Eureka Apartamenty

Temat dostępny też na forum: Przymorze
Lokalizacja inwestycji w pewnym oddaleniu od dużych arterii komunikacyjnych zapewnia ciszę i spokój. Jednocześnie wbudowanie Eureki w strukturę od wielu lat istniejącego osiedla zapewni przyszłym mieszkańcom dostęp do rozbudowanej oferty handlowej, usługowej, szkół, przedszkol, punktów opieki medycznej, kościoła oraz szerokiej oferty komunikacji miejskiej (tramwaje, autobusy, SKM). ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakieś wnioski albo może ciekawe spostrzeżenia przyszłych mieszkańców dotyczące budowy, przebiegu prac?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajne niskie osiedle, mało sąsiadów. Komunikacyjnie bajka jeżeli potrafisz żyć też bez auta i korzystać z komunikacji miejskiej.
Co do architektury, to jak za te pieniądze badziewie. Blok pokryty tynkiem mineralnym. Dziwi mnie też tak odległy termin oddania bo już mają mury w pierwszym budynku prawie skończone.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Bo to taki deweloper który daje realne terminy i woli miło zaskoczyć wcześniejszym przekazaniem kluczy niż tak jak Robyg na odwrót. Jakość wykonania tego dewelopera można powiedzieć że jest 8/10. Naprawdę ciężko się doszukać usterek podczas odbierania mieszkania, a jak są to w miarę szybko naprawiane i naprawdę niewielkie albo z winy podwykonawców (np. coś z drzwiami wejściowymi). Poza tym obsługa w biurze na najwyższym poziomie. Akurat mieszkam w bloku który jest nieporównywalnie ładniejszy od tego, ale na materiały nie narzekam. Ścianki działkowe z silikatu a nie karton gipsu w tej cenie którą płaciłem to super sprawa.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też robi działowe z silikatu a ceny ma niższe. Oglądałem wykończenie mieszkań na morenovej i powiem Ci ,że miło się rozczarowałem bo było ok. A po tym co o robalu piszą to spodziewałem się ,że będzie o wiele gorzej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Współczuję gustu. Bardzo wyważona, nie rzucająca się w oczy architektura, niedaleko zlokalizowana idea eurostylu to dopiero badziewie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1