Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witajcie.Potrzebuję pilnie opinii.Wydzwania o mnie ENERGA z propozycją gwarancji stałej ceny przez 4 lata! Przyjąć?Macie coś takiego podpisanego we wcześniejszych latach? Uważacie,że warto??
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 75

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam, Ja też zostałem oszukany, czy mogę prosić o wzór takiego pisma, proszę o przesłanie na e-maila : danielcia1996@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Z pewnością chora firma...W 2015 roku walczę o terminowe nadsyłanie faktur za energię i niby wszystko już będzie ok...(tak twierdzi konsultant) po czym dostaję rachunek za okres 12.2015-04.2016.I co z nimi zrobić?!? Dodam że rok temu wydzwaniano do mnie w sprawie jakby ''lojalki''tzn.że jak podpiszę z nimi że będę ich klientem przez kolejne 3 lata to oni nie dadzą żadnej podwyżki za prąd.CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE NIE PODPISAŁEM BO ZACZĘŁO SIĘ 2 MIESIĄCE PO.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

WITAM,JA RÓWNIEŻ BARDZO PROSZĘ O POMOC W WYPLĄTANIU SIĘ Z TEJ OPŁATY.8 MIESIĘCY PROSIŁAM SIĘ ABY POPRAWIONO MI STANY LICZNIKA BO NIE MOGŁAM ROZLICZYĆ SIĘ PO ICH WYMIANIE A WPLĄTALI MNIE W DODATKOWE OPŁATY.BARDZO PROSZĘ O POMOC I PRZESŁANIE MI WZORU DOKUMENTU.MÓJ MAIL:KATARZYNA.FALUTA@OP.PL.
ZGÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Czy posiadasz jakiś konkretny wzór skargi do napisania ?

3 razy energa odrzuciła Nam reklamację, nie chcą udostępnić nam nawet nagrania z rozmowy, twierdzą że można to zrobić tylko przez sąd, nie odpuścimy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Melduje sie sory ze zopoznieniem, tak trza walczyc, idz da msodu i powiedz ze prawnik z interneta ci kazał.

sto zł sie nalezy za konsultacje. Na jaki adres wysłać fakture? Proszę się nie ukrywać po ip znajdziemy mieszkanie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Ale sprzedawcę można zmienić, operatora się nie da. Niedajcie się naciągnąć, przeliczcie koszty, dochodzi opłata handlowa stała co miesiąc.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Uważajcie na wszelkie rozmowy telefonicznie, gdzie czarują was wyuczeni konsultanci celowo pomijający informację o wszelkich opłatach.
Nabrała mnie Energa!
2 razy pisałam pismo reklamacyjne, gdyż po tym jak zobaczyłam pierwszy rachunek większy o jakieś 34 zł, zorientowałam się że zwyczajnie zostałam naciągnięta. Ale oni uparcie twierdzili,że handlowiec użył trzykrotnie sformułowania "opłata handlowa"i nie widzą podstaw do anulowania umowy.
Napisałam skargę do wydziału regulacji energetyki- i pomogło.
Jednakże właściwym organem jaki może pomóc jest Rzecznik Praw Konsumenta. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

"ENERGA" jest o operatorem (ENERGA Operator) i sprzedawcą (ENERGA Obrót) więc nie pisz głupot
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Również zostałem wrobiony w gwarancję stałej ceny,prosił bym o wzór pisma do ENERGI o odstąpienie od umowy i zwrot opłaty handlowej ,mój mejl to aktros@onet.pl z góry dziękuję za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Czy ja również mogę prosić o wzór pisma na szuwar1978@gmail.com
Mnie także nabili w butelkę....
Z góry bardzo dziękuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

tez dalam sie nabrac ;( rachunki przychodza sporo wieksze,nie wiem co robic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam, mogę prosić treśc skargi do UOkik oraz do urzędu regulacji energetyki?
mala_mi83@amorki.pl
Ja mam podobna sytuację z enea. podpisana umowa lojalnosciowa na 3 lata i telefonicznie powiedzieli że rachunki będa niższe a tymczasem sa wyzsze srednio o 30-40 zł
Chce zgłosic oszustwo i rozwiązac tą umowe i wrocic do starej i tamtych stawek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

LUDZIE Z OKOLIC PRUSZCZA PROSZE O POMOC W SPRAWIE POZWU ZBIOROWEGO WOBEC FIRMY ENERGA.. OSZUKALI MNIE
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

NIE ZGADZAJ SIE TO OSZUSCI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

BARDZOPROSZE OSOBY KTORE ZOSTALY OSZUKANE PRZEZ FIRME ENERGIA O KONTAKT W CELU POZWU ZBIOROWEGO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

ABSOLUTNIE SIE NIE ZGADZAC...TO PROBA OSZUSTWA I WYLUDZENIA PIENIEDZY, MALO TEGO JESLI MA PANI DZIECI I CHCIALABY PANI POZNIEJ SIE STARAC O ZNIZKE 15% DLA CZLONKOW KARTY DUZEJ RODZINY.. BEDZIE TO JUZ NIEMOZLIWE, CHYBA ZE ZAPLACI PANI KARE ZA KAZDY MIESIAC UMOWY. CZYLI JESLI UMOWA BEDZIE NA CZTERY LATA TO BEDZIE TO KWOTA dWA TYSIACE CZTERYSTA ZLOTYCH.. eNERGA TO NAJWYKLEJSI NACIAGACZE....NIE ZGADZAC SIE. pROSZE O PRZEKAZANIE DALEJ. TRZEBA SKONCZYC Z OSZUSTAMI
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

I jak sobie z nimi poradziliście. Bo moja mama też się dała wmanewrować.
Proszę o odpowiedź.
justeene@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

witam czy może Pani przesłać mi wzór pisma do enea na jaki udało się Pani wywalczyć nie płacnie oplaty handlowej moj mail arecki1967@op.pl
tel 510260950 pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

nic nie zostało naliczone,umowa jest po prostu nie ważna.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

jesteś błędnie poinformowany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ile może kosztować budowa domu (5 odpowiedzi)

Witam, pisze z pytaniem o dom 120 metrów. Chodzi mi o taki orientacyjny koszt do stanu...

Jak długo sprzedawaliście swoje mieszkania? (107 odpowiedzi)

Witam chciałabym wiedzieć jak dlugo sprzedawaliście swoje mieszkania ( liczba pokoi, metraż,...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (134 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....