Eurocash

Czy ktoś pracuje lub pracował w Eurocash, obojętnie jaki oddział czy Gdynia czy Puck czy inne miasto. Chodzi mi o godziny pracy magazynierów, pensje na różnych stanowiskach i klimat w pracy. Chciałbym aplikować ale najpierw czekam na opinie o tej firmie i warunkach pracy. Czy w niedzielę też pracują?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eurocash

Ja pracowałem trzy dni żeby sobie dorobić,w Gdańsku Kokoszkach, było w miarę Ok, System pracy 6-14, 14-22, 22-6,zależy na kogo trafisz,z kim będziesz robił. Pensji to nikt Ci nie powie,ale wiadomo ile w takich magazynach się zarabia 1500-1600, może jakieś dodatki mają. Słyszałem,że tam lepiej bezpośrednio do nich się zgłosić i dać im CV do ręki, to wtedy jest szansa, że Cię przyjmą. Zresztą w tych okolicach jest pełno różnych firm magazyny, produkcja itp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eurocash

Marcinie, ale tu chodziło o pytanie odnośnie STAŁEJ pracy, a nie tymczasowej na 'dorobienie sobie' jaką Ty wykonujesz. Nie podałeś też dokładnego wymiaru czasu pracy (np. cały tydzień; pn. -pt. pn. - pt. + 1 / 2 sobota/y w miesiącu itp.) i charakteru umowy jaki miałeś... Niech wypowie się może jakiś stały pracownik, który tu zagląda - sam jestem ciekaw takiej pracy; mam powoli dość obróbki 'papierków' i wiecznie psującego się starego laptopa (pracuję na własnym).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eurocash

Ja pracowałem tam jakiś czas. Praca jest na akord, jak będziesz szybki to spokojnie można wyciągnąć 2300 netto miesięcznie, z nadgodzinami jak się trafią nawet więcej. Moja średnia z kilkunastu miesięcy jakie tam przepracowałem to jakieś 2600 netto\miesiąc. System pracy trójzmianowy, 6-14, 14-22, 22-6. Niedziele są pracujące - średnio dwie w miesiącu. A i jak nie masz uprawnień na wózki widłowe to sobie daruj, bo paleciakiem zakatujesz się na śmierć. Generalnie robota średnio ciężka (chyba ze robisz paleciakiem to wtedy jest masakra) ale dosyć męcząca (straszna monotonia pracy i trójzmianowy system robią swoje).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eurocash

2300 z nadgodzinami i pracą w nocy . Pięknie . Własnie dlatego nigdy nie będzie dobrze w Polsce .Dawać się tak wykorzystywać. Za 5 lat kręgosłup do wymiany ,g*wniana renta a firma zadowolona ,nowego pajaca weźmie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eurocash

Pracuję w Eurocash od 4 lat i nie narzekam. Z Kokoszek przenieśli się teraz na Kontenerową i warunki jeszcze się poprawiły. Jeśli chodzi o płace to 2100 na start podstawy plus wyrabiam około 1400-1600 premii akordowej (są tacy co zarobią mniej są tacy co wykręcą jeszcze więcej, ja nie biegam jadę swoim tempem). Więc śmiało z tego już mam 2600 na ręke gdzie jeszcze dochodzi ci kasa za godziny nocne w sezonie dodatkowe premie absencyjne i czasami wpadną nadgodziny. Ogólnie nie pamiętam kiedy miałem mniej jak 2800 na rekę. Wiadomo początki są trudne ale jak złapiesz o co chodzi to idzie.
Na wózki przy kompletacji słyszałem że sami robią po jakimś czasie uprawnienia by każdy mógł kompletować na wózku, więc garba jak pisze kolega się nie koniecznie trzeba dorobić.
Co do kierowników no to różnie natomiast jak pozwalniali tych starych pierdzieli tak teraz jest ok i idzie się dogadać. Wiadomo pracować trzeba ale problemów też dużych nie robią.
Ponadto ostatnio dużo kierowników i tzw szefów ekip awansowało z magazynu więc też można liczyć że nie skończysz jak zacząłeś.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Eurocash

Kbks, dzięki za konkretny opis.
Byłam tam na rozmowie i zastanawiam się, czy iść do tej pracy, ale jestem raczej na tak.
Na rozmowie powiedziano mi, że dodatek za brak absencji to 300 zł. Mógłbyś rozwinąć temat? Czy poprzez absencję rozumiemy tylko L4 i NN, czy urlop wypoczynkowy też?
A te wózki widłowe mają też przesuw boczny? Uprawnienia mam, ale nigdy nie pracowałam na magazynie, więc bez tego mogę sobie nie dać rady. A paleciaki są ręczne, czy elektryczne? Jaka tam jest wysokość regałów (orientacyjnie)?
Przy ustalaniu grafiku są brane pod uwagę prośby, żeby np. jakiegoś dnia mieć wolne, czy raczej dostajesz grafik i się dostosuj? Nie chodzi mi oczywiście o ustalanie grafiku wedle czyjegoś życzenia, tylko o jakieś pojedyńcze zdarzenia typu wizyta u lekarza.
Będę wdzięczna za informacje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Eurocash

Grafiki zawsze można się dogadać. Co do wózków to na kompletacji są takie rydwany duże paleciaki jeżdżące na którym stoisz i jedziesz. Wysokie wózki to trzeba pojeździć i raczej się wyspecjalizować by na górę wrzucać.
Absencje to L4 i NN. Wypoczynkowy w to nie wchodzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam, podrzucie jak wygląda sytuacja teraz w Eurocash ? Widzę, że szukają ludzi na wózki i tak zastanawiam się czy nie iść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej
Wypłata 3,600 brutto na rękę.... jakieś 2.600 jest szał :/
Dużo dźwigania i zapierdziel na wózku ... Czasem jak siadasz na wózek 6;00 to pierwsza przerwa około 15 ....
Zapraszamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co ty pierdzielisz 3400 brutto masz samej podstawy, co roku podwyżka. Premie zazwyczaj łapię przy normalnej pracy ok 1800 więc mam ponad 5200 brutto do ręki ponad 3600. Dodatki nocne, czasem nadgodziny, w sezonie premia absencyjna i czasami inne tematy jak inwentaryzacja czy inne akcje, więc podchodzi się pod 4000 na rękę często. A z ta przerwą to do....ś, jak wisadasz o 6 na wózek to o 14.15 siedzisz już w aucie do domu a przerwy masz normalnie 30 min długa po ok 4h i masz jeszcze kilka na fajkę... co za typy tu się wypowiadają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć Ziomalu z chłodni
Ja nie pierdzielę :/ .....
Piszę o hurtowni Eurocach ty pewnie o Eurocash Logistyka .
Teraz pensja jest na wysokośći 3100 brutto i nic nie słychać o podwyżkach , godziny nadliczbowe przy inwentaryzacji to 20 zł brutto .
Zgadzam się ,że o 14;15 siedzisz w aucie i jedziesz do domu .
My pracowaliśmy przez jakiś czas po 12 godz wtedy około 15 zsiadałam z wózka na przerwę .
Obecnie coraz mniej jazdy więcej dźwigania i rozkładania towaru . Ja nie polecam ....
Podejscie do pracownika... skandal !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...