, jeśli nie to zgłosić się trzeba do obecnej firmy i tam pomogą ,pozdrawiam i powodzenia :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

nie podoisywać ! ja podpisałam i żałuję, rachunki przychodzą nie regularnie i wyższe niż wcześniejsze, a miało być taniej, doliczają umowę handlową o której nie było mowy przy zawieraniu umowy, oszukańce! przy podpisaniu umowy miało być na dwa lata , a zrobili na dwa i pół roku. a zerwać to straszą karą, mało tego to do zapłaty przychodzi na dwóch rachunkach - za dystrybucję osobno i za energię osobno, jeszcze rok mi został i muszę się męczyć ! a tu na cztery lata !!!! nie nieeee !!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam, czy mogłabym prosić o wzór takiego pisma, jestem w podobnej sytuacji , raz się odwołałam to dostałam z Energii odpowiedź negatywną oczywiscie i nawet nie dotyczyła tematu reklamacji .
podaje adres kasiak116@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam. A jak napisac wypowiedzenie umowy z Energa? Dwa dni temu chodzili domikrazcy i mowili, ze sa z Enei i nie dopelnilam dormalnosci. mówili, ze sprzedawca mi sie nie zmieni tylko rachunki beda nizsze i glupia uwierzyłam. ale.mam chyba 14 dni na odstapienie od.umowy tylko nie mam pojecia jak to.napisac. moze ktos pomoze? patrycjakattler@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Naciągają, ta sama cena za kWh co w PGE dodatkowo trzeba płacić opłatę handlowa 17 zł/m-c
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dekoracje do mieszkania (23 odpowiedzi)

Co myślicie o panelach tapicerowanych na ścianę? Szukam czegoś, co dodałoby trochę przytulności...

Remont łazienki (4 odpowiedzi)

Witajcie! Zastanawiam się nad remontem łazienki. Czy polecacie jakiś salon łazienek albo może...

Meble ogrodowe (53 odpowiedzi)

Założyłem nowy wątek, bo wszystkie dotyczące mebli ogrodowych są już bardzo stare. Jakie macie...