Firma ARKO-wymiana drzwi

Miał ktoś z nią do czynienia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam od nich drzwi wewnątrzklatkowe (wejściowe do mieszkania), wymiana bez wybijania starej framugi.
Ekipa, która wstawiała drzwi bez zastrzeżeń. Chłopacy bardzo mili, sprawnie się uwinęli i posprzątali po sobie.
Niestety wszystko załatwia się przez telefon, następnie przyjeżdża Pani pokazać drzwi z katalogu i na podstawie tego się wybiera.
Drzwi, które posiadam miały być najbardziej wyciszające , które mają (wg mnie bardzo średnio wygłuszają), za tzw. motylek trzeba dopłacić (o czym pani w rozmowie tel. nie poinformowała), zamek miał być na jeden klucz, ale zapomniało im się i zostały dwa, wizjer taki, że widzisz tylko na wprost.
Najpierw zgubili moje zamówienie, a potem pół roku oczekiwania na fakturę, o którą trzeba było wykonać kilka telefonów z przypomnieniem.
Ogólnie, mówisz czego oczekujesz i pani przez tel. spełnia obietnicę, ale rzeczywistość wygląda inaczej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Firma ARKO-wymiana drzwi

Jezeli chodzi o firme z Grudziadza Arko Drzwi to jakies nieporozumienie . Nie polecam nikomu i prosze omijac szerokim lukiem .Właściciel niesympatyczny, gdy doszlo do roliczenia poprosilem o fakture.Wyzwal mnie przez telefon podobnie jego pracownica lub kochanka ktora realizowala zamówienie. Firma masakra licza sie tylko pieniadze a nie klient. Nie dotrzymali zamowienia przekroczyli termin realizacji, Kilkukrotnie zmieniali termin montażu
Omijac- nie wchodzic- uciekac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W końcu przyjechali.Szkoda,że nie informują wcześniej o opóźnieniu .Jednak z jakości usługi jestem zadowolona.Myślę,że jednak wymiany nastepnych drzwij u nich nie zamówię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak przed rokiem Arko wstawialo mi drzwi do mieszkania.Długo by mówić,nie polecam firmy.Zamki w drzwiach wstawiają taką chińską lipę,a mnie wmawiają,że zrobili wg mojej specyfikacji,której notabene nikt nie przedstawił.Wiatr hula gorzej niż przy starych drzwiach,próg się sypie itp.Mialo być dobrze,a jest żle.Omijajcie firmę,zdecydowanioe nie polecam.Nie chce już więcej pisać,szkoda słów i trzeba zrobić nowe drzwi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...