Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witajcie.Potrzebuję pilnie opinii.Wydzwania o mnie ENERGA z propozycją gwarancji stałej ceny przez 4 lata! Przyjąć?Macie coś takiego podpisanego we wcześniejszych latach? Uważacie,że warto??
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 75

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam, tak samo rok temu zawarłam taka umowę czy można prosić wzór pisma na meila : aleksandrak40@op.pl z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Można uchylić sie od skutków prawych oświadczenia woli art.88 & 1 k.c.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Bzdura, nie można zmienić dystrybutora, sprzedawcę można zmieniać ile razy się chce. Energa nie jest jednym sprzedawcą! Z dużych graczy jest jeszcze Tauron, Enea, PGE i RWE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam,

mam ten sam problem, tylko umowę zawierałem rok temu w siedzibie/ lokalu Energi. Proszę o bliższe informację jak napisać reklamację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

nie, bo to oszustwo, dołożą opłatę handlową i jest drożej, znajź np. inną taryfę, mam weekendową i jest ok, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

ok.rok temu podpisalam taka umowe nie majac pojecia,ze dolicza co miesiac tzw.oplate handlowa 13 zl miesiecznie. umowe zawarlam przez telefon. niedlugo potem zadzwonilam,ze chce sie z tego wycofac bo nie wiedzialam o tej oplacie. oczywiscie kazali mi zaplacic po 40 zl za miesiac x 4 lata. wowczas zrezygnowalam. Natomiast 5 wrzesnia zlozylam reklamacje w siedzibie energii i wczoraj dostalam pismo uznajace moja reklamacje i korekty rachunkow. JESTEM na plus 246 zl. Nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Czy może mi Pani przesłać wzór tego wniosku i czy to był gotowiec otrzymany w ENERGA będę wdzięczna mój adres zygmanska@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Czy to był gotowy druk i czy jest Pani w jego posiadaniu, prosiłabym żeby mi przesłać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prośba o pomoc

Jestem również jak Państwo jedną z ofiar Energa 24. Proszę o pomoc w przesłaniu wzoru pisma, w którym mogłabym się zwrócić o pomoc do UOKIK.Proszę o przesłamie na mojego maila cwikan@wp.pl. Bardzo dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Ja tez poproszę o Emila
donatab1984@gmail.com z drukiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Poproszę tez o wzór odstapienia donatab1984@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Jeśli nic pani nie podpisała ani nie potwierdziła tego e maila to umowa nie została skutecznie zawarta i jest niewazna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

jestem przez nich oszukana, jak się z tego wykaraskać, pomóżcie...
melale@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Proszę o pomoc jak przerwać tę nieszczęsną umowę i nie płacić absurdalnych narzuconych kar za jej przerwanie w 2016 roku, może coś ruszyło i takie sprawy można jednak łatwiej wygrać
mój mail: melale@o2.pl, pomóżcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

A jeśli nie dostałam umowy ani pocztą ani kurierem i nic nie podpisywałam od marca. Dostałam tylko na maila. W rozmowie konsultantka wspomniała tylko źle przy e fakturze opłata dojdzie o 1 zł mniejsza. Zgodziłam się na e fakturę. Ja nie jestem w stanie wyłapać w trakcie rozmowy ze takiej opłaty wcześniej nie miałam tych opłat jest duzo . Poza tym przy e fakturze nie ma podglądu na te wszystkie dodatkowe opłaty. Pierwszy rachunek był po 1 miesiącu i jakież było moje zdziwienie że faktura zwiększyła się o prawie 50 zł.druga już za dwa miesiące podezaktywacji z elektronicznej na papierową to samo większy o 50 zł i wtedy porównałam poprzednie papierowe i zobaczyłam tą opłatę handlową. Zostałam wprowadzona w błąd. A rozmowa była tak przeprowadzona szablonowo że się nie zorientowałam. I co w takim przypadku też dzwoniłam na 555 555 555 pan nic nie mogł doradzić kazał opisać i wysłać na Energa obrót office
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Jak zatytułować na ten najwyższy szczebel władzy Energa obrót że skargą w liście pisemnie nie na maila i o jakie załączniki chodzi nie mam drukarki nie mam możliwości drukowania. Może ktoś podpowie jak napisać takie pismo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam mam ten sam problem. Gdzie w Olsztynie znajduje się Rzecznik Spraw Konsumenta. Proszę o kontakt izasienki@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Wczoraj po południu po naszym osiedlu (Wrzeszcz Dolny) łaziła dwójka młodych ludzi i próbowała zdobyć od lokatorów zgodę na zasadzie zaskoczenia w trakcie spontanicznej rozmowy. Panienka wspomniała, że rok temu Energa wysłała pismo w tej sprawie i ponieważ nie odpowiedzieliśmy, to oni przyszli do nas upewnić się czy aby na pewno nie chcemy gwarancji stałej opłaty na cztery lata. Jakieś takie podejrzane mi się to wydało, więc podziękowałam za tę ofertę. I dzięki Bogu, bo jak widzę ta "promocja" to jedno wielkie bagno. Ostrzeżcie znajomych, bo taki niespodziewany telefon czy wręcz wizyta domokrążców potrafią skołować ludzi i potem są problemy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Pracujesz w ENERGA że się tak podniecasz ??? Ludzie nie podpisują, tylko odbierają telefon i mówią że wchodzą jakieś zmiany a za trzy miesiące przychodzi umowa na którą się niby zgodziłeś!!!!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam. Czy coś się udało wywalczyć w tym temacie opłaty stałej handlowej? Własnie się w******em w to stolec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak długo sprzedawaliście swoje mieszkania? (107 odpowiedzi)

Witam chciałabym wiedzieć jak dlugo sprzedawaliście swoje mieszkania ( liczba pokoi, metraż,...

Jaki program do wizualizacji mieszkania?? (20 odpowiedzi)

Hejka, może ktoś polecić jakiś fajny program gdzie bede mogla zaprojektować całe mieszkanie?...

Kuchnia na wymiar - cena - opinie (187 odpowiedzi)

Witam wszystkich ! :) chciałabym prosić o pomoc w wyborze firmy, która zrobi mi meble kuchenne na...