Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witajcie.Potrzebuję pilnie opinii.Wydzwania o mnie ENERGA z propozycją gwarancji stałej ceny przez 4 lata! Przyjąć?Macie coś takiego podpisanego we wcześniejszych latach? Uważacie,że warto??
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 75

Jeżeli w trakcie rozmowy telefonicznej konsultant wytlumaczyl tobie wszystko tak jak mi i wyraziles zgode , kiszka ja poprosiłem o otworzenie rozmowy i jest tam wszystko, zastanawia mnie dla czego tak oni postepuja , skoro miałem z nimi podpisana wcześniej umowę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie !!!! będziesz placil więcej za kompeksową umowę - tak jak ja . Podeszli mnie jak młodego. Pisalem kilka razy o reklamacje ale kiszka. Umowę mam na 3 lata.Nie pobieram pradu na działce a palce co miesiąc 45,50, a placilem według licznika ( 15-20zl ) w okresie używania pradu. Mogę zerwać umowę -ale za każdy miesiąc trwania muszial bym zaplacic 50zl co daje 1800zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to moze taka wybierz co ma i gaz i prad a nawet telefon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja oszukuję jakiej mniejszej firmy , nie chce molocha z tego względu ze mi narzuca swoje ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

czy udało się wygrać? Rozważam tą samą kwestię, bo również dałam się naciągnąć...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdeczne. I mnie też oszukali nie wspominając ani słowa o opłacie handlowej. Bardzo prosiłbym też o wzór pisma do nich na adres domalagnieszka@o2. Z góry bardzo dziękuję. Nie można tego tak odpuścić,bardzo nieuczciwe praktyki stosuje energia. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie informują o oplącie handlowej wiec chyba oni oszukuja
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

A ja już złożyłem kilka reklamacji ale na razie bez skutku, poprosiłem o rozmowę telefoniczna , bo mam wrażenie ze nie zostałem poinformowany o w zroście ceny po podpisaniu nowej umowy na stałą cenę prądu- jeżeli w rozmowie telefonicznej nie padło wzrost ceny sprawę kieruje do Rzecznika Praw Konsumenta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

mnie zrobili w konia z taka umowa( konsultant nie poinformował mnie o wzroście rachunku ) płace więcej niż za deklarowałem przy podpisaniu 1 umowy - rachunki za prąd ( nie używam w garażu ) są wyższe o 20 zł walczę z reklamacja - deklarowałem 5zl + to co napale a teraz place 45,17 co miesiąc nie uzywajac swiatla w garażu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam,
kontaktuję sie w sprawie tytułowego wątku. Czy posiada Pani może wzór umowy oraz adres na jaki należy ją podesłać? Niestety padłam ofiarą również :( jeśli tak to proszę o podesłanie na email: bsluzewska@gmail.com

dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

mam i to mnie wk.......... bo nie zostałem poinformowany o wzroście ceny, nic nie robie ani w garażu ani na działce a rachunki sa duże 45,17 co miesiac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Proszę o wzór skargi . gosiaczek_19@autograf.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam. Ja również zostałem oszukany. Poproszę o wzór pisma jakie Pani wysłała do ENERGA. Bardzo proszę o wysłanie na maila r.lysakowski70@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam rownież dałam sie nabrac - czy moge prosic o wzor pisma jaki wyslaliscie do Energi? i do kogo?
Dzieki: doteczek@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

PRZY PODPISANIU UMOWY POWINNI ZOSTAWIĆ SPECJALNY DRUK na wypowiedzenie jest 14 dni od zawarcia umowy, można wydrukować z internetu, jeśli nie to zgłosić się trzeba do obecnej firmy i tam pomogą ,pozdrawiam i powodzenia :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

nie podoisywać ! ja podpisałam i żałuję, rachunki przychodzą nie regularnie i wyższe niż wcześniejsze, a miało być taniej, doliczają umowę handlową o której nie było mowy przy zawieraniu umowy, oszukańce! przy podpisaniu umowy miało być na dwa lata , a zrobili na dwa i pół roku. a zerwać to straszą karą, mało tego to do zapłaty przychodzi na dwóch rachunkach - za dystrybucję osobno i za energię osobno, jeszcze rok mi został i muszę się męczyć ! a tu na cztery lata !!!! nie nieeee !!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam, czy mogłabym prosić o wzór takiego pisma, jestem w podobnej sytuacji , raz się odwołałam to dostałam z Energii odpowiedź negatywną oczywiscie i nawet nie dotyczyła tematu reklamacji .
podaje adres kasiak116@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam. A jak napisac wypowiedzenie umowy z Energa? Dwa dni temu chodzili domikrazcy i mowili, ze sa z Enei i nie dopelnilam dormalnosci. mówili, ze sprzedawca mi sie nie zmieni tylko rachunki beda nizsze i glupia uwierzyłam. ale.mam chyba 14 dni na odstapienie od.umowy tylko nie mam pojecia jak to.napisac. moze ktos pomoze? patrycjakattler@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Naciągają, ta sama cena za kWh co w PGE dodatkowo trzeba płacić opłatę handlowa 17 zł/m-c
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Firma NapinanaPolska (7 odpowiedzi)

Witam, czy ktokolwiek z użytkowników miał może styczność z ta firma? Wraz z mężem zaprosiliśmy...

Thermomix - zamawiał ktoś ostatnio prezentację? (19 odpowiedzi)

Zamawiał ktoś ostatnio prezentację do domu tego urządzenia? Chciałabym zobaczyć jakie ma...

Gdzie mieszkanie Gdańsk (4 odpowiedzi)

Przeprowadzam się do Gdańska, bo znalazłem pracę z dobrymi warunkami. Nie wiem jednak gdzie...