Anna - opinia (1) Przepyszne jedzenie, mega porcję. Anna Grzegorz Brzęczyszczykiewicz - opinia (1) Przepyszne polecam każdemu pizza rzemieślnicza obiady duże porcje nic dodać... Grzegorz Brzęczyszczykiewicz Kamil - opinia (1) Najlepsze jedzenie w Gdańsku - Od wielu lat cokolwiek nie zamówię zawsze... Kamil
Klient - opinia (1) Polecam bardzo dobre jedzenie i bardzo duże porcje kotlety mega duże jak... Klient lubię pizzę - opinia (1) Pyszne jedzenie i duże porcje, dowóz na czas. lubię pizzę Bogna - opinia (1) Bardzo dobre jedzenie, pyszne pizze i dania obiadowe - naprawdę duże porcje:) Bogna Enigma powinna być w Top 3 (1) Najlepsza pizza w Gdańsku Przemiła obsługa, pyszne jedzonko z dowozem do... Kuba Super Jedzonko ;) (1) Super Jedzonko w przystępnej cenie,szybka dostawa i bardzo uprzejmi panowie... Natalia Jedna z najlepszych pizzerii w Gdańsku (1) Nieważne czy zamawiamy pizze czy danie obiadowe - zawsze pełno składników... Marek Niesamowite jedzenie :) (1) Penne z kurczakiem: - Coś niesamowitego cała wielka porcja z kurczakiem... Rafał Najlepsza pizza ( STOGI ,PRZERÓBKA, DOLNE MIASTO) (5) Zawsze terminowo zawsze świeże zawsze uczciwe porcje. Nie wyobrażam sobie... rafik Bardzo dobre jedzonko (3) Zaprosiłem dziewczynę na pizzę do tej pizzeri i powiem szczerze nie zawiodłem... Klient staly Dla cierpliwych i odwaznych (4) zamawiałam pizze na stogi i z przeróbki jechała ponad 1,5 godz,masakra!!!,... Była Klientka Bardzo przykre (3) Zamówiłam w tej pizzerii sałatke przez telefon i to byl moj blad. Salatki... Flo Polecam (1) Zamawiam u nich raz , dwa razy w miesiącu . Dostawa dość szybka , pizza... mika Słabo kiedyś lepiej (1) Zamówione dorumy pełne zieleniny...Człowiek nie królik...Zamówiłem sos... xzxzxzxzxzx zadowolona (1) Bardzo smaczne jedzonko korzystam naprawdę często i nigdy się nie zawiodłam,... mamusia pycha (1) Zamawiam pizze u nich prawie codziennie,pizza przyjezdza goraca i co dziwne... Staly klient..... do ponizszej wypowiedzi (1) Witam jestem stałym klientem i kilkakrotnie w tygodniu korzystam z usług tego... staly klient Natalia - opinia (4) Jedzonko maja naprawde bardzo smaczne,korzystam juz od 3 lat,szkoda tylko ze... Natalia