Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witajcie.Potrzebuję pilnie opinii.Wydzwania o mnie ENERGA z propozycją gwarancji stałej ceny przez 4 lata! Przyjąć?Macie coś takiego podpisanego we wcześniejszych latach? Uważacie,że warto??
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 75

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

a gdzie mozna go znalezc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

dodam jeszcze ,że dzwoniłam do energii i pytałam kiedy otrzymam dokumenty na e-mail. Powiedziano mi, że w ciągu 30 dni od telefonicznej daty zawarcia umowy. Ku mojemu ździwieniu dokumenty otrzymałam dwa dni po telefonie z zapytaniem. W oświadczeniu o odstąpieniu od umowy oprócz innych informacji jest napisane" Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawie odstąpienia oraz otrzymałem wzór oświadczenia o odstąpieniu"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

poprosze rownież :) justynaro@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam ! mam prośbę czy mogłabym otrzymać formularz odstąpienia od umowy Energa - gwarancja stałej ceny" BOBI200699@GMAIL.COM dałem się nabrać wczoraj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

na druku o odstąpieniu od umowy jest wyraźnie napisane ,że nie trzeba podawać przyczyny odstąpienia, nie ważne czy byłaś poinformowana o opłacie handlowej czy nie, to już tylko i wyłącznie twoja prywatna sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Zawarłam umowę telefonicznie. Pytałam o opłatę handlową, która jest dodatkowo naliczana. Obecnie tej opłaty nie mam. Powiedziałam konsultantce ,że nie mam zamiaru płacić więcej! odpowiedziała mi ,że od stycznia 2015 u stałych klientów jest powoli wprowadzana opłata handlowa i na pewno będę ją miała prędzej czy później będąc na starych warunkach, więc się zgodziłam na gwarancję stałej ceny. Dokumenty miały być przesłane mailowo, dostałam je dzisiaj po ok.3 tygodniach.
Czytając to forum zastanawiam się kto z dotychczasowych klientów ma wprowadzoną opłatę handlową nie podpisując nowej umowy na "gwarancję stałej ceny"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam,

Bardzo proszę o przesłanie mi formularza odstąpienia od umowy. Z góry dziękuję syzia85@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam, bardzo proszę o przesanie formularza odstąpienia na adres kma_p@wp.pl z góry dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Bardzo proszę o wysłanie na adres iwonucha@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

kare zapłacą jeśli nie odpiszą do Rzecznika na czas. Wiec wtedy odpisują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Też poproszę o ten formularz! Mój email yonkaa@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam,
mam tą samą sytuacje z Energa wysłali dokumenty na maila maż ich nie podpisał no ale trzeba było odstąpić ja się pytam od czego skoro dokumenty w koszu nie podpisane reklamowaliśmy ten fakt u operatora niestety bezskutecznie napisaliśmy do Rzecznika Praw Konsumenckich w Gdynia czekamy na odpowiedz będziemy walczyć bo są to moim zdaniem praktyki nie dozwolone i firma Energa powinna zapłacić kare za takie traktowanie klientów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Dałem się niestety na to nabrać,ale nic nie powiedzieli o tzw.Opłacie handlowej 15 zł miesięcznie co w moim przypadku stanowi wzrost opłat o 15%.
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

hehe pan z portalu zajmującego się porównywaniem ofert firm energetycznych poinformował mnie, że "Gwarancja stałej ceny" tak naprawdę prawnie oznacza to, że firma gwarantuje, że w ciągu trwania umowy nie zmieni swojej marży :D
Oznacza to, że w przypadku podwyżek cen prądu (ceny są regulowane przez Urząd Regulacji Cen) rachunki i tak będą wyższe
JEDEN WIELKI PRZEKRĘT
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

nie może zataic ja odsłuchalam rozmowe i faktycznie mi powiedział jak byk 2 razy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Stefek nie piszę głupot, czytam te forum i czuję się już bezradna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOP oszustom z Energii

Witam Mam prośbę czy mógłbys mi wysłac na e-maila wzór skargi do UOKiK i Rzecznika praw konsumenta? Bardzo była bym wdzięczna :)
E0mail: Juliaj123@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Maria! Poczytaj dokładnie forum i nie pisz głupot !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Dziękuję, z tego co się orientuję to umowa musi być podpisana przez obie strony, na maila nic nie dostaliśmy, bo Pani była tak roztargniona, że wpisała zły! Ok, będziemy walczyć jeżeli się da.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Byłam u rezcznika praw konsumentów i pani powiedziała, że jeżeli dostałam umowę na maila i w ciągu 14 dni nie odstąpiłam od umowy, to nie ma szansy żeby wygrać z Energa ! , a telefonicznie nie zostałam na 100% poinformowana, chociaż energa twierdzi,ze odsłuchali rozmowę i byłam poinformowana o opłacie handlowej
Nie wiem czy jeszcze mogę coś z tym zrobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Firma NapinanaPolska (7 odpowiedzi)

Witam, czy ktokolwiek z użytkowników miał może styczność z ta firma? Wraz z mężem zaprosiliśmy...

wymiana drzwi (12 odpowiedzi)

Będę potrzebowała wymienić drzwi do swojego mieszkania w bloku. Jakie drzwi polecacie? Chciałabym...

potrzebne od zaraz..... drzwi :) (28 odpowiedzi)

hej, hej... baardzo proszę o sugestie dotyczące wyboru drzwi wewnętrznych. Macie jakieś...