Iza - ocena (1) Pani Asia super podejście do zwierzaków, profesjonalistka w 100% Psiak... Iza Gabriela - ocena (1) bardzo jestem zadowolona polecam Gabriela Maciek i Anita - opinia (1) Świetna robota, nasz Koral po każdej wizycie wygląda pięknie. Fachowe... Maciek i Anita
Magdalena - opinia (1) Jesteśmy zachwyceni bardzo miłą i profesjonalną obsługą. Pani posiada świetne... Magdalena Julia - opinia (1) Właściciele oraz piesek zawsze zadowoleni z wizyt. Dziękujemy za doradzenie i... Julia Violetta - opinia (1) Chodzę z moim pieskiem od 12 lat, jestem bardzo zadowolona. Po wizycie u Pani... Violetta Magda Michalak - opinia (1) Najlepszy psi fryzjer dla mojego biszona. I jest tu hotel dla piesków. Magda Michalak Najlepszy Salon (1) Najlepszy salon w jakim byłem z moim pieskiem. Tadeusz Najlepszy psi fryzjer (1) Przyjeżdżam z naszym psem do Fiumi z Elbląga. Długo szukaliśmy... Urok Ideał dla zwierząt (1) Idealne podejście do zwierzaków, ważniejszy jest pies niż właściciel co mi... Gizmo shit-zu na długich nogach Nowa fryzura (1) Byłam z sunią Tusią 12 marca i wybieramy się ponownie.Właściwe podejście do... Danuta Polecam! (1) Pani z ogromnym sercem i umiejetnosciami. Pieknie strzyze! Moj piesek od... Eliza Rewelacja (1) Super podejście do pieska,bardzo miła obsługa,przystępne ceny,godne... Lacky Super fryzjer polecam wszystkim (1) Pierwszy raz skorzystałam z oferty salonu "Fiumi", ale na pewno nie ostatni.... Karolin Gorąco polecam. (1) Pierwszy raz skorzystałam z oferty salonu "Fiumi", ale napewno nie ostatni.... Mirka Super psi fryzjer ,lepszego nie znajdziecie daję słowo ,a wiem co piszę miałem 3 psy i 16 kotów . (1) Miła atmosfera ,super obsługa i pełen profesjonalizm .Pani bardzo miła i na... sambor_pl Szczególnie polecam (1) Korzystamy z usług salonu Fiumi od 2 lat. Profesjonalne podejście do piesków,... Magda Klijenkta - opinia (3) sPolecam salon w 100% , jednak nie podoba mi się zostawianie pupila w salonie... Klijenkta Coco - opinia (1) Polecam serdecznie ten salon, bardzo otwarte i miłe podjecie do pieska.... Coco Polecam! (1) Bardzo fachowa obsługa, świetne podejście do psa, bardzo dobre wyposarzenie. Paweł