Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witajcie.Potrzebuję pilnie opinii.Wydzwania o mnie ENERGA z propozycją gwarancji stałej ceny przez 4 lata! Przyjąć?Macie coś takiego podpisanego we wcześniejszych latach? Uważacie,że warto??
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 75

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Prosze o kontakt sylwia.wentland@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

czy udało się zorganizować pozew zbiorowy, bo ja też bym się przyłączyła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Jeśli ktoś został naciągnięty przez telefon na umowę gwarancji ceny i dostał mailowo umowy to zapraszam do kontaktu ze mną.
Konsultanci nie wspominali o istotnej opłacie handlowej stąd też ludzie godzili się na ten cudowny produkt jakim była gwarancja ceny.
Ja wysyłałem reklamacje, dzwoniłem i tylko mnie straszyli karą - co miesiąc zamiast 15zł miałbym po wyjściu z promocji płacić 50zł!!!
Sprawę rozwiązałem 13 lipca 2016r wysyłając wiadomość bardzo konkretną. Energa odpowiedziała mi w ciągu jednego dnia- otrzymałem info,że umowa została anulowana i zwrócą mi całą kwotę poprzednio niesłusznie pobraną czyli 3x 30PLN.
Tak jak pisałem poprzednio z ów umowy wycofać się bardzo trudno ale są sposoby aby dostać się wyżej niż do podrzędnego pracownika i anulować umowę wraz ze zwrotem.
Jeśli ktoś jest zainteresowany jak to zrobić zapraszam do kontaktu:
LEXUS-LEXUS@WP.PL
Warunek konieczny- umowa musiała zostać zawarta przez telefon
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Naciągacz po co ty się wypowiadasz jak nie znasz tematu?
Daru sobie komentowanie wszystkiego bo twoje wpisy nic poza uświadamianiem nas, użytkowników forum,ze jesteś żałosny nic nie wnoszą.
Jeśli ktoś został naciągnięty przez telefon na umowę gwarancji ceny i dostał mailowo umowy to zapraszam do kontaktu ze mną.
Konsultanci nie wspominali o istotnej opłacie handlowej stąd też ludzie godzili się na ten cudowny produkt jakim była gwarancja ceny.
Ja wysyłałem reklamacje, dzwoniłem i tylko mnie straszyli karą - co miesiąc zamiast 15zł miałbym po wyjściu z promocji płacić 50zł!!!
Sprawę rozwiązałem 13 lipca 2016r wysyłając wiadomość bardzo konkretną. Energa odpowiedziała mi w ciągu jednego dnia- otrzymałem info,że umowa została anulowana i zwrócą mi całą kwotę poprzednio niesłusznie pobraną czyli 3x 30PLN.
Tak jak pisałem poprzednio z ów umowy wycofać się bardzo trudno ale są sposoby aby dostać się wyżej niż do podrzędnego pracownika i anulować umowę wraz ze zwrotem.
Jeśli ktoś jest zainteresowany jak to zrobić zapraszam do kontaktu:
LEXUS-LEXUS@WP.PL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam . Niestety kac też dałem się nabrać. Ogromna prośba o przesłanie wzoru pisma. Email; k.staniak@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Też zostałem oszukany. Czy mogę prosić o wzory pism wysłanych w związku z tą sprawą. Będę bardzo wdzięczny.
mój e mail: mora1210@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Zatrudnili takich młodych , do wymyślania kombinacji ofert promocyjnych, aby nabić w butelkę klientów a przy okazji utrzymać ich jak najdłużej . Za to im dobrze płacą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

to najzwyklejsze oszustwo
kiedys energa miala opinie solidnosci....nie wiem kto nimi zaczął zarzadzac.....ale po jego dzialaniach powinni juz zmienic logo na K + 4
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Draństwo,nie dotykać;- to wielkie oszustwo!
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

NIE WARTO. ZROBILAM TO I PLACE DODATKOWO OPLATE HANDLOWA 26 ZL ZA 2 MIESIACE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam serdecznie, ja też zostałem oszukany przez Energę. Ci, którzy nie podpisali umowy lub nie odesłali e-maila czy sms-a z potwierdzeniem mają szansę skutecznie od niej odstąpić, gdyż zgodnie z art. 20 ust 2 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U z 2014 r. poz. 827 ze zm.) oświadczenie konsumenta o zawarciu umowy nie jest skuteczne, jeśli nie zostało utrwalone na papierze lub innym trwałym nośniku.

