Kinga - ocena (2) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy! Świetny kontakt, Pan Bartek rozwiał... Kinga G.Krawczyk - ocena (2) Polecam przy sprzedaży mieszkania. Profesjonalne podejście do klienta, z... G.Krawczyk Bożena - ocena (2) Panu Bartoszowi Bazylewiczowi z Flatpoint daje 6 gwiazdek! Poprowadził... Bożena
Kinga - ocena (2) Bardzo polecam, dzięki Panu Bartoszowi Bazylewiczowi udało mi się się... Kinga Krzysztof M - ocena (2) Zdecydowanie polecam to biuro nieruchomości! Profesjonalna obsługa, skuteczne... Krzysztof M Adrian - ocena (1) Wszystko dopięte na ostatni guzik,Polecam bardzo Adrian Łukasz - opinia (2) Zdecydowanie polecam! Mieszkanie sprzedane w niecały miesiąc! Łukasz Alicja - opinia (2) Pełen profesjonalizm.indywidualne podejście i zaangażowanie.Zdecydowanoe... Alicja Agnieszka - opinia (2) Gorąco polecam agenta nieruchomości Pana Bartosza Bazylewicza, z którym... Agnieszka Aldona - opinia (2) Pan Bartosz jest przede wszystkim konkretny, bezproblemowy, otwarty i co... Aldona Julia - opinia (2) Prefekcyjna obsługa, polecam pracę z panem Bartoszem Bazylewiczem,... Julia Jacek Erzepki - opinia (2) Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania przedstawiciela Biura.... Jacek Erzepki Jacek - opinia (2) Współpracowałem z Panem Bartkiem przy zakupie mieszkania - transakcja pod... Jacek Boguslaw - opinia (2) Przesympatyczny Pośrednik łączący Profesjonalizm z wyjątkową Empatią Boguslaw