Feromony na pierwszej randce

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się na pierwsżą randkę. Zastanawiam się czy nie podbić swojej pewności siebie i atrakcyjności za pomocą feromonów. Nigdy jeszcze nie miałem styczności z feromonami, ale widziałem kilka opinii w sieci i wiele osób je poleca. Moze ktoś tutaj używa i poleci jakieś, które jednoczesnie działają i które nie sprawią, że będę przykładowo śmierdział. No i zapach musi jej się podobać.
Z góry dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Feromony na pierwszej randce

wybiegaj..wyćwicz sie tak ..no na ostro
ale bez przesady zebys mial jeszcze sily:)D

odpocznij chwile
potem prysznic porzadny
ale bez skrobania i peelingow
i troche..naprawde troche dezodorantu
wody kolonskiej..delikatnej

troche z ciebie zostanie
i wymiesza sie z ..no tam tym..

nie ma nic lepszego

to co reklamuja to jest jak wszystko
biznes

poza tym
kupisz ..nie spodoba sie..
i co? bedziesz tak za kazdym razem
moze maseczke i podklad jeszcze?!

facet ma byc facet
i to jest najb..eksi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Feromony na pierwszej randce

nom

nie ma reklamy
dla ludziow ktorzy chcom
kase na bzdety wydawac?

adieu
przeciazenie na sieci
adminy:)!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pierwsze spotkanie na Twoim miejscu użyłbym Pheromone essence. Najmocniejsze feromony jakich można kupić. Nie przedawkuj tylko z zapachem (wystarczy kropla albo dwie, wcześniej kilka dni możesz przetestować). Nie mają zapachu, tak wiec możesz użyć na nie takich perfum jakie Ci się podobają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem również pheromone essence będą idealne. Ale tak jak pisze osoba powyżej nie można przesadzić. Są bardzo mocne tak wiec jak nawalisz ich na siebie dużo to zapach może spowodować nie przyciąganie ale agresję ze strony innej osoby. Użyj kropli albo dwóch w okolicach uszu albo na nadgarstki. A jeśli chcesz jakieś zapachowe to dobre są love desire. Można ich używać jak normalnych perfum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie radze ich kupowac
oststnim razem przy figo fago
trzeba bylo zawolac straz pozarna
bosmy sie skleili po pheromone essence
a wczesniej oddzial intensywnej terapii
bo ..no spuchlo
wstrzas anafilaktyczny po tym drugim essence
no i jeszcze
pralka smierdzi ryba...taka stara
nie swiezynka

koty uciekly za szafe od tych feromonow
i nie mozna ich stamtad wyciagnac
pajaki pozdychaly a karaluchy nabraly ksztaltow myszy i staly sie agresywne

nie polecam zadnych fermomanmenmonow
pod zadna postacia
nawet
wibrujaca

to ja kobieta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to sie ewyentualnie nadaje
pod sanki
lepiej szusaja z gorki
gdy sniegu ni ma:)

o taki plus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ekhm....to chyba nikogo nie śmieszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najwiecej smutku wywoluje we mnie fakt
braku mezczyzny w mezczyznie
zajmowanie sie pitolami
zamiast swoje cechy charakteru pilowac
i podnosic powab swojej meskosci
w sposob normalny

zenua to takze wrzucanie reklam
niby ukradkiem ale z widoczniscua dla wszystkich,w czym rzecz
tak wlasnie sie teraz zyje
z kombinatorstwa
i to jest smutne
ze facet nie umie wzuazc oreza do reki otwarcie
tylko staje z tylu z laska i udaje ze ma w reku banana
:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotrek i Miłosz, czyli dwa w jednym. Kolejny wątek założony dla reklamy produktu...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No dobra, ale w takim razie jak dostosować dawkę? Jest tam jakaś instrukcja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na opakowaniu pheromone essence jest napisane, ze wystarcza dwie krople na dzien. Ale moim zdaniem dawkę należy dobrać sobie indywidulanie bo zalezy to od wielu czynników. Od Ciebie samego, od tego jak Twoja skóra reaguje z feromonami. Dlatego też napisałem abyś sobie je potestował kilka dni wcześniej (na przykład w pracy aby zorientowac się jakie będzie ich działanie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Feromony nie działają i potwierdzają to badania naukowe :)
Zamiast wydawać 100 zł na kilka mililitrów wody kup jej za te pieniądze bukiet ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

i to jest odpowiedz Mistrza
:):):)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niekoniecznie. Polecam przeczytanie ostatniej książki Lwa Starowicza. słynnego seksuologa. Potwierdza w niej działanie feromonów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Lew Starowicz to nagięty autorytet
i to mocno
nie biere tego co namietnie reklamuja
im wiecej wrzawy tym wiekszy badziew
toz samo z nazwiskiem
a Wisłocka nie zachwycala sie
i Masterton nie zalecal smarowac tym dlugopisow i innych dlugich rzeczy?!
miszczowie zycia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

