Rafał - opinia (1) Dorota doskonale zajmuje się skórą, jest perfokcjonistką. Potrafi ją... Rafał Małgorzata F. - opinia (1) Jedyny salon który ma indywidualne podejście do klienta. Najpierw jest... Małgorzata F. Najlepszy salon w Polsce (1) Najlepszy salon, bogata oferta, nowoczesne zabiegi, dziewczyny przemiłe. Polecam Magda
The best! (1) Najlepsze studio w Trójmieście. Wspaniała, bardzo profesjonalna obsługa,... Katarzyna Pełen profesjonalizm !!!! (1) Estetic Studio,w mojej opinii to najlepszy salon w 3City. Profesjonalna... Marta Pani Dorota= 3 X P : Profesjonalizm, , Piękno i Pasja ....:) (1) U Pani Doroty byłam na lekcji wizażu : idealnie dobrała mi kosmetyki do cery,... Magda Ewa - opinia (1) Przemiła nienachalna obsługa. Wysoka jakość i higiena podczas zabiegu. Polecam! Ewa Profesjonalistki w swoim fachu!!! (1) Z załoga estetic studio znamy się już kilka lat. Od samego początku obsługa... Ruda bardzo miła obsługa i pełen profesjonalizm (1) Do studia Estetic trafiłam z polecenia i jestem bardzo zadowolona z każdej... Monika Idealne studio kosmetyczne (1) Jestem klientką Estetic Studio od wielu lat i mogę je polecić każdemu:)... Kasia Polecam salon Pani Dorotki!!!!!!!! (1) Pani Dorotko, bardzo dziękuję za przepiękny makijaż ślubny :) całą noc... Elwira Fantastycznie!!! (1) Wspaniały salon kosmetyczny. Cudowne zabiegi, piękne makijaże. Pracujące tam... Daga Zabiegi kosmetyczne na najwyzszym poziomie (1) Wybierając Studio Estetic możesz liczyć na fachową pomoc i najwyższą jakość... Ina Godny Polecenia! (1) Profesjonalne podejście do klienta, wszystkie narzędzia porządnie... Magda, Pruszcz Gd. Wspaniały salon (1) W końcu trafiłam na salon gdzie jakość wykonanych zabiegów była na najwyższym... Paulina POLECAM!!! (1) Salon jak najbardziej godny polecenia :) Przemiłe panie, które oferują... Ola POLECAM! (1) Polecam salon kosmetyczny ze szczerego serca :) do Pani Dorotki trafiłam... Ewa