Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witajcie.Potrzebuję pilnie opinii.Wydzwania o mnie ENERGA z propozycją gwarancji stałej ceny przez 4 lata! Przyjąć?Macie coś takiego podpisanego we wcześniejszych latach? Uważacie,że warto??
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 75

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

wczoraj jak zaczęłam czytać to wszystko,to nie mogłam spać w nocy,też się nabrałam i zgodziłam przez telefon na umowę ze stałą ceną a teraz żałuję,bardzo proszę o przesłanie mi wzoru odstąpienia od umowy i adresu mailowego i czy mogę go wysłać jak rozmawiałam w czwartek a umowy jeszcze mi nie przesłali z góry dziękuje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Pytanie do super...czy posiada Pan wzór tego wniosku które wysłał rzecznik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Też poproszę ten formularz. lukasz_maj@yahoo.com
Z góry bardzo dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Jak czytam te opinie to ciarki chodzą mi po plerach. Czekam z niecierpliwością na pierwszą f-rę już 3 m-ce , rozmowy na infolinii to wielka lipa jeżeli są problemy - przełączają do konsultantów o tzw. wyższych kompetencjach i po kilku minutach oczekiwania telefon się rozłącza - miałem takie 3 sytuacje w jednym dniu. Przestałem dzwonić i napisałem prośbę o kontakt i czekam cierpliwie już 2 tygodnie. Po 15 zacznę pisać do po instytucjach mających nadzór nad rynkiem. WIELKIE OOOOOOOOOO ZA KONTAKT Z ODBIORCĄ - A MOŻE O TO CHODZI. Brak profesjonalizmu to drugie WIELKIE OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO . Brak faktur za energię ? nie wiem czy płakać czy się cieszyć ?? W normalnie działającej firmie po miesiącu było by upomnienie, ostrzeżenie i itd.
Ps. umowę podpisałem u pośrednika w m-cu kwietniu rozliczyłem się z poprzednim sprzedawcą energii i płacę tylko za przesył do PGE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam.
Dziś tez miałam rozmowę z konsultantką. Też się dałam nabic w butelkę. Byłam w pracy, nie miałam zbytnio czasu i powiedziałam , że taką umowe ma mi przesłać to się z nią zapoznam w domu (konsultantka twierdziłą, że w ciagu 2 tygodni moge zrezygnować). Podałam swoje dane osobowe. Zaczynała czytac jakieś oświadczenia, które miałam potwierdzić, ale połączenie się przerwało.Nie oddzwoniła i nie wiem czy jeśli rozmowa nie zakończona to te papiey wogóle przyjdą. Na wszelki wypadek przygotuje sie i prosze o przysłanie tego formularza odstąpienia od umowy. Dzięki.

iz476@wp.pl

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

ŻEBY ODSTĄPIĆ OD UMOWY DROGĄ MAILOWĄ NALEŻY WYSŁAĆ MAILA NA ADRES: ebok@energa.pl
oczywiście jak dzwoniłam musiałam dokładnie się dopytać, bo tak wysłałabym maila na adres z którego dostałam dokumenty, a wtedy odmowa by nie przeszła.
OSZUŚCI!
U mnie dokładnie babka nie wytłumaczyła o co chodzi, jedynie że to potwierdzenie danych, kontynuacja umowy itp.
Mam wrażenie że pozatrudniali jakiś nierobów na wakacje którzy g*wno co się znają i wprowadzają klientów w błąd!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Ja również poproszę
dirk7@o2.pl
Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Mogę też prosić ten wzór odstąpienia od umowy karoladre@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

nic nie ma ukrytego wielokrotnie przedłużalam umowe telefonicznie nalezy dac im na spokojnie wyjasnic ,a nie poganiac dac im doczytac regulamin który dostałam meilowo a konsultant na poczatku mnie poinformowal ze zamraża opłate za kwh i opłate handlowa ktore i tak wszystkie firmy maja albo zaraz beda miec nie trzeba płakac a nauczyc sie słuchac
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

nie poinformował ci ludzi maja rozmowy nagrywane tez sa rozliczani trzeba nauczyc sie słuchac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

miałes 14 dni wiec trzeba było poczytac a nie miec zal do kogos innego ,smiech mnie bierze nie poczytają zawsze twierdza ze nikt nie powiedział np o opłacie handlowej trzeba nauczyc sie słuchac
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Czy ja również mogę prosic o ten wzór odstąpienia od umowy.
niikole@onet.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Wysłałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

zanbak1@wp.pl i email do nich z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Potrzebny mi adres mailowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

poprosze o ten druk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Poszło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Ja też poproszę
s-mucha380@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Proszę podać maila.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

koszty utrzymania domu a mieszkania (275 odpowiedzi)

Od dawna marzyliśmy z mężem, żeby wybudować niewielki domek. Jednak siostra i mama (obie już taki...

Jaki jest koszt budowy domu? (124 odpowiedzi)

Jaki jest mniej więcej koszt budowy domu? Posiadam działkę około 1000 m2 kilka km od Trójmiasta....

ogród (18 odpowiedzi)

Jak macie urzadzony? tak aby nie było trzeba dużo w nim robić:)