Fast Bud z Gdyni?

Czy ktos korzystał z usług pana Macieja Millera prezesa Fast Budu z Gdyni? Firma wykonuje roboty budowlane i wykończeniowe.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

a co nie polecam tej firmy szef jest nie kompetetny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

nie polecamy osoba ktora nie dotrzymuje słowa i nie jes wyołacalna Maciek oddaj nasze pieniądza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Potwierdzam! Zostalismy oszukani przez tego Pana. Pobrał zaliczke, nie zakonczył prac... Zdecydowanie odradzam. Do momentu otrzymania pieniędzy jest milutki i potrafi dzwonic 15 razy dziennie. Sam nie pracuje, tylko pogania swoich pracowników. Cwaniaczek i oszust- sam nie zna się na robocie. Przycina nieźle na materiałach. To cwaniak i prostak. Osoby poszkodowane proszę o kontakt na maila
kama.tom@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Czy ktoś wie, gdzie mozna spotkać pana Macieja Millera?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

wiem a co czemu pan pyta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Pan Miller jest winny pieniadze z tytułu niedokonczenia prac remontowych- niedostarczenia i niezamontowania materiałów, na które pobrał zaliczkę. To, co zrobił pozostawia wiele do zyczenia. Za te ceny,dodam , ze pan M niezle przycina na materiałach oprócz tego robocizna tez bardzo droga, to co oferuje klientowi to po prostu skandal!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Jeżeli wyraża pani chęć skontaktowania się z panem Millerem to proszę o kontakt na e mail. Zapewniam że nie jest pani jedyną osobą którą oszukał. Mój e mail: marian_683@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Bedziemy w kontakcie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Prosze o kontakt na maila. Kiedy p. Maciej zakończył pracę u Pani? Bardzo zalezy mi na ustaleniu, gdzie przebywa lub pracuje.
Kama.ton@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Podałam złego maila. KAMA.TOM@WP.PL
Osoby majace wiedzę, gdzie można znależć Millera, bardzo prosze o kontakt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Jesli znajdzie ktos tego pajaca Milera prosze o info na roma150@op.pl
Jest mi winny podejrzewam ze duzo wiecej niz wszystkim tu osobom na forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

pan Maciej robi aktualnie prace remontowe w gdyni przy ul komandorskiej 1 rogowy blok 6 klatkowy z ul grabowo jezdzi czarnym audi a8 nie zna sie na robocie zrobil balagan mial skonczyc nasz blok do swiat a nie skonczyl 3 klatek autem wjezdza przez brame za blok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

przeczytaj ponizej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

sory czytaj powyzej gdzie mozna spotkac pana macieja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Do kiedy robi na komandorskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

trudno powiedziec najlepiej skontaktowac sie z przwodniczacym wspolnoty panem staszewskim narazie mu wstrzymali dalsze roboty bo poprawia nie skonczone pierwsze trzy klatki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

słyszałem ze robi teraz tez na morskiej 7 w gdyni tam te gabinety lekarskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Czesc ten tępak ponoć robi na morskiej 7 gabinety lekarskie nam jest sporo kasy winien, kazal nam robic szybko i na odpier......... liczy na szybkie pieniadze za byle jak zrobiona robote. Pozdrawiamy byli pracownicy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Macieju jak to czytasz to pamietaj ze swiat jest maly. Bo to niejest tak. przecież wszyscy jesteśmy dorośli tylko chyba nie ty
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Ten tępak nie robi na Morskiej bo dawno ją skończył ma rozpoczętych kilka robót na których dał dupy ludzie go ścigają za pobrane zaliczki ,to prawda co napisał jeden z przedmówców tak długo krąży żeby podpisać umowę prawie całuje w tyłek , ma jednego pracownika który dalej robi poprawki na ul komandorskiej 1 rogowy blok z ul Grabowo zatrudnia ludzi z ulicy na kilka dni potem ich wyrzuca pod byle pretekstem, ludzie ci żebrają na piwo od mieszkańców,bierze podwykonawców potem im nie płaci ,przestrzegam wszystkich przed zleceniami dla tej firmy kompletnie nie zna się na wykonywanych pracach a tytułuje się dyrektorem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Czy ktoś pamięta nr rejstracyjny jego Audi A8 z warszawską rejstracją jeżeli tak to proszę go wydrukować na tej stronie do tego nie płaci za wynajmowane mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Bardzo proszę- WI 5347!!!!