Polecam artykuł Krzysztofa Lehmanna UMOWY PRZEZ TELEFON NA NOWYCH ZASADACH - do pobrania tu:
https://uokik.gov.pl/download.php?plik=15986
Oto fragment:
"W obecnym stanie prawnym, jeżeli przedsiębiorca proponuje konsumentowi zawarcie umowy przez telefon ma obowiązek potwierdzić treść przyszłej umowy, utrwalając ją na papierze lub na innym trwałym nośniku.
Przesłanie słabszej stronie umowy propozycji zawarcia umowy nie jest jednak jedynym
wymaganym elementem do uznania jej za skutecznie zawartą. Konsument musi bowiem
potwierdzić sprzedawcy zamiar nawiązania umowy i co istotne nie może to nastąpić
przed otrzymaniem przez niego na trwałym nośniku proponowanej treści umowy. Aby
oświadczenie konsumenta o zawarciu umowy było skuteczne - wymagane jest, aby zostało
utrwalone na papierze lub innym trwałym nośniku. W praktyce będzie to sprowadzało się
do przesłania przedsiębiorcy wiadomości mailowej lub sms-a ze zgodą na zawarcia umowy
w proponowanym kształcie. Dopiero po takim utrwaleniu oświadczenia konsumenta umowę
można uznać za skutecznie zawartą."

Nie dajcie się nabić OSZUSTOM w butelkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

NIgdy!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam
Bardzo proszę o przesłanie mi na adres mis.koralgol@interia.pl treści pism jakie Pan/Pani wysyłała do firmy Energa w celu rozwiązania problemu.
Ja też jestem w takiej samej sytuacji jak większość.
U mojej miejscowości jest bardzo dużo klientów, którzy zostali w taki sam sposób oszukani i planujemy pismo zbiorowe w celu rozwiązania umowy.
Bardzo proszę o pomoc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Nie ryzykuj ją się wkopalam i żałuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Proszę wszyscy niech zgłoszą sie do urzędu konsumenta bo ta umowa została zabroniona przez urzad konsumenta własnie dlatego ze energa oszukiwała w samej umowie .Urzad konsumenta uznał ze jest ona niekorzystna dla konsumenta i wprowadzała w bład.Mojego ojca tez namówili ale jak sie dowiedziałem to wypowiedziałem ta umowe natychmiast!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam, ja również prosiłabym o wzory pism jakie Pani wystosowała gdyż jestem w podobnej sytuacji na adres mail michalina2103@wp.pl z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam. Ja również zostałam oszukana. Poproszę o wzór pisma jakie Pani wysłała do ENERGA. Bardzo proszę o wysłanie na maila ribuco@wp.pl
Wanda Bugaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam ja mam to samo i co Pani zrobila prosze o odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Nie radzę, doliczają co miesiąc prawie 15zł opłaty handlowej, tak że rachunek, który przychodzi raz na dwa miesiące jest o 30zł większy. Tego przez telefon nie mówią. Ja podpisałam i teraz żałuję. O opłacie handlowej dowiedziałam się dopiero po otrzymaniu pierwszego rachunku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam,
również z nimi walczę o anulowanie umowy Gwarancja Stałej Ceny. Nie uwierzycie co zrobili, przesłali mi nagranie mojej rozmowy z konsultantem na którym słychać wyłącznie mój głos. Jak w takim razie mam się odnieść do tego, że nie zostałem poinformowany o dodatkowej opłacie.
Jeżeli ktoś z Państwa wygrał z tą nieuczciwą firmą proszę o informację na email: arekallegro@poczta.onet.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

koszta utrzymania domu (7 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu domu w Baninie, ale ciekawa jestem ile wynoszą opłaty m.in gaz, prąd,...

obróbka cnc (9 odpowiedzi)

Witam, Poszukuję firmy, która zajmuje się obróbką cnc. Słyszałam bardzo dobre opinie o firmie...

Jak długo sprzedawaliście swoje mieszkania? (107 odpowiedzi)

Witam chciałabym wiedzieć jak dlugo sprzedawaliście swoje mieszkania ( liczba pokoi, metraż,...