Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witajcie.Potrzebuję pilnie opinii.Wydzwania o mnie ENERGA z propozycją gwarancji stałej ceny przez 4 lata! Przyjąć?Macie coś takiego podpisanego we wcześniejszych latach? Uważacie,że warto??
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 75

Re: Instrukcja zerwanie gwarancji stałej ceny

Ja czekam już od 21 października na odpowiedź z Energii i powoli trace cierpliwość :\
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Adres mailowy jest w tym wypowiedzeniu, załącznik nr 8.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam

Proszę o pomoc, sama dałam się nabrać przedstawicielowi ich firmy i 31.10.15r podpisałam umowę w domu.Teraz chcę się wycofać , czy muszę mieć jakiś specjalny formularz z wypowiedzeniem, czy mogę skorzystać z tego ,który jest podłączony do umowy kompleksowej. Proszę też o podanie maila,na który powinnam wysłać wypowiedzenie.
Z góry dziękuję za informację.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

co napisałaś w tym piśmie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

A ja mam moze i glupie pytanie...moja mama byla osobiscie w siedzibie podpisac nowa umowe i pani wcisnela jej gwarancje xeny mowiac ze koszt to 2zl...maama podpisala umowe,teraz przychodzi faktura oplata 15zl.skoro podppisala a regulaminu nie doczytala to pewnie nie ma szans sie klocic z nimi????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam
Czy mógłbym prosić o wzór odstąpienia od umowy? Z góry bardzo dziękuję. kw_kuba@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam
Czy mógłbym prosić o przesłanie wzoru takiego wypowiedzenia? Pozdrawiam kw_kuba@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

już nie potrzeba - doczytałam stronę do końca
Dzięki forumowiczom za podpowiedzi co robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Może mi pani przeslac ten formularz odstąpienia od umowy ? Chodzi o Energa -gwarancja stałej ceny
Też dałam się naciągnąć
mój adres mailowy
mamunek@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Instrukcja zerwanie gwarancji stałej ceny

jak 14 dni nie mineło yo po prostu zadzwoń i zrezygnuj z tej umowy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Instrukcja zerwanie gwarancji stałej ceny

Grzegorz z góry dziękuję spróbuje z nimi walczyć może się uda dzięki za pomoc skorzystam z twojej pomocy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Instrukcja zerwanie gwarancji stałej ceny

Jestem w trakcie 14 dni możliwości zerwania umowy. Poproszę o wzór odstąpienia od umowy gwarancja stałej ceny zawartej telefonicznie. mój mail: kszyhus@wp.pl. Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

też jestem w tej sytuacji, fakt że nie wspominali o opłacie handlowej 15,00 zł, tylko gwarantowali stałą cenę za1Kw energi, która nieznacznie się różniła od tej płacone dotychczas.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Dokładnie przeszłam tą samą forme rozmowy. Szybko wyłapałam tą opłate handlową i na moje pytania ( niewygodne dla konsultantki ) tak sie zdenerwowała, że....rzuciła słuchawką z żalu braku baciągnięcia mnie. Proszę uważac i pozdrawiam, Iza :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Instrukcja zerwanie gwarancji stałej ceny

Przecież masz na górze.
https://www.energa.pl/dla-domu/strona_glowna/dom/kontakt
skopiuj ten link wklej w wyszukiwarkę, zjedz niżej na ich stronie z tematy zapytania wybierz odstąpienie od umowy, skopiuj tekst powyżej gdzie jest napisane reklamacja i wklej, następnie z prawej strony na ich stronie wypełnij swoje dane i po robocie. LUB zarejestruj się na ich stronie i odstąpienie od umowy złóż tam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Jeśli ty nie potwierdziłaś chęci zawarcia umowy na nośniku trwałym (papierze, mailu), to ta umowa nie została skutecznie zawarta. 14 dni dotyczy odstąpienia od umowy zawartej - artykuł 20.2 ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta. Polecam również znaleźć w sieci artykuł pana krzysztofa lehmanna, głównego specjalisty w delegaturze uokik w bydgoszczy umowy przez telefon na nowych zasadach. Przerobiłam temat na sobie, umowa po 5 reklamacjach i piśmie do rzecznika została mi anulowana.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Instrukcja zerwanie gwarancji stałej ceny

Poproszę o wzór odstąpienia od umowy gwarancja stałej ceny zawartej telefonicznie. Email adko66@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Problem polega na tym, że ludzie odważni zapytaja, ale jesli chodzi o ludzi starszych i ufnych już dopytać nie dopytają. Także fajnie jesli trafi na rozmowę z osoba młoga, ale juz gorzej jeśli trafi np. na Twojego rodzica i ciekawe czy również tak samo krytycznie podejdziecie do sprawy "nie pytaja, nie słuchaja, więc sami sobie winni".!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Instrukcja zerwanie gwarancji stałej ceny

a ja sie probuje tam zarejestrowac na ebook energa i nie moge co za stolec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

DZIEKI PIOTR:) u mnie to podzialalo, w 3 dni to rowiazali. W maju mnie na to naciagneli w pazdzierniku po wyslaniu reklamacji w ciagu 3 dni nastapilo odstapienie od umowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki program do wizualizacji mieszkania?? (20 odpowiedzi)

Hejka, może ktoś polecić jakiś fajny program gdzie bede mogla zaprojektować całe mieszkanie?...

czym myjecie drzwi kabiny prysznicowej? (48 odpowiedzi)

Dziewczyny, poradzcie, ja zwariuję. Strasznie duzo czasu schodzi mi na mycie drzwi kabiny...

Ubezpieczenie mieszkania (147 odpowiedzi)

chcemy ubezpieczyć mieszkanie ale nie wiem gdzie najlepiej i w miare cenowo , fajna bylaby opcja...