Fakt - kierowca autobusu linii 199

Temat dostępny też na forum: Kryminalne Trójmiasto
Kierowca autobusu linii 199 odjeżdżającego z dworca głównego w Gdańsku 13 czerwca 2019 o godzinie 8,25 podczs ulewy wyrzucił mnie z autobusu. Wsiadłem na tym przystanku z rowerem, było niespełna 9 osób w autobusie. Piszę o tym dlatego, że złożyłem skargę do ZTM, dzwoniłem w tej sprawie do centrali i z uzyskanych informacji wynika, że sptawa zostanie zamieciona pod dywan nie chcą mi zabezpieczyć nagrań z kamer w autobusie. Mam zamiar podać do sądu kierowcę za naruszenie mojej godności osobistej, stratę czasu oraz narażenie mnie na choroby. Proszę świadka zdarzenia o kontakt na mój numer telefonu 514 66 79 16 Kierowcy autobusów są przecież po to, żeby przewozić pasażerów a nie wyrzucać ich z autobusu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Miałeś rowerek to trzeba było pedałować pajacu, a co jakby na następnych przystankach stało po dwadzieścia staruuszek?
Cykliści je..ni jak tak to się będzie wlòkł przed autem środkiem bo niby może, na przejście dla pieszych też wjedzie bo d*pska nie zsadzi, ale jak deszczyk to wieźcie mnie do domu!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Rajmund zluzuj gumę w majtach i już dzisiaj podaruj sobie kolejną kawusię, bo strasznie agresywny jesteś
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

titan premium opinie (6 odpowiedzi)

Gwarantujemy, że Ty i Twoja partnerka będziecie zadowoleni! Nadal zastanawiasz się – Titan Gel...

Orzeszkowej 7 (5 odpowiedzi)

Aniołki to dzielnica dla osób, które cenią sobie spokój, ale nie chcą rezygnować z miejskiego...

Przeprowadzki (40 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....