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Do pani wynajmujacej- czy Miller korzysta z mieszkania, które mu Pani wynajmuje? Zalezy mi na ustaleniu adresu pod którym przebywa. Prosze o kontakt mailowy kama.tom@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Nie już nie mieszka,chyba zmienia bo za dużo ludzi go ściga ale wiem że jego pracownicy są na komandorskiej 1 bo mam znajomych w tym domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

chcieliscie tanio i dobrze, a teraz zdziwienie:) Nie oszukujcie sie, to wasza wina ze daliscie sie oszukac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

nasza wina tak do puki nie dostal pieniedzy do dzwonil conienie w dupe wlazil a jak dostal to uciekl klamca i oszust
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Tak sie składa ze ta firma wcale nie jest jest tania...
A zaufanie klienta i zapłacenie zaliczki nie zwalnia wykonawcy z uczciwości!!!! I nalezy napietnować takich ludzi i wyelimonowac ich z rynku!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

A aktualnym inwestorom, dla których pracuje Miller bardzo dobrze radzę:
- kupować materiały samym, albo dobrze zorientowac sie w cenach
- dobrze pilnowac telefonów komórkowych, ładowarek, drobnych narzedzi
- zgłębic rzemiosło budowlane, bo u Millera kiepsko ze znajomoscią tematu
- przygotowac sie na to, ze za wszelkie nieprzewidziane roboty płaci sie bardzo słono, np grucha z betonem przez Millera 5500, a w rzeczywistosci max 3000
- na bieząco egzekwować usuwanie smieci z terenu, bo potem trzeba posprzatac po prostu samemu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

zna morze ktos jakikolwiek adres millera biura morze byc staryi nie wazny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Ma roboty bo trzyma palec w d...... administratorom wspólnot i to oni nagrywają mu roboty za kasę dlatego go bronią a on najmuje ludzi z ulicy często dobrych fachowców potem im nie płaci ,przegina ceny materiałowe ,nie odbiera telefonów od ludzi którym jest dłużny kasę ale kiedyś zle trafi ktoś mu nosek ukręci czas robi swoje ludzie przekazujcie to znajomym niech się wszyscy wystrzegają tej firmy w całej Polsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

nie wierze. czy tak trudno poradzic sobie z takim idiota??? ilu jest oszukanych na tym forum??? od groma. ciezko jest go dorwac?? guzik prawda. podszywacie sie pod kolejnego klienta i dzwonicie do niego (ktos podal aktualny nr) i wtedy typa pod sciane i krotko... malo jest ludzi w gdynii czy gdansku, ktorzy chetnie za drobna sume zrobia porzadek z takim??? jak robi u kogos teraz i stoi jego auto pod blokiem, to poprzebijac mu opony, zapiankowac wszystkie drzwi od auta (sprawdzona metoda i skutkuje):))))) powodzenia. panie miller pan juz swego interesu dlugo nie pociagnie, chyba ze na haiti bedziesz z********al z lopata za darmo frajerze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Jestem za :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Jak jedna firma w niecałym roku zebrała tyle negatywnych to na ogólnopolskim forum internetowym trzeba tej firmie wystawić najgorszą opinie poza tym należy ją przekazać wszystkim znajomym w Polsce niech się wystrzegają tej firmy własciciel tej firmy Maciej Miler sam sobie zasłużył na tą opinię to niech się teraz cieszy zamiast być polecanym jest tępiony .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

What liberating kneowldge. Give me liberty or give me death.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

My wysyłalismy faktury w 2008 na ul Jana z Kolna 4/6 w Gdyni a w 2009 na Kasztanową 12 też w Gdyni. Może tam warto poszukać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Oba te adresy sa dawno nieaktualne.
A co do p. Millera to wszyscy, kt oszukał powinni zgłosic sie do sadu i otrzymac nakaz sadowy zapłaty, a jezeli nie maja dokumentów na podstawie, któtych mozna dochodzic swoich naleznosci sądownie to pozostaje policja i prokurator. O ile wiem, to Miller oszukuje na wszystkich frontach- pracownikó, dostawców materiałów i klientów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

prawda, ale jeśli nie maja dokumentów to żaden sąd ani żadna policja nie przyjmie sprawy - bo na jekiej podstawie? Jak u nas nie ma czegoś na piśmie to nie ma tego wogóle :(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Umowa ustna na wykonanie usługi również obowiązuje. Zawsze tez są świadkowie, który potwierdzą obecność Millera na budowie, moze takze przyjecie zaliczki. A jezeli zgłosi sie spora grupka poszkodowanych policja musi zareagować.
Jak złodziej cos ukradnie to nie zostawia pokwitowania a mimo to zgłaszamy sprawe na policji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Chyba koleżanka w sądzie nigdy nie była w charakterze strony :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Najlepszym sposobem będzie nie ufać całej firmie fast bud na terenie Polski bo to jest cała rodzina może kiedy ludzie stracą do nich zaufanie to go wypieprzą zę swojego grona może spadek kasy oraz opinia i spadek zaufania ich obudzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

