Europejska jakość

Miałem zamiar zmienić tapicerkę w moim kamperze. Przejechałem się po kilku tapicerniach i prawdę mówiąc załamałem się. Garażowe zakłady w których meble klientów walają się po trawie. Bałbym się zostawić tam stary fotel, a co dopiero mówić o samochodzie wartym 200 tys. zł. W końcu trafiłem do Tapicerni Firmowej na Osowej. To co tam zobaczyłem zaskoczyło mnie ogromnie. Zamiast starego warsztatu zastałem nowoczesny zakład otoczony pięknym terenem. Hala produkcyjna czysta i obszerna a w niej bardzo pomocni pracownicy, którzy od razu doradzili mi jak rozwiązać pewne problemy techniczne z rozkładaną kanapą. Bez obaw zostawiłem tam samochód. Po paru dniach odebrałem odnowionego kampera z piękną tapicerką jak z fabryki. Materiał dobrany znakomicie, dokładne szycie, żadnych niedoróbek, wszystko dopasowane, a cena... hmm.. powiem tyle że w paru garażowych zakładzikach wołali więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Europejska jakość

Chciałabym bardzo podziękować firmie Tapicernia.pl za profesjonalną usługę wykonania kilku prac w moim domu oraz tapicerki. Prace zostały wykonane na najwyższym poziomie , ze szczególną starannością w dość szybkim terminie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0