love desire o których piszecie tutaj są nieco słabsze w działaniu od pheromone essence bo są dość rozrzedzone ale mi osobiscie bardziej odpowiadają. używam ich tak jak wspomniano wcześniej jako zwykłych perfum, nie muszę się zastanawiać czy użyłem za dużo. na co dzień super, na randkach również powinny się sprawdzić bo podobają się płci przeciwnej (zebrałem bardzo wiele komplementów za ten zapach, dodam również, ze recenzuję tutaj wersje love desire premium - tych w czarnej butelce, są mocniejsze i trzymają się moim zdaniem na ciele o wiele lepiej niż niejedne markowe i drogie perfumy). Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z feromonami to te będą lepsze. No i nie licz na to również, ze feromony zrobią za Ciebie wszystko. Liczy się również to jak umiesz z dziewczyna rozmawiać, jak uprzejmy będziesz oraz Twój własna higiena osobista. I powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja używam od dłuższego czasu pheromone essence - jestem zadowolony. Relacje z kobietami stały się znacznie przyjemniejsze. Sa dla mnie milsze, znacznie bardziej chetne do flirtow.
Jestem ciekaw jak radzi sobie autor tematu. Podzialaly?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Umówiłem się jakiś czas temu na randkę z koleżanką z pracy ;) Bardzo fajna dziewczyna - od dawna mieliśmy się ku sobie ale jakoś nie było okazji aby się spotkać. Przez randką postanowiłem wypróbować nowy nabytek i muszę stwierdzić, że podziałały ! Było świetnie, przegadaliśmy praktycznie cały wieczór. Na weekend jedziemy na wycieczkę. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli widze ze moje odczucia co do tych właśnie feromonow nie sa osamotnione. Czytam na stronie, ze maja w skladzie hormony meskie czyli jednak cos w tym musi byc ... Nie sa to zwykle wyciagi z roslinek. Trzeba sie tylko pozytywnie nastawic co danego produktu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już od jakiegoś czasu używam na co dzień i na wieczor Love Desire i naprawdę widzę różnicę w moich kontaktach z kobietami :)
Generalnie nie spodziewajcie się, że będą się na Was kobiety rzucały ale odczujecie bardzo dużą różnicę - będą traktowały Was z większą sympatią. Tak jest właśnie u mnie i ostatecznie jestem zadowolony,ze się zdecydowałem na kupno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesli chodzi o feromony, to naprawde jest tego cala masa :) ja testuje metodą prób i błędów, po prostu widze co lepiej dziala i wtedy trafia do mojej kolekcji :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jakie ci sie poki co sprawdzają najlepiej? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No z takich moich ulubionych to na pewno ten moge polecic :) https://superlove.pl/afrodyzjaki-i-feromony/feromony-dla-kobiet/bijoux-indiscrets-aphrodisia-body-mist-aphrodisiac-aroma-130ml swietny jest!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przetestowałem już kilka feromonów jednak nie odpowiada mi w nih jedno. Mianowicie zapach. Wolę bezzapachowe feromony i stąd pytanie do Was. Czy takowe zapachy istnieją? Czy mają podobne działanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy jakie.Ale niektóre mają nawet większe działanie niż te zapachowe. Piszę tutaj na przykład o Pheromone essence
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napiszesz o nich coś więcej? Dobry skład? Jaki mają wpływ na dziewczyny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stosuję je od dobrego pół roku tak wiec pewna opinię sobie już wyrobiłem i moim zdaniem nie ma lepszych iż pheromone essence, a uwierz, że wcześniej testowałem ich wiele. Wiadomo,że feromony nie zrobią za Ciebie wszystkiego bo liczy się również nastrój i rozmowa, ale zdecydowanie pomagają. Po pierwsze nie trzeba ich dużo aby zadziałały bo wystarczy jedynie kropla w newralgicznych miejscach, na zgięciach łokci oraz za uszami. Po drugie zauważyłem,że znacznie lepsze działanie maja we wnętrzu niż w plenerze (w sumie ma to sens ponieważ w pomieszczeniu jest mniejszy obieg powietrza). Działają na dziewczyny o czym przekonałem się nie raz Wszystko jakoś tak lepiej się klei.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram kolegę powyżej. Jeśli chcesz sobie kupić jakieś bezzapachowe feromony to najlepiej byłoby zamówić sobie właśnie Pheromone essence. A i najlepiej zamów sobie cale opakowanie bo widziałem w sklepach czasami mozna dostać próbki. Jedna próbka to zdecydowanie zbyt mało aby zobaczyć całościowe działanie feromonów. Używasz pod swoje normalne perfumy na nadgarstkach albo za uszami. No i sam musisz wyczuć jaka jest dla Ciebie odpowiednia dawka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Halo ! Mam pytanie.Mianowicie równiez chciałabym kupić sobie feromony.Natrafiłam na właśnie te same o których tutaj pisze koleżanka.Na ceneo zresztą mają najlepsze opinie .Chciałabym się jeszcze upewnić. Czy któraś z Was je kiedyś może używała ? Jak wrażenia?I czy możecie mi tutaj opisać jaki konkretnie mają zapach ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam obecnie Love & Desire i akurat mi się bardzo podobaja.Mój mąż ciągle się mnie pyta co za nowy zapach kupiłam bo tak mu się podoba. Oczywiscie feromony są w szufladzie bo nie za bardzo chcę aby wiedział co używał ( nie jest to mu to do szczęścia potrzebne i jeszcze zacząłby protestować jakby się dowiedział....). Zapach naprawdę fajny, mocno sie trzymają.Jak widać opinie sa różne , ja też nie byłam na poczatku przekonana ale w moim przypadku wrażenia jak najbardziej pozytywne. Kup , nie jest to drogie a sama się przekonasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

