Fantastyczne planowanie robót drogowych

Wszyscy cieszymy się z każdego remontu dróg w naszej okolicy ale planowanie godzin remontów i ich uciążliwości dla mueszkańców jest poniżej krytyki!!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witamy kolejnego inżyniera specjalistę od budowy dróg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

no tak gratulacje dla osób odpowiedzialnych za planowanie prac drogowych w okolicy Banina .....Totalny paraliż
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widać że był przetarg na wykonanie prac naprawczych i wybrano najtańszą opcje ....kto się martwi kierowcami że ktoś ( mieszkańcy Banina i inni podróżni ) może stać w korkach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To co w nocy mają pracować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

tak..kyrna tak..jak w normalnym kraju
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak się robi w newralgicznych miejscach w cywilizowanych krajach
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

O jakim remoncie mowa bo niewiem gdzię tego szukać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokladnie - roboty w porach zwiekszoengo nateżenia ruchu rani i p[opoludniu - to czysta kpina z mieszkańców..i szczyt nieudolnosci wladz
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

marudy banińskie jak zawsze zle:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 13

Zwykła zajawka do robienia awantury.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

ul. Pszenna od kilku dni nie pada, ulica zablokowana - dojazd do ronda po dziurawych nieutwardzonych drogach dojazd do asfaltu. Wysypali gore pasku i koniec na tym. To pytam ku...wa kiedy zaczną ?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez jestem ciekawy, czesc ludzi jezdzi rolnicza w dół jak by zaspali do pracy. Niby 3 dychy jest ale co niektorzy to mysla ze jest do 130 chyba ograniczenie. Juz wolalem jak płyt nie było przynajmniej wolniej ludzie jezfzili i bezpieczniej. Pozdrawiam tych co to popieraja i tym co moze to nie przypasc do gustu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

No wlasnie, wyrownali rolnicza i juz sie rajdy zaczely. Nie wspomne juz o szybkiej jezdzie po plytach. Oby deszcz spadl i zrobily sie dziury, choc niektorym to nie przeszkadza. A jesli wam sie tak spieszy to szybciej wstawajcie. ;)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

patrzcie i jakis kretyn minusuje ,pewnie zapie........la po tej ulicy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zes*ajcie się tylko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bo zapitalają nie zważając na pieszych i innych przepisowo jadących. No cóż, trzeba będzie spowalniacze zrobić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bonzo kolejny raz pokazał ,że jest burakiem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja sobie jezdze przepisowo po plytach :) najwiekszy ubaw mam jak rolnicza po plytach jedzie za mna kolumna 10 aut i nie moga wyprzedzic :) piekny widok :) ps. bonzo chcialbym na ciebie kiedys trafic na drodze (" ciebie" celowo napisalem z malej litery, bo nie mam do szacunku do ludzi takich jak ty )
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam jest 50km/h
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak 50 na odcinku od świateł do zabudowań. Później strefa 30
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie tam jakiś wariat w Passacie TDI wyprzedzał, szkoda, że nie wjechał komuś w płot albo na kamieniu nie rozwalił sobie zawieszenia i zderzaka. Może by wtedy miał zauczkę, a tak to została tylko fantazja, że ja nie dam rady? Oby tylko nigdy nie rozjechał jakiegoś pieszego, których na Rolniczej nie brakuje - szczególnie dzieci wracających ze szkoły...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

volvo granatowe Suv jeżdzi jak idiota , siedzi komuś na zderzaku i łapami wymachuje. Mam małe autko i nie chcę zniszczyć zawieszenia i przestrzegam przepisów
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda płota na takich wariatow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma strefy jest zle oznakowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale, że co? Że znak jest nie taki? Rozwiń swoją myśl dlaczego. Stoi znak ze strefą. Więc jest ograniczenie prędkości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spotykacie mnie codziennie i nie raz takiego delikwenta co się toczy 20kmh brałem aż miło i jakoś nikt nigdy nie trąbił ani nic to wy tylko tutaj takie kozaczki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

No tymi kamieniami się trzeba zająć bo jechać się nie da normalnie bo jeden kretyn z drugim się bawi w drogowego artystę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kozaczki? Ty jesteś zwykłym bucem Bonzo. Wiesniakiem , któremu słoma z butów wystaje. A w realu to byś w rajstopy narobił stając twarza w twarz z kozakami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ledwo co wyrownali Rolniczą a już się rajdy zaczęły. Mam prośbę o zwolnienie bo widzę, że biedne dzieciaczki muszą przed wami w pole uciekać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...