FAMA DESIGN sp. j.

Meble kuchenne Aranżacja wnętrz

Gdynia, Władysława IV 46-48

Zdecydowanie polecam (1) Zamawiałem kompletną kuchnię oraz 2 szafy. Jestem bardzo zadowolony ze... Jakub Fama super firma (1) Szybko sprawnie przyjechali zamontowali. Jest tak jak na projekcie. Cena tez... Kamilplay Fama Design (1) Polecam serdecznie wszystkim Kuchnie Farma Design ...bardzo dobra... Sportswoman
Kuchnia wg projektu Pani Doroty (1) Bardzo polecamy kuchnie projektowane i montowane przez Fama Design. Projekt... Olaf Meble Kuchenne - polecam !! (1) Do FamaDesign trafiliśmy przez przypadek. Zniechęceni brakiem inicjatywy ze... MacChmie Meble kuchenne (1) W tym roku zrealizowana została u mnie zabudowa kuchenna projektu pani... Monika Polecamy (1) Jak najbardziej polecamy zaaranżowanie kuchni w tym miejscu. Naszym... Karolina Szczerze polecamy! (1) Natrafilismy na Fama Design (oddzial Gdynia) przez opinije na trojmiasto.pl i... Iryna Kuchnia projektu Pani Iwony - polecam (1) Polecam wszystkim współpracę z firmą Fama Design, a w szczególności z Panią... Dagmara Fama Design Gdynia (2) Moja nowa kuchnia jest funkcjonalna i ładna a to wszystko za sprawą Fama... danutka01 Projekt na ul. Świętokrzyskiej (1) Zdecydowania polecam współprace z Fama Design a w szczególności z Panią... Mateusz P. ocena bardzo dobra (1) Szczerze wszystkim polecam współpracę z firmą i Panią Iwoną ( z placówki w... Mirosława Polecamy Oddział w Gdyni! (1) Razem z żoną skorzystaliśmy z usług gdyńskiego oddziału i jesteśmy bardzo... Oskar i Emilia Kuchnia zachwyca. (1) Pragnę podziękować pani Marlenie i panu Wojtkowi z gdyńskiego oddziału firmy... Beata Rewelacyjna kuchnia i łazienka (1) Polecam szczerze studio FAMA w Gdyni! Współpraca z Panią Marleną i Panem... Bożena Kuchnia projektu Pani Iwony -polecam (1) Polecam wszystkim skorzystanie z firmy Fama Design i Panią Iwonę z którą... Łucja Wspaniała kuchnia w/g projektu studia w Gdańsku ul. Grunwaldzka 211 (1) Jestem pod wielkim wrażeniem z obsługi Waszej Firmy. Mam 63 lata, wiele... Marek z Oliwy Kuchnia marzeń wg projektu p.Marleny Błaszczyk z Fama Design w Gdyni (1) Doskonały projekt (zmieniany wiele razy na życzenie wymagającej klientki ;)... Monika Profesjonalny projekt (1) Polecam z całego serca projektantkę Marlenę ze studia w Gdyni, dostałam... B Gdynia - Fama Design - polecam!!! (1) Z czystym sumieniem polecam firmę Fama Design, dzięki której mamy cudną... Monika