weź sobie Prosent 600 takie kapsułki z niebieskim bykiem to preparat na popęd w dzień randki jedna kapsułkę rano i jedną przed randką. Kobiety znakomicie wyczuwają naturalny testosteron i samca Alpha. U mnie to zawsze działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie najlepszym zapachem męskim jeśli chodzi o zapach z zawartością feromonów jest Love Desire premium. Jak dla mnie dominującą nuta irysa jest tu bardzo intrygująca. Zapach skórzany, lekko przypominający zapach ziemi po deszczu. Zapewne nie jest tuzinkowy i nie kazdy może go nosić, ale warto jest wypróbwać bo płeć przeciwna reaguje na niego w sposób wybitnie zaskakujący i widać rzeczywiscie o wiele lepsze zainteresowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Love Desire są niezłe ale dla mnie wersja premium jest zbyt dusząca i zdecydowanie bardziej wolę delikatniejsze wonie albo wręcz bezzapachowe i u mnie najlepsze okazały się pheromone essence. Zanim jednak trafiłem na sprawdzoną firmę testowałem kilka produktów z różnego pochodzenia. Pierwsze feromony wiele lat temu rozdawała hostessa w pewnym centrum handlowym.. Ale działanie było średnie.Na pheromone essence zdecydowałem sie w pełni świadomie bo zamówiłem po przestudiowaniu opinii. I działanie zgodnie z obietnicą. Oczywiście jak się nie przesadzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używałem ale nie mogę się do nich przekonac. Jak dla mnie są zbyt mocne albo po prostu sam nie potrafię dobrac dawki w przypadku tych feromonów.Bo miałem wrażenie,ze ludzie reagują albo bardzo pozytywnie albo negatywnie. I pheromone essence ich wkurzały. Pokazało mi to, że substancje w nich zawarte działają ale niekoniecznie w sumie tak jakbym chciał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo widocznie użyłeś ich zbyt dużo. Sam kilka razy musiałem przetestować pheromone essence w celu dobranej dawki i jak się ich użyje zbyt dużo to faktycznie efekty mogą nie być zbyt zachęcające bo w otoczeniu będziesz po prostu śmierdział. U mnie wystarczy jedynie dwie krople za uszami plus trochę na nadgarstku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam feromonów od stosunkowo niedługiego czasu Najbardziej jak do tej pory skuteczne okazały się Love&Desire - od dawna miałem ochotę na jedną koleżankę i właśnie te perfumy sprawiły, że zwróciła ona na mnie swoją uwagę,. Może nie tylko ze względu na woń ale także na to, że te perfumy dodają bardzo dużej pewności siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serio? No właśnie dzięki temu podobają się bardzo bo lubię takie zapachy....Lubie słodkość w zapachach i wcale mi nie przeszkadza ale nie wiem czy dobrym rozwiązaniem jest tutaj mieszanie ze sobą dwóch różnych zapachów.... Raczej przyniesie średnie efekty. I nie będzie to na pewno ładnie pachniało. Polecam bardziej celować w perfumy bezzapachowe. Takie są na przykład Pheromone essence.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakie polecicie ale zapachowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Love desire ale premium. Zaczniesz używać to dowiesz się czemu warto jest je przetestować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Troche drogawe, może przetestowałeś tę niebieską wersję? Widziałem, ze jest tańsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto sprawdzić jaką cenę mają za feromony w tej hurtowni https://www.intymny.eu słyszałam, że jest najtańsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej. Chłopaki działa ten wspomniany prosent 600. Odkąd biorę te piguły na popęd laski tak się kleją że szok. A jak już jesteśmy sam na sam blisko to nie ma mocy żeby nie było seksu. I to one pierwsze inicjują. Zaj...e te piguły polecam. Nie wiem jak to działa ale chyba organizm wydziela feromony naturalnie działające na laski. Jedyny minus to że chce się po nich często bzykać ale to nie problem w obecnej sytuacji. Dzięki tym tabletkom w ciągu miesiąca miałem więcej stosunków niż przez ostatnie 2 lata. A jeszcze jedno. Super to działa na siłowni gdy jest dużo kobiet dlatego wybieram najlepsze dni i godziny pod tym względem :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

pan szuka pana (10 odpowiedzi)

poznam faceta bi dzis

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...