Festiwal św. Dominika

Temat dostępny też na forum: Festiwal św. Dominika
Kilka lat temu gdańscy dominikanie podjęli próbę przywrócenia Jarmarkowi Św. Dominika jego "duszy". Blisko 750-letnia historia Jarmarku związana jest nierozerwalnie z odpustem na dzień św. Dominika - to od niego wszystko się zaczęło. Od kilku lat jako klasztor przygotowujemy w tym samym czasie - komplementarny wobec oficjalnie organizowanej imprezy - Festiwal Św. Dominika, podczas którego ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak ja uwielbiam Dusze jarmarku!

W zeszlym roku jarmark byl super, bo odkrylam ze jest cos takiego jak Dusza jarmarku! Bylam na wielu imprezach: przedstawieniach, filmach, koncertach, rozmowach... Niezapomniane wakacje! Dominikanie to maja łeb na karku! Bardzo im dziekuje za zeszly rok i nie moge sie doczekac co przygotowali tym razem! Szkoda tylko,ze tak malo ludzi wie o tych imprezach, albo nie idzie na nie tylko dlatego,ze sa organizowane przez kosciol... Zachecam wszystkich, by dali Dominikanom szanse w tym roku! Nie zawioda sie! Pozdrowienia dla przeora (za wspaniale poczucie humoru) i o. Macka (za swietne kazania w zeszlym roku, bedzie mi ich brakowac) !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i Jarmark rozpoczęty ;)

Rozpoczęcie Jarmarku - SUPER - koncert "Golden Life" i "Kayah" też, łącznie z fajerwerkami. Oby wszyscy mieli tak dobre nastroje przez najbliższe 3 tygodnie. Wszystkich z serca pozdrawiam i życzę jak najwięcej uśmiechu i słoneczka teo na niebie i tego w sercu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydarzenia takie, jakie się dzieją w ramach "Duszy Jarmarku" są tym, co jest w stanie skłonić mnie do przebijania się przez tłumy kłębiące się na ulicach handlowych - sądząc z tego, co udało mi się usłyszeć i zobaczyć w roku ubiegłym. Wyrazy szacunku dla Ojców Dominikanów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super muzyka - czyja???

Ogólnie super.
W dniu 15.08. godz ok.15-16.00 przy Dworze Artusa ,obok Neptuna
występował Zespół (Stroje i muzyka indiańska).
Piękna muzyka - Co to za zespół ? Jeżeli ktoś wie...proszę o info..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wyścigi konne Sopot 2024 (5 odpowiedzi)

Wyścigi konne organizowane w Sopocie to jedyna w swoim rodzaju impreza, której wakacyjny,...

Fuck Off Festival - Łydka Grubasa, Lej Mi Pół, Transgresja (3 odpowiedzi)

Zapraszamy na niezapomniane koncertowe przeżycia z trzema wyjątkowymi zespołami: Łydka Grubasa,...

12. Festiwal Kultury Żydowskiej Zbliżenia 2024 (16 odpowiedzi)

ZBLIŻENIA - Festiwal Kultury ŻydowskiejPROGRAM 12. EDYCJIWstęp bezpłatny, obowiązują zapisy na...