Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witajcie.Potrzebuję pilnie opinii.Wydzwania o mnie ENERGA z propozycją gwarancji stałej ceny przez 4 lata! Przyjąć?Macie coś takiego podpisanego we wcześniejszych latach? Uważacie,że warto??
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 75

Re: Instrukcja zerwanie gwarancji stałej ceny

Ja czekam już od 21 października na odpowiedź z Energii i powoli trace cierpliwość :\
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Adres mailowy jest w tym wypowiedzeniu, załącznik nr 8.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam

Proszę o pomoc, sama dałam się nabrać przedstawicielowi ich firmy i 31.10.15r podpisałam umowę w domu.Teraz chcę się wycofać , czy muszę mieć jakiś specjalny formularz z wypowiedzeniem, czy mogę skorzystać z tego ,który jest podłączony do umowy kompleksowej. Proszę też o podanie maila,na który powinnam wysłać wypowiedzenie.
Z góry dziękuję za informację.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

co napisałaś w tym piśmie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

A ja mam moze i glupie pytanie...moja mama byla osobiscie w siedzibie podpisac nowa umowe i pani wcisnela jej gwarancje xeny mowiac ze koszt to 2zl...maama podpisala umowe,teraz przychodzi faktura oplata 15zl.skoro podppisala a regulaminu nie doczytala to pewnie nie ma szans sie klocic z nimi????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam
Czy mógłbym prosić o wzór odstąpienia od umowy? Z góry bardzo dziękuję. kw_kuba@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam
Czy mógłbym prosić o przesłanie wzoru takiego wypowiedzenia? Pozdrawiam kw_kuba@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

już nie potrzeba - doczytałam stronę do końca
Dzięki forumowiczom za podpowiedzi co robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Może mi pani przeslac ten formularz odstąpienia od umowy ? Chodzi o Energa -gwarancja stałej ceny
Też dałam się naciągnąć
mój adres mailowy
mamunek@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Instrukcja zerwanie gwarancji stałej ceny

jak 14 dni nie mineło yo po prostu zadzwoń i zrezygnuj z tej umowy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Instrukcja zerwanie gwarancji stałej ceny

Grzegorz z góry dziękuję spróbuje z nimi walczyć może się uda dzięki za pomoc skorzystam z twojej pomocy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Instrukcja zerwanie gwarancji stałej ceny

Jestem w trakcie 14 dni możliwości zerwania umowy. Poproszę o wzór odstąpienia od umowy gwarancja stałej ceny zawartej telefonicznie. mój mail: kszyhus@wp.pl. Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

też jestem w tej sytuacji, fakt że nie wspominali o opłacie handlowej 15,00 zł, tylko gwarantowali stałą cenę za1Kw energi, która nieznacznie się różniła od tej płacone dotychczas.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Dokładnie przeszłam tą samą forme rozmowy. Szybko wyłapałam tą opłate handlową i na moje pytania ( niewygodne dla konsultantki ) tak sie zdenerwowała, że....rzuciła słuchawką z żalu braku baciągnięcia mnie. Proszę uważac i pozdrawiam, Iza :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Instrukcja zerwanie gwarancji stałej ceny

Przecież masz na górze.
https://www.energa.pl/dla-domu/strona_glowna/dom/kontakt
skopiuj ten link wklej w wyszukiwarkę, zjedz niżej na ich stronie z tematy zapytania wybierz odstąpienie od umowy, skopiuj tekst powyżej gdzie jest napisane reklamacja i wklej, następnie z prawej strony na ich stronie wypełnij swoje dane i po robocie. LUB zarejestruj się na ich stronie i odstąpienie od umowy złóż tam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Jeśli ty nie potwierdziłaś chęci zawarcia umowy na nośniku trwałym (papierze, mailu), to ta umowa nie została skutecznie zawarta. 14 dni dotyczy odstąpienia od umowy zawartej - artykuł 20.2 ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta. Polecam również znaleźć w sieci artykuł pana krzysztofa lehmanna, głównego specjalisty w delegaturze uokik w bydgoszczy umowy przez telefon na nowych zasadach. Przerobiłam temat na sobie, umowa po 5 reklamacjach i piśmie do rzecznika została mi anulowana.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Instrukcja zerwanie gwarancji stałej ceny

Poproszę o wzór odstąpienia od umowy gwarancja stałej ceny zawartej telefonicznie. Email adko66@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Problem polega na tym, że ludzie odważni zapytaja, ale jesli chodzi o ludzi starszych i ufnych już dopytać nie dopytają. Także fajnie jesli trafi na rozmowę z osoba młoga, ale juz gorzej jeśli trafi np. na Twojego rodzica i ciekawe czy również tak samo krytycznie podejdziecie do sprawy "nie pytaja, nie słuchaja, więc sami sobie winni".!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Instrukcja zerwanie gwarancji stałej ceny

a ja sie probuje tam zarejestrowac na ebook energa i nie moge co za stolec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

DZIEKI PIOTR:) u mnie to podzialalo, w 3 dni to rowiazali. W maju mnie na to naciagneli w pazdzierniku po wyslaniu reklamacji w ciagu 3 dni nastapilo odstapienie od umowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Drzwi zewnętrzne Aluhaus - warto? (33 odpowiedzi)

Dzień dobry, Chcemy wymienić stare drzwi na nowe. Stwierdziliśmy z mężem, że pójdziemy w drzwi...

Dekoracje do mieszkania (23 odpowiedzi)

Co myślicie o panelach tapicerowanych na ścianę? Szukam czegoś, co dodałoby trochę przytulności...

Wartość nieruchomości (9 odpowiedzi)

Czy zatrudniacie jakieś podmioty, które będą dbały o zwiększanie wartości waszych nieruchomości?