Faloviec

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 2

Paola - ocena (1) Pycha. Na tablicy zawsze się znajdzie coś nowego. Po daniu głównym nie było... Paola Bk - opinia (1) Falowiec chyba się skończył jakiś rok temu...szkoda. Bk Pepeha - opinia (1) Bardzo miła obsluga, bardzo dobre dania. Pepeha
Kamil - opinia (1) Miła obsługa, przestronny lokal, przyjazne godziny otwarcia, przystępne ceny,... Kamil Krzysztof - opinia (1) Mieszkam w falowcu, wiec czasami odwiedzam Faloviec. Jest smacznie i zdrowo... Krzysztof Michał - opinia (1) Byliśmy z całą rodziną, zamówiliśmy, spałaszowaliśmy. Doskonałe! Żałuję, że... Michał nie polecam (2) Jestem, a raczej byłam stałą klientką. Od jakiegoś czasu mega niefajne jest... klientka Najlepsze miejsce na wypad ze znajomymi :) (1) Ukochane miso, najlepsze desery, dania główne jak u mamy. Uwielbiaaam! :D Werka PJ - opinia (1) Często przychodzimy do Avocado i bardzo lubimy tu jeść. Problem od jakiegoś... PJ czas oczekiwania na potrawy 60 min (1) Fajne miejsce do zjedzenia czegos zdrowego ale niestety kuchnia i obsluga... Grazyna ok (1) Byłam dzisiaj w Avocado pierwszy raz, jedzonko bardzo dobre, jadłam kotleciki... cala