Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witajcie.Potrzebuję pilnie opinii.Wydzwania o mnie ENERGA z propozycją gwarancji stałej ceny przez 4 lata! Przyjąć?Macie coś takiego podpisanego we wcześniejszych latach? Uważacie,że warto??
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 75

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Piszcie wszyscy oszukani : gazeta prawna ,dział gospodarczy !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Koniecznie !
możemy skrzyknąć się wszyscy na facebook np. Pod hasłem : oszukani przez energa obrót s. A.- łączmy się !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Mnie doliczono 194 kwh a spisywał człowiek z firmy energa. Obecnie pojawiły się nowe rubryki : opłata jakościowa - 0.0115zł od 1kwh, oraz opłata handlowa - 13.00zł za jeden miesiąc !
zwykłe oszukiwanie klienta przez wyszkolonych pracowników (kłamią o przez telefon, obiecują zniżki cenowe) spółki energa w cfelu osiągnięcia większych zysków ! Tu się kłania kodeks karny art.286 & 1 !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Zdradź proszę, jaki to jest myk ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Proszę , jak mądra, od razu widać ,że służy w Energa ! Celowo wszystko jest pisane językiem nie zrozumiałym dla przeciętnego obywatela !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

...bo to nasza, była POLSKA właśnie ! Cudowni politycy po kolei wszystko co nasze Państwowe, włącznie z Energią sprzedali różnym kolesiom - złodziejom ,którzy założyli spółki ...i nie ma teraz kto ich kontrolować ! Wolna amerykanka! Ceny z księżyca! Złodzieje nie widzą ludzi, tylko pieniądze ! Pamiętam, kiedy za socjalizmu podnieśli o złotówkę ceny energii, zrobiła się prawie rewolucja, ale te pieniądze trafiały do Państwowej, Polskiej energetyki. Teraz do prywatnych, złodziejskich kieszeni. To już chyba dojdzie do jakiejś rewolucji albo ktoś w desperacji zacznie do nich strzelać ...bo wszystko jest możliwe, jako,że ten kraj ( chyba nawet cały wiat) stoi do góry nogami !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Proszę podać który to sprzedawca i jego adres ! Z góry dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

No właśnie, nie wiedzą z kim rozmawiają (może ktoś się podszywa pod klienta albo rozmówca nie jest odbiorcą i nie ma prawa podejmować decyzji za odbiorcę energii a odbiorca nie świadom niczego , otrzymuje umowę ! Zwykłe złodziejskie ENERGE metody..."na kogo padnie na tego bęc " !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam. Przeczytałam całość i b.pouczająca lektura. Napawająca optymizmem, gdyż też mam "wspaniałą" opłatę handlową. Umowa zawarta telefonicznie, natomiast, chociaż podczas rozmowy telef.wyraziłam prośbę o przesłanie umowy na maila - nie otrzymałam jej nigdy. Dostałam od Energii jedynie maila celem aktywacji e-boku (dotąd nie miałam e-boku aktywowanego, ciągle sie do tego zbierałam), a potem maila z prośbą o aktywację e-faktury, której nie aktywowałam, bo wciąż dostaję papierową. Pocztą też nie otrzymałam umowy. Zabieram się do pisania do Energii w oparciu o powyższe rady osób, którym sie udało załatwić sprawę pozytywnie i dziękuję tym osobom za wytrwałość i przetarcie szlaków
Ps. W przeszłości zdarzało mi sie zawierać umowy telefonicznie z różnymi firmami, ale zawsze rozmowa była potwierdzona umową przysłaną na maila albo kurierem do domu (który niestety długo musiał czekać aż wszystko dokładnie przeczytam czy się zgadza z tym, co ustalono telefonicznie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Chętnie ich Energę pozwę.
Jak to możliwe że w POLSCE są możliwe takie przekręty?!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Bardzo proszę o informację do kogo napisać skargę że ENERGA zwyczajnie oszukuje bo w rozmowach telefonicznych ,a wydzwaniali kilka razy dziennie, nikt nie wspomniał o opłacie 15,00 zł.co miesiąc
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam mnie też wrobili, dajcie znać jakie stanowisko zajął Rzecznik w Waszej sprawie.
anna2520@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Nie dostałem umowy na maila. Nie wiem czy w ogóle takową umowę otrzymałem gdyż nie ma mnie w kraju. Jezeli Pani z biura konsumenta powiedziala Ci ze nie ma szans to wtedy sprobój napisać do innego biura. Sam napisałem chyba do 4. I jeden wcale mi nie pomógl. Trzymaj się swojej wersji, że żadnej umowy nie podpisałaś i zgodnie z prawem które weszło w 2014 roku umowa zawarta przez telefon nie jest już wiążąca.
Nie daj się i walcz z tym zlodziejstwem. Jezeli nic nie podpisalas to prawo jest po Twojej stronie! Ja nauczony na błedach zmieniam dostawcę i choćbym miał placić wiecej nigdy do firmy ENERGA już nie powrócę.
Walcz o swoje, trzymam mocno kciuki!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

eFaktura i powiadomienia e-mail

Korzystanie z eFaktury na platformie eBOK oraz z funkcji powiadomień poprzez e-mail o wystawieniu faktury jest BEZPŁATNE.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Czy w tym postsowieckim kołchozie jest jakaś władza, która dba o prawa obywateli i chroni przed takimi draniami jak Energa? Odpowiedź oczywista-władza jest sama dla siebie i ma w d*pie ludzi i ich np. problemiki z gnojkami z energii. Co do cholery musi się stać, aby urzędasy zaczęły ścigać cwaniackie firmy? Co Władimir ma wkroczyć i ustanowić nowy porządek?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Trzeba im napisac ze to nie jest zgodne z art.20 ust. 2 tej ustawy i po sprawie. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

brawo trzeba walczyc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

też dałam się nabrać. Napisałam do UOKIK-CZEKAM NA ODPOWIEDŻ
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Trzeba zalozyć stronę na FB i zlozyc pozew zbiorowy wszystkich poszkodowanych. Dziś przyszło mi zapłacić opłatę handlową 30zł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Czy przysłaji Ci umowę na maila, ja również do nich pisałam, Dostałam identyczną odpowiedz jak na Twoje pierwsze pismo i dalej już nic nie pisałam.
Pani z biura konsumenta powiedział ,że nie ma szansy na wygranie tej sprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czym myjecie drzwi kabiny prysznicowej? (48 odpowiedzi)

Dziewczyny, poradzcie, ja zwariuję. Strasznie duzo czasu schodzi mi na mycie drzwi kabiny...

Thermomix - zamawiał ktoś ostatnio prezentację? (19 odpowiedzi)

Zamawiał ktoś ostatnio prezentację do domu tego urządzenia? Chciałabym zobaczyć jakie ma...

Meble ogrodowe (53 odpowiedzi)

Założyłem nowy wątek, bo wszystkie dotyczące mebli ogrodowych są już bardzo stare. Jakie macie...