Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witajcie.Potrzebuję pilnie opinii.Wydzwania o mnie ENERGA z propozycją gwarancji stałej ceny przez 4 lata! Przyjąć?Macie coś takiego podpisanego we wcześniejszych latach? Uważacie,że warto??
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 75

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Tak, zbieram chętnych, podaję maila ewamar25@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

będzie się płaciło karę. Zbieram chętnych na pozew zbiorowy, ewamar25@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Jestem za, potem pozew zbiorowy. Jak założyć to konto? mój mail ewamar25@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Niech Pani zażąda tej umowy na piśmie, bo odstąpienie po czasie to 50 zł miesięcznie przez okres zawarcia umowy. Potem składamy pozew zbiorowy. Zbieram chętnych ewamar25@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Zbieram chętnych do pozwu zbiorowego ewamar25@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Zapraszam na maila ewamar25@wp.pl Zbieram chętnych do pozwu zbiorowego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Zapraszam na maila ewamar25@wp.pl Chciałabym złożyć pozew zbiorowy o nierzetelność pracowników i oszustwo. SzukaM CHĘTNYCH.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Dołączam do Pani. Mój mail ewama25@wp.pl Proszę o kontakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Ja chcę zgłosić sprawę do Pani Elżbiety Jaworowicz. Wszystkich chętnych proszę o kontakt na maila ewamar25@wp.pl. W umowie są też inne haczyki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Proszę o kontakt, jak Pan odstąpił od umowy i jakie są tego konsekwencje??? Pracownica zataiła przed nami wiele innych punktów, np. to, że musimy zużyć rocznie 800kwh energii co jest niemożliwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Ja z mamą też, ale w umowie jest jeszcze kilka podstępnych punktów, np. to, że przez 4 lata mamy użyć wielokrotność tego co zużywamy. 800kwh. Proponuję poczytać umowę co w punkcie energi jest niemożliwe. My z mamą będziemy z nimi walczyć, bo pracownica powiedziała nam tylko o stałej cenie, a o innych punktach umowy bardzo ważnych nie - oszukała nas i naciągneła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Mnie tez oszukali. Ja zgodzilem sie na dwa lata. Konsultant ani slowem nie wsponnial o oplacie handlowej. Ponadto zmienili mi taryfe. Nie popuszcze im. Uwazajcie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam, czy ktoś z Państwa jest w stanie podać mi, kto konkretnie przedstawiciel jakiej spółki Energa dzwoni z tą ofertą? Czy to jest Energa S.A., czy Energa Operator? Nie mogę w tym się połapać.
Gdzie mogę znaleźć maila w którym mógłbym złożyć skargę na konsultanta, który do mnie dzwonił? Nie chodzi mi o formularz na stronie Energa ale konkretny adres mailowy, do jakiegoś dyrektora?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

kochani, dzięki Wam i co tu napisaliście uwolniłem się w ciągu 1,5 tygodnia od tej chorej umowy:
pod koniec września 2015 zadzwonili z ofertą,mnie nie było w domu, moja mama na którą jest umowa wstępnie sie zgodziła myśląc że zyska, po kliku dniach przyszła umowa której nie odsyłaliśmy podpisanej.
zaznaczę że ostania fakturę przed tym telefonem płaciliśmy na początku września 2015
na początku stycznia przyszła nowa faktura - ta z tą opłatą handlową, włosy mi sie zjeżyły na głowie jak zobaczyłem ile przyjdzie nam przepłacać- przekopałem cały internet, przeczytałem cały temat na Waszym forum, szybka decyzja i nadzieja że mimo tego że nie wysłaliśmy rezygnacji w ciągu 14 dni uda sie z tego wyplątać i tak:
od razu napisałem reklamację poprzez ebok zgodnie z tym co wyżej napisane powołując sie na art.20, wnosząc o anulowanie umowy i korektę faktury, dodatkowo wysłałem e-mail z własnej poczty o tej samej treści do nich
po dwóch dniach udałem sie do powiatowego rzecznika praw konsumenta i zlożyłem u niego wniosek o pomoc w tej sprawie wraz z kopią dokumentów ( rzecznik był jak najbardziej w temacie) :)
po tygodniu od wizyty u rzecznika dziś na mój e-mail Energa przysłała odpowiedż że reklamacja uznana- umowa anulowana:)
po zalogowaniu na ebok widzę nadpłatę po korektach( zwrot za opłatę handlową )
dziękuję Wam
nie dajcie sie i działajcie w temacie- wizyta u rzecznika gwarantuje sukces
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Informacji o aukcji i przyłączeniu się do akcji można szukać na stronie Federacji Konsumentów (http://www.federacja-konsumentow.org.pl oraz na stronie kampanii: http://www.energia-razem.org Federacja otworzyła też specjalną infolinię (22) 211 80 55 oraz dedykowany mail: energiarazem@federacja-konsumentow.org.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Ja tez poproszę, mój tata nic nie podpisał a i tak dostaje rachunki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

@nwb
""niestety też dałem się nabić w butelkę. Trudno przez pięć lat trzeba będzie płacić bo rozwiązanie umowy za drogo by kosztowało a potem zmieniam dostawcę nie chcę mieć nic wspólnego z tą firmą""

to nie jest firma ... Tylko patologia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

TAK !
Trzeba tą Patologię, gów*o,oszustów ... yyy .... Firmę zniszczyć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Panie Leszku ...
Widać, że jest pan pracownikiem Patologii Energii, bo nikt poza personelem nie ma nic dobrego na jej temat

"
Prosze o udanie sie do najblizszego punktu obslugi klienta i poprosic o regulamin promocji do oferty GSC.Nastepnie poprosic o zalacznik nr 1 do tego regulaminu "wniosek o przystapienie do promocji do oferty GSC - obowiazujacy od 24.09.2015 do 31.12.2015".Zlozenie tego wniosku skutkuje zawieszeniem pobierania oplaty handlowej do konca np.2018 roku jesli umowa konczy sie w 2019 roku. Uwaga! trzeba to zrobic do 31.12.2015 r tj do czasu obowiazywania promocji. Powodzenia Ja to przerabialem (dostalem regulamin) a wniosek wypelnila Pani z biura .Ja zlozylem tylko podpis.

"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Hej.
wszyscy zalatwiają rzeczy telefonicznie ....Nie robi sie takich rzeczy przez telefon ... !!!
a jeśli już, to trzeba nagrywać rozmowy tak, jak ja.
jeszcze nie przegrałem ani jednej sprawy w sądzie, a trochę ich było.
ps. Ostrzegam wszystkich, którzy chcą energę !!
to jest patologia, a nie firma ... Ciągłe prpblemy z prądem, przerwy, awarie itp. Blisko mojego domu jest dosyć ruchliwe skrzyżowanie i w skutek dzisiejszych nagłych przerw w dostawie prądu, nie działają sygnalizacja świetlna i lampy uliczne, a to prawie doprowadzilo do 3 wypadków samochodowych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kartony do przeprowadzki (16 odpowiedzi)

Skąd najszybciej można wziąć kartony do przeprowadzki? Jakie sklepy maja ich dużo? Może...

rolety zewnętrzne (32 odpowiedzi)

Dzień dobry, Czy znacie może sprawdzoną i niedrogą firmę zakładającą rolety zewnętrzne? Jaka...

Czy opłaca sie postawić dom na płycie fundamentowej ? (13 odpowiedzi)

Dzien dobry Na wiosnę zamierzamy podjąć sie budowy domu tradycyjny murowany w okolicach...