Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witajcie.Potrzebuję pilnie opinii.Wydzwania o mnie ENERGA z propozycją gwarancji stałej ceny przez 4 lata! Przyjąć?Macie coś takiego podpisanego we wcześniejszych latach? Uważacie,że warto??
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 75

Witam!
Też mam problem. Podpisałem umowę pod koniec listopada w Tczewie - w punkcie obsługi klienta. "Sympatyczna pani" mnie wrobiła. Podpisałem a teraz okazuje się że rachunki 2 razy większe... Dzwoniłem, ale mówią że podpisałem i koniec. Czy jest jakaś opcja wycofania się z tego, czy jak już podpisałem w punkcie to lipa... Jakie informacje od tego rzecznika Pan otrzymał?
Bardzo proszę o info krisss1982@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam!!! Ja tez dałem się wmanewrować w ofertę "Gwarancja stałej ceny" w Energa. Proszę o pomoc w doprowadzeniu do anulowania tej umowy. Umowa została zawarta na telefon a dokumenty przesłane mailem. Płace za zerowe zużycie prądu na działce, ponad 40,00 zł
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
swierczynski1974@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi się jeszcze udało, bo umowa była źle zawarta. W sensie przez telefon bez potwierdzenia w normalnej drodze, ale odstąpienie też jest możliwe. Tylko ciekawe są skutki odstąpienia od umowy. To nie to samo co wypowiedzenie. http://jakzrozumiecprawnika.pl/odstapienie-a-wypowiedzenie-umowy/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mniejsze firmy są za mało reklamowane, ludzie nie wiedza, ze można jakies bonifikaty zyskac, atrakcyjniejsze warunki, a szkoda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie no w mniejszych firmach dają dobrą opcję z gwarancje ceny i podobno to jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oferta G11K (Energa-Premium) to podstępne wyciąganie kasy od klienta. Różnica w opłatach pomiędzy G11 a G11K jest taka ,że przy ofercie G11K rachunek za energię jest droższy o około 35zł.(!!!) nie licząc groszowych różnic przy opłatach stałych. Przede wszystkim dochodzi opłata handlowa w wys.26zł.(za dwa miesiące)!!! A także pozostałe inne opłaty stałe .
A więc przy zawieraniu umowy w Enerdze należy zwracać szczególną uwagę na podsuwane przez pracownika Biura Obsługi Klienta pisma do podpisu w których widnieje wyrażanie zgody na ofertę "Energa_Premium" !
Ponadto pisma są napisane tak drobnym drukiem ,że nie sposób dopatrzeć się tam podstępnego zapisu o tejże ofercie, a tym bardziej nic nie napisano tam o cenach i innych dodatkowych kosztach ,które poniesiemy prze kolejne trzy lata ! Co sumie wyniesie ponad 1 tysiąc zł. !!!
Ja w tej sprawie zwracam się o interwencję do UOKiK Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chcesz płacić 18zł więcej miesięcznie to możesz się zgodzić tj opłata za gwarancję stałej ceny. Tak mnie zrobili,a o kosztach nie wspomnieli słowem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawa jest prosta. Oszuści są we wszystkich firmach i wykorzystują niewiedzę naszą! Jak chcesz zmienić sprzedawcę energii w domu to nie warto i również nie daj się namówić na umowę na czas określony przez swojego dotychczasowego sprzedawcę, z którym masz zawartą tzw.umowę kompleksową. W taryfach G - dla osób indywidualnych -Opłaca się tylko umowa na czas nieokreślony z tzw. ceną państwową w Energa jest to 254 zł netto/MWh czyli 0,254 gr/1KWh. Jak zmieniliście to jesteście w d., no chyba że rząd uwolni ceny energii tak jak jest w firmach. W firmach bardzo opłaca się zmiana sprzedawcy, bo stawka w C11 wynosi 427 zł /MWh czyli o ok 180 zł drożej a dobry doradca energetyczny w dystrybucji znajdzie oszczędności też dużo. Jak co to pomogę 696045533 i jestem gotów spotkać się z przedstawicielem Energa na konfrontacje!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja takim telefonem oferte łączona z prądem to...chyba tylko u jednego sprzedawcy znam tylko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na dzień dobry ENERGA pobierze co miesiąc przez cztery lata 18,99 z Wat - nie podpisujcie żadnej umowy to naciąganie !!! Gwarancja stałej ceny !!! Kilowat nie podrożeje tylko : przesyłowa stała; przesyłowa zmienna i niewiadomo co jeszcze na tak zagmatwanym rachunku ? NIE PODPISUJCIE ŻADNYCH UMÓW Z ENERGĄ - oszukany już Polak !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic nie podpisywałem! Na pytanie, czy czytałem i podpisałem umowę, odpowiedziałem, że nie. Powiedziałem, że umowę wyrzuciłem do kosza, bo mnie nie interesuje. Po którymś telefonie, żeby dali mi spokój powiedziałem że zgadzam się i od razu dostałem faktury z podatkiem handlowym, mimo że np. w garażu w ogóle nie mam zużycia prądu.Będę z nimi walczył!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!!

Witam.
W dniu dzisiejszym moi rodzice również padli ich ofiara. Poproszę o formularz na maila.
Dziękuję i pozdrawiam,
Anna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest sporo mniejszych firm które mają fajną ofertę z telefonem nomadycznym , dowiem się bo ktoś w rodzinie ma coś takiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, fajnie ze uznali Twoja reklamacje. Czy mogę prosić o wzór pisma reklamacyjnego i coś bliżej jak to załatwić ? Dałam się nabrać rok temu. Proszę o info na adres supermariol@wp.pl, dziękuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam , czy można dostać wzory tych pism tez zrobili mnie w konia jak młodego
grzegorzpiwo@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

15zł w te czy w te nie oto chodzi - tylko że nie pobieram prądu a placę 45,50 co miesiąc, podeszli mnie jak młodego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mnie tez zrobili w konia chętnie podpisze pozew
grzegorzpiwo@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zrobiłem to ale kiszka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam prośbę czy móg bym otrzymać wzór skargi , też mnie podeszli jak młodego
grzegorzpiwo@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez dałem się podejść jak Młody na ta nowa umowę, jeżeli była by taka możliwość poprosil bym o wzor takiego pisma-kilka reklamacji zlozylem i kiszka.
grzegorzpiwo@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki jest koszt budowy domu? (124 odpowiedzi)

Jaki jest mniej więcej koszt budowy domu? Posiadam działkę około 1000 m2 kilka km od Trójmiasta....

obróbka cnc (9 odpowiedzi)

Witam, Poszukuję firmy, która zajmuje się obróbką cnc. Słyszałam bardzo dobre opinie o firmie...

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (9 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...