Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witajcie.Potrzebuję pilnie opinii.Wydzwania o mnie ENERGA z propozycją gwarancji stałej ceny przez 4 lata! Przyjąć?Macie coś takiego podpisanego we wcześniejszych latach? Uważacie,że warto??
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 75

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Piszcie wszyscy oszukani : gazeta prawna ,dział gospodarczy !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Koniecznie !
możemy skrzyknąć się wszyscy na facebook np. Pod hasłem : oszukani przez energa obrót s. A.- łączmy się !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Mnie doliczono 194 kwh a spisywał człowiek z firmy energa. Obecnie pojawiły się nowe rubryki : opłata jakościowa - 0.0115zł od 1kwh, oraz opłata handlowa - 13.00zł za jeden miesiąc !
zwykłe oszukiwanie klienta przez wyszkolonych pracowników (kłamią o przez telefon, obiecują zniżki cenowe) spółki energa w cfelu osiągnięcia większych zysków ! Tu się kłania kodeks karny art.286 & 1 !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Zdradź proszę, jaki to jest myk ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Proszę , jak mądra, od razu widać ,że służy w Energa ! Celowo wszystko jest pisane językiem nie zrozumiałym dla przeciętnego obywatela !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

...bo to nasza, była POLSKA właśnie ! Cudowni politycy po kolei wszystko co nasze Państwowe, włącznie z Energią sprzedali różnym kolesiom - złodziejom ,którzy założyli spółki ...i nie ma teraz kto ich kontrolować ! Wolna amerykanka! Ceny z księżyca! Złodzieje nie widzą ludzi, tylko pieniądze ! Pamiętam, kiedy za socjalizmu podnieśli o złotówkę ceny energii, zrobiła się prawie rewolucja, ale te pieniądze trafiały do Państwowej, Polskiej energetyki. Teraz do prywatnych, złodziejskich kieszeni. To już chyba dojdzie do jakiejś rewolucji albo ktoś w desperacji zacznie do nich strzelać ...bo wszystko jest możliwe, jako,że ten kraj ( chyba nawet cały wiat) stoi do góry nogami !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Proszę podać który to sprzedawca i jego adres ! Z góry dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

No właśnie, nie wiedzą z kim rozmawiają (może ktoś się podszywa pod klienta albo rozmówca nie jest odbiorcą i nie ma prawa podejmować decyzji za odbiorcę energii a odbiorca nie świadom niczego , otrzymuje umowę ! Zwykłe złodziejskie ENERGE metody..."na kogo padnie na tego bęc " !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam. Przeczytałam całość i b.pouczająca lektura. Napawająca optymizmem, gdyż też mam "wspaniałą" opłatę handlową. Umowa zawarta telefonicznie, natomiast, chociaż podczas rozmowy telef.wyraziłam prośbę o przesłanie umowy na maila - nie otrzymałam jej nigdy. Dostałam od Energii jedynie maila celem aktywacji e-boku (dotąd nie miałam e-boku aktywowanego, ciągle sie do tego zbierałam), a potem maila z prośbą o aktywację e-faktury, której nie aktywowałam, bo wciąż dostaję papierową. Pocztą też nie otrzymałam umowy. Zabieram się do pisania do Energii w oparciu o powyższe rady osób, którym sie udało załatwić sprawę pozytywnie i dziękuję tym osobom za wytrwałość i przetarcie szlaków
Ps. W przeszłości zdarzało mi sie zawierać umowy telefonicznie z różnymi firmami, ale zawsze rozmowa była potwierdzona umową przysłaną na maila albo kurierem do domu (który niestety długo musiał czekać aż wszystko dokładnie przeczytam czy się zgadza z tym, co ustalono telefonicznie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Chętnie ich Energę pozwę.
Jak to możliwe że w POLSCE są możliwe takie przekręty?!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Bardzo proszę o informację do kogo napisać skargę że ENERGA zwyczajnie oszukuje bo w rozmowach telefonicznych ,a wydzwaniali kilka razy dziennie, nikt nie wspomniał o opłacie 15,00 zł.co miesiąc
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam mnie też wrobili, dajcie znać jakie stanowisko zajął Rzecznik w Waszej sprawie.
anna2520@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Nie dostałem umowy na maila. Nie wiem czy w ogóle takową umowę otrzymałem gdyż nie ma mnie w kraju. Jezeli Pani z biura konsumenta powiedziala Ci ze nie ma szans to wtedy sprobój napisać do innego biura. Sam napisałem chyba do 4. I jeden wcale mi nie pomógl. Trzymaj się swojej wersji, że żadnej umowy nie podpisałaś i zgodnie z prawem które weszło w 2014 roku umowa zawarta przez telefon nie jest już wiążąca.
Nie daj się i walcz z tym zlodziejstwem. Jezeli nic nie podpisalas to prawo jest po Twojej stronie! Ja nauczony na błedach zmieniam dostawcę i choćbym miał placić wiecej nigdy do firmy ENERGA już nie powrócę.
Walcz o swoje, trzymam mocno kciuki!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

eFaktura i powiadomienia e-mail

Korzystanie z eFaktury na platformie eBOK oraz z funkcji powiadomień poprzez e-mail o wystawieniu faktury jest BEZPŁATNE.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Czy w tym postsowieckim kołchozie jest jakaś władza, która dba o prawa obywateli i chroni przed takimi draniami jak Energa? Odpowiedź oczywista-władza jest sama dla siebie i ma w d*pie ludzi i ich np. problemiki z gnojkami z energii. Co do cholery musi się stać, aby urzędasy zaczęły ścigać cwaniackie firmy? Co Władimir ma wkroczyć i ustanowić nowy porządek?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Trzeba im napisac ze to nie jest zgodne z art.20 ust. 2 tej ustawy i po sprawie. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

brawo trzeba walczyc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

też dałam się nabrać. Napisałam do UOKIK-CZEKAM NA ODPOWIEDŻ
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Trzeba zalozyć stronę na FB i zlozyc pozew zbiorowy wszystkich poszkodowanych. Dziś przyszło mi zapłacić opłatę handlową 30zł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Czy przysłaji Ci umowę na maila, ja również do nich pisałam, Dostałam identyczną odpowiedz jak na Twoje pierwsze pismo i dalej już nic nie pisałam.
Pani z biura konsumenta powiedział ,że nie ma szansy na wygranie tej sprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czym myjecie drzwi kabiny prysznicowej? (48 odpowiedzi)

Dziewczyny, poradzcie, ja zwariuję. Strasznie duzo czasu schodzi mi na mycie drzwi kabiny...

Kuchnia na wymiar - cena - opinie (187 odpowiedzi)

Witam wszystkich ! :) chciałabym prosić o pomoc w wyborze firmy, która zrobi mi meble kuchenne na...

Wartość nieruchomości (9 odpowiedzi)

Czy zatrudniacie jakieś podmioty, które będą dbały o zwiększanie wartości waszych nieruchomości?