Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witajcie.Potrzebuję pilnie opinii.Wydzwania o mnie ENERGA z propozycją gwarancji stałej ceny przez 4 lata! Przyjąć?Macie coś takiego podpisanego we wcześniejszych latach? Uważacie,że warto??
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 75

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

wczoraj jak zaczęłam czytać to wszystko,to nie mogłam spać w nocy,też się nabrałam i zgodziłam przez telefon na umowę ze stałą ceną a teraz żałuję,bardzo proszę o przesłanie mi wzoru odstąpienia od umowy i adresu mailowego i czy mogę go wysłać jak rozmawiałam w czwartek a umowy jeszcze mi nie przesłali z góry dziękuje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Pytanie do super...czy posiada Pan wzór tego wniosku które wysłał rzecznik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Też poproszę ten formularz. lukasz_maj@yahoo.com
Z góry bardzo dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Jak czytam te opinie to ciarki chodzą mi po plerach. Czekam z niecierpliwością na pierwszą f-rę już 3 m-ce , rozmowy na infolinii to wielka lipa jeżeli są problemy - przełączają do konsultantów o tzw. wyższych kompetencjach i po kilku minutach oczekiwania telefon się rozłącza - miałem takie 3 sytuacje w jednym dniu. Przestałem dzwonić i napisałem prośbę o kontakt i czekam cierpliwie już 2 tygodnie. Po 15 zacznę pisać do po instytucjach mających nadzór nad rynkiem. WIELKIE OOOOOOOOOO ZA KONTAKT Z ODBIORCĄ - A MOŻE O TO CHODZI. Brak profesjonalizmu to drugie WIELKIE OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO . Brak faktur za energię ? nie wiem czy płakać czy się cieszyć ?? W normalnie działającej firmie po miesiącu było by upomnienie, ostrzeżenie i itd.
Ps. umowę podpisałem u pośrednika w m-cu kwietniu rozliczyłem się z poprzednim sprzedawcą energii i płacę tylko za przesył do PGE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam.
Dziś tez miałam rozmowę z konsultantką. Też się dałam nabic w butelkę. Byłam w pracy, nie miałam zbytnio czasu i powiedziałam , że taką umowe ma mi przesłać to się z nią zapoznam w domu (konsultantka twierdziłą, że w ciagu 2 tygodni moge zrezygnować). Podałam swoje dane osobowe. Zaczynała czytac jakieś oświadczenia, które miałam potwierdzić, ale połączenie się przerwało.Nie oddzwoniła i nie wiem czy jeśli rozmowa nie zakończona to te papiey wogóle przyjdą. Na wszelki wypadek przygotuje sie i prosze o przysłanie tego formularza odstąpienia od umowy. Dzięki.

iz476@wp.pl

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

ŻEBY ODSTĄPIĆ OD UMOWY DROGĄ MAILOWĄ NALEŻY WYSŁAĆ MAILA NA ADRES: ebok@energa.pl
oczywiście jak dzwoniłam musiałam dokładnie się dopytać, bo tak wysłałabym maila na adres z którego dostałam dokumenty, a wtedy odmowa by nie przeszła.
OSZUŚCI!
U mnie dokładnie babka nie wytłumaczyła o co chodzi, jedynie że to potwierdzenie danych, kontynuacja umowy itp.
Mam wrażenie że pozatrudniali jakiś nierobów na wakacje którzy g*wno co się znają i wprowadzają klientów w błąd!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Ja również poproszę
dirk7@o2.pl
Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Mogę też prosić ten wzór odstąpienia od umowy karoladre@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

nic nie ma ukrytego wielokrotnie przedłużalam umowe telefonicznie nalezy dac im na spokojnie wyjasnic ,a nie poganiac dac im doczytac regulamin który dostałam meilowo a konsultant na poczatku mnie poinformowal ze zamraża opłate za kwh i opłate handlowa ktore i tak wszystkie firmy maja albo zaraz beda miec nie trzeba płakac a nauczyc sie słuchac
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

nie poinformował ci ludzi maja rozmowy nagrywane tez sa rozliczani trzeba nauczyc sie słuchac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

miałes 14 dni wiec trzeba było poczytac a nie miec zal do kogos innego ,smiech mnie bierze nie poczytają zawsze twierdza ze nikt nie powiedział np o opłacie handlowej trzeba nauczyc sie słuchac
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Czy ja również mogę prosic o ten wzór odstąpienia od umowy.
niikole@onet.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Wysłałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

zanbak1@wp.pl i email do nich z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Potrzebny mi adres mailowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

poprosze o ten druk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Poszło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Ja też poproszę
s-mucha380@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Proszę podać maila.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Remont łazienki (4 odpowiedzi)

Witajcie! Zastanawiam się nad remontem łazienki. Czy polecacie jakiś salon łazienek albo może...

Zarządzanie nieruchomościami - opinie (19 odpowiedzi)

Co sądzicie o zarządzającym nieruchomościami Polzen? Jak w praktyce wychodzą ceny usług, ogólnie...

Przeprowadzka (9 odpowiedzi)

Może ktoś z Was korzystał z firm zajmujących się przeprowadzkami i ma doświadczenie w tym...