Finał Lata z Radiem

Temat dostępny też na forum: Finał Lata z Radiem
Zapraszamy na finał koncertowej trasy "Lata z Radiem" i Galę 35-lecia audycji Lato z Radiem.Wśród gości na estradzie same gwiazdy: KOMBII, Krzysztof Krawczyk, Blue Cafe, Andrzej Krzywy i De Mono, Grzegorz Markowski i Perfect, Małgorzata Ostrowska, Czerwone Gitary, Happy End oraz Bolter. Będą nowe przeboje i największe hity sprzed lat!Do tego specjalny pokaz laserów, zabawy z misiami, ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JESt oki!!!!

bardzo dobrze ze akurat w gdyni jest finał lata z radiem!!duza promocjia misiata!!Jestem bardzo szczesliwy ze po raz 3 jest rozgreywana taka impreza!!napewno bedzie za.........!pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

piatek bylby lepszy...

czemu w czwartek a nie w piatek...? Ja jutro rano musze wstac do pracy....:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

blue cafe

super ale jesli ktos by mogl m podał tytuł piosenki blu cafe nie beaby beaby tylko tom pierwszom ktorom zagrali na koncercie lato z radiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

blue cafe

też bardzo chciałabym się dowiedzieć jaki jest tytuł tej drugiej piosenki blue cafe, z góry dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

blue cafe

też bardzo chciałabym się dowiedzieć jaki jest tytuł tej drugiej piosenki blue cafe, z góry dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

blue cafe

kto zna tytol tej drugiej piosnki blue cafe plis niech tos napisze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

piosenka

z tego co pamiętam to....piosenka nosi tytuł 'my road' też mi się baaardzo podoba:) pozdro!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

blue cafe

dzieki bardzo za tytuł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajna ta piosenka My road tylko nie moge znaleść gdzie ją można posłuchać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyktoś mi doradzi ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Letnie atrakcje na Brabanku: Tomasz Chyła Quintet (4 odpowiedzi)

Program letnich atrakcji "Brabank - tu zmierza miasto!" trwa w najlepsze. Przed nami jeszcze...

Ceremonia zakończenia Jarmarku (30 odpowiedzi)

Formułą zakończenia nawiązuje do ceremonii rozpoczęcia. Mistrz Ceremonii opowie zebranym, co...

Popiór - Pomarlisko Tour 2024 (3 odpowiedzi)

Popiór kontynuuje trasę promującą wydany w ubiegłym roku album Pomarlisko. Jesienna edycja...