o jakiej rodzinie Ty piszesz. on nie ma rodziny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Miller nie ma ani stałego telefonu ani stałego miejsca firmy ani stałego miejsca zamieszkania to najwiekszy oszust jednoosobowej firmy jeżeli ktoś odda sprawę do sądu lub prokuratury proszę o tym napisać na tej stronie napewno sie dołączymy do zarzutu w sądzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Ja zamierzam oddac sprawe do sądu. Mam na pismie oswiadczenie Millera, ze zobowiązuje sie dostarczyc to, na co wział pieniadze i dokonczyc remont lub zwrócic pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Już rok ślęczysz na tym forum i podbijasz wątek. Weż w końcu oddaj tę sprawę do sądu i przestań nas zamęczać.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

dokladnie popieram kolege:) samym gadaniem na forum nic nie zdzialasz, lepiej wez sie za dzialania Kolezanko:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Moje działania w tej sprawie nie ograniczają sie do "gadania" na tym forum. W tym czasie ustaliłam wiele danych i faktów dotyczących Millera, oraz nawiazałam kilka kontaktów z osobami mogacymi wiele wnieśc do sprawy, o których nie informuje tutaj.
A po to załozyłam ten watek, zeby przestrzec przed Millerem, jezeli kogos to męczy, nie musi wcale tu zagladać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

KA JAK MOŻNA SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ JA TEŻ STRACIŁEM 3000ZŁ ZA WYKONANĄ ROBOTĘ I NIE MAM ZAMIARU MU TEGO DAROWAĆ A JEDNAK ODDAM SPRAWĘ DO SĄDU BO MI TO PIECHOTĄ NIE CHODZI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

podaję emaila kama.tom@wp.pl

Widzę, ze Miller nie próżnuje...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

oj p. Miller chyba sie panu pali przy dupie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

po pierwsze ten oszust to nie zaden pan a po drugie jak go kiedys spotkam to nier bedzie tak milo i pamietej miler zalodzieju swiat jest maly lepiej miej oczy do okola glowy zlodzieju
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Osoby majace wiedzę, gdzie można znależć Millera, bardzo prosze o kontakt.
zbyszek6a@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Uwaga! podaję prawidłowy NR.REJ. samochodu Macieja Milera oszusta i właściciela firmy FAST-BUD z Gdyni czarne AUDI A 8 WR 8086 E
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Witam, czy ktoś wie czy p. miller przebywa nadal w Gdyni? Jak tak to proszę o informację na emaila lub tutaj gdzie ten p. mieszka lub prowadzi remonty.

dalusek@hotmail.com

Dziękuje bardzo!

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Your craiunm must be protecting some very valuable brains.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

I told my kids we'd play after I found what I neeedd. Damnit.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Big help, big help. And superlative news of crouse.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Witam, czy ktoś wie czy p. miller przebywa nadal w Gdyni? Jak tak to proszę o informację na emaila lub tutaj gdzie ten p. mieszka lub prowadzi remonty.

dalusek@hotmail.com

Dziękuje bardzo!

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fast Bud z Gdyni?

Tejwaz ,,tam jest Pan
Maciej
Miller
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Dr budów,,,gen wykonawcą
Tejwaz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Pobierowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Wiem gdzie jest oszust .tez mi winny ok 100tys
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Ja mam informację aktualne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Teraz robi pod firmą Tejwaz. Nie jest na niego tylko na białoruska konkubinę. Nas też oszukał
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Fast Bud to
Tejwas ÷
Maciej
Miler
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Oni pracują w
Pobierowie , inwestycja
Grand
Laola i inwestycja
Gryf
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fast Bud z Gdyni?

Płatnik słaby ten
Tejwas ,,uwaga
Dostawcy materiału i
Podwykonawcy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

szukam osób które szukają Pana Macieja zapraszam do kontaktu na maila andrzejjurach65@gmail.com mam nowe informacje ale tylko wskazany kontakt prywatny mailowy i telefoniczny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tutaj jadą też z nim że nie płaci https://www.opinie-klientow.pl/tejwaz/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie kupic tanio zlew do kuchni w Gdańsku (6 odpowiedzi)

witam, pytanie jw., w sklepach typu castorama praktiker? a moze gdzies w mniejszym sklepie?

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

Dekoracje do mieszkania (21 odpowiedzi)

Co myślicie o panelach tapicerowanych na ścianę? Szukam czegoś, co dodałoby trochę przytulności...