FM Auto

Pomoc drogowa

Rumia, GRUNWALDZKA 6

Mariusz - opinia (1) Wszystko sprawnie i terminowo! Polecam 100% Mariusz Magda - opinia (1) Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Szczerze polecam tą firmę! Magda Nikodem - opinia (1) Firma godna polecenia. Współpraca z Panem Michałem i Panem Marcelem to czysta... Nikodem
Dariusz - opinia (1) Świetna współpraca. Bezproblemowo, konkretnie, sprawnie. Polecam każdemu kto... Dariusz Maciej - opinia (1) W pełni polecam FmAuto wszystkim szukającym transportu do przewozu... Maciej Marcek - opinia (1) Firma profesjonalnie podeszła do mojego zamówienia, samochód został... Marcek Express delivers - opinia (1) Fachowa i rzetelna obsługa, ustalone i dotrzymane terminy dostawy. Auta... Express delivers Super (1) Obsługa w pełni profesjonalna. Firma dba o przewożone auto. Godni zaufania.... Bartosz Pełen profesjonalizm! (1) Panowie bardzo pomocni i profesjonalni! Samochody zostały dostarczone w... Kasia Polecam! (1) Zdecydowanie polecam tę firmę za profesjonalne podejście do klienta. Pan... Mateusz Polecam (1) Zawsze na czas, konkurencyjni. Pablito :) POLECAM! (1) Wszystko szybko i sprawnie! Zdecydowanie polecam! Wojtek Zadowolony klient (1) Panowie z profesjonalnym podejściem. Wszystko jak należy. Zleciłem... Tobias