FRYZJER

pani Agnieszka salon 'Bogna' we wrzeszczu,ja chodze i jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

Polecam panią Kasie z Fryzjerni ul.Chlebnicka 9/10 513 00 77 99
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

Pani Karolina z Jacques Andre w Krewetce- moje nowe odkrycie :) PAni bardzo miła, sympatyczna i zna się na swoim fachu jak mało kto!! Polecam !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

A ja byłam u p. Marioli w Krewetce. Strasznie miła kreatywna fryzjerka. Doskonałe cięcie , piękny kolor a jakie błyszczące włosy po ampułce. Koleżanki z pracy były wręcz zazdrosne i... nawet mój mąż zauważył zmianę a zdarzyło się to po raz pierwszy. Wysłucha, doradzi i uszanuje twoje zdanie, i zetnie tyle ile chcesz a jeśli brak ci koncepcji wykazuje się kreatywnością. Zdecydowanie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

Jeśli strzyżenie to tylko pan Robert ze Spameedu-po prostu rewelacja!
POLOT I PROFESJONALIZM- tak najkrócej można opisać to co on potrafi zrobić z włosami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

polecam Anię ze "Studia Natalia" na Wzgórzu Mickiewicza. ceny przystępne, kosmetyki profesjonalne i dobór niesamowity :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

Pani Krystyna z salonu Krystyna we Wrzeszczu ul.Slowackiego (nad Baltą), rewelacja profesjonalizm1 nikt tak nie ścina i czesze oraz inne rzeczy...warto pójść i
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Sklep stacjonarny Avon - gdzie w Gdańsku? (7 odpowiedzi)

Dziewczyny, gdzie w Gdańsku znajdę sklep /stoisko Avon? Z góry dziękuję za pomoc.

kosmetyki azjatyckie - gdzie w Trójmieście? (17 odpowiedzi)

Naczytałam się trochę o kremach BB i podobno dobre właściwości mają tylko te oryginalne